0

To jest Barça!

0

Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.

0

MATKO.....

0

Cebullos..

11

Co za burak.

1

99 niecelnych podań. :O

0

BRAWO!

1

Już czuje ten ból hala dzieci. :D

1

Lahoz, nie psuj meczu.

0

Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..

1

Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?

21

Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D

2

Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.

1

Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O

0

Miesięcznie?

16

Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D

6

I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.

17

Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.
A Mascherano szacunek wieczny.

0

W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.

2

Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P

7

Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.

0

Tylko w obecniej formie. ;)

22

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Tyle powiem.

0

To warkocz xd

0

Simeone standardowo pajacyki. :P

11

Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.

1

Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.

1

Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..

0

Atleti ciśnie. 1-0

0

Ale gol!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?