30 kwietnia 2016, 22:07
0
To jest Barça!
30 kwietnia 2016, 22:03
Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.
30 kwietnia 2016, 21:59
MATKO.....
30 kwietnia 2016, 21:54
Cebullos..
30 kwietnia 2016, 21:45
11
Co za burak.
30 kwietnia 2016, 21:37
1
99 niecelnych podań. :O
30 kwietnia 2016, 21:35
BRAWO!
30 kwietnia 2016, 21:05
Już czuje ten ból hala dzieci. :D
30 kwietnia 2016, 21:03
Lahoz, nie psuj meczu.
30 kwietnia 2016, 20:53
Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..
30 kwietnia 2016, 20:47
Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?
30 kwietnia 2016, 20:30
21
Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D
30 kwietnia 2016, 19:45
2
Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.
30 kwietnia 2016, 19:42
Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O
30 kwietnia 2016, 16:29
Miesięcznie?
30 kwietnia 2016, 11:29
16
Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D
29 kwietnia 2016, 15:01
6
I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.
29 kwietnia 2016, 09:06
17
Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.A Mascherano szacunek wieczny.
28 kwietnia 2016, 21:16
W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.
28 kwietnia 2016, 17:44
Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P
28 kwietnia 2016, 17:41
7
Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.
28 kwietnia 2016, 17:30
Tylko w obecniej formie. ;)
27 kwietnia 2016, 22:20
22
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHATyle powiem.
27 kwietnia 2016, 22:08
To warkocz xd
27 kwietnia 2016, 22:04
Simeone standardowo pajacyki. :P
27 kwietnia 2016, 21:57
Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.
27 kwietnia 2016, 21:33
Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.
27 kwietnia 2016, 21:22
Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..
27 kwietnia 2016, 20:58
Atleti ciśnie. 1-0
27 kwietnia 2016, 20:56
Ale gol!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To jest Barça!
0
Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.
0
MATKO.....
0
Cebullos..
11
Co za burak.
1
99 niecelnych podań. :O
0
BRAWO!
1
Już czuje ten ból hala dzieci. :D
1
Lahoz, nie psuj meczu.
0
Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..
1
Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?
21
Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D
2
Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.
1
Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O
0
Miesięcznie?
16
Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D
6
I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.
17
Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.
A Mascherano szacunek wieczny.
0
W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.
2
Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P
7
Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.
0
Tylko w obecniej formie. ;)
22
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Tyle powiem.
0
To warkocz xd
0
Simeone standardowo pajacyki. :P
11
Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.
1
Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.
1
Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..
0
Atleti ciśnie. 1-0
0
Ale gol!