Kto wg was powinien być primero bramkarzem na Euro? Szczęsny czy Fabiański? Moim nieskromnym zdaniem powinien być Szczęsny, jest po prostu lepszym bramkarzem od Fabiańskiego. Łukasz jest solidny, ale Wojtek potrafi czasami takie piły wyciągać że szczęka szoruje po ziemi. Oczywiście przywołam tu mecz z Niemcami w Warszawie, gdzie Szczęsny miał jeden z największych wkładów w to zwycięstwo, ale w Romie też miewał kilka świetnych interwencji.
Widzieliście nowy kanał Rafała Masnego? Moim zdaniem pomysł genialny, temat rzeka i na razie jest realizowany świetnie. Bardzo lubię Abstrachuje, ale to co za co wziął się Masny jest dużo ciekawsze. Polecam do zapoznania się. :)
https://www.youtube.com/channel/UCv9wKjBogC5AVG54s_Imn0A
Oceny całe MSN ma takie same, to jest najważniejsze, a wy się przyje****ście do tej gwiazdki. Neymar był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem, więc ja dostał. Podstawy do tego zasranego tytułu zawodnika meczu są dla każdego z Tridente, ale to Neymar został na niego wybrany. Na pewno te oceny nie są z dupy i wymyślone ot tak.
0
Messi co porobił. :D
0
MATS!
3
Serio jest jeszcze ktoś tutaj kto niedocenia jakości i wkładu Rakticia?
1
A więc Suarez pichichi! BRAWO!
0
LFP.
0
Co za emocje!
0
I bramkę Masche i Neymara :D
0
Luis jak ja Cię kocham!
0
On za Realem. :)
0
Ta nasza lewa strona. :3
0
GOOOOOOOOL!
0
Masz ku temu jakieś wątpliwości?
1
Real 1-0.
0
Ten już czaruje. :)
0
Trawa pyli na stadionie, taka wielka. :D
5
W takim składzie wygraliśmy Ligę Mistrzów! Po zwycięstwo! Vamos!
0
Musiałbyś dobrze poszukać :)
34
http://static.fangol.pl/content/a/3/8/a389358a6f0c4d3248c52d34ea019774-full.gif
Ronnie!
0
Gra dzieciństwa. :3
8
Ale Zlatan już na 100% odchodzi.
2
Jeżeli się nie sprawdzi to nie tak prosto będzie gościa sprzedać.
12
Kto wg was powinien być primero bramkarzem na Euro? Szczęsny czy Fabiański? Moim nieskromnym zdaniem powinien być Szczęsny, jest po prostu lepszym bramkarzem od Fabiańskiego. Łukasz jest solidny, ale Wojtek potrafi czasami takie piły wyciągać że szczęka szoruje po ziemi. Oczywiście przywołam tu mecz z Niemcami w Warszawie, gdzie Szczęsny miał jeden z największych wkładów w to zwycięstwo, ale w Romie też miewał kilka świetnych interwencji.
1
Gameiro moim zdaniem jest o wiele lepszy od Giruod.
39
https://www.instagram.com/p/BFSgRahKU5-/
Co za zdjęcie! :O
0
Widzieliście nowy kanał Rafała Masnego? Moim zdaniem pomysł genialny, temat rzeka i na razie jest realizowany świetnie. Bardzo lubię Abstrachuje, ale to co za co wziął się Masny jest dużo ciekawsze. Polecam do zapoznania się. :)
https://www.youtube.com/channel/UCv9wKjBogC5AVG54s_Imn0A
1
Dawać tam z nimi Legia.
0
Jest taki jeden. Regatta52, skubany zawsze ma takie samo zdanie jak ja.
6
Luz :P
8
Wszystkiego najlepszego legendo!
1
Oceny całe MSN ma takie same, to jest najważniejsze, a wy się przyje****ście do tej gwiazdki. Neymar był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem, więc ja dostał. Podstawy do tego zasranego tytułu zawodnika meczu są dla każdego z Tridente, ale to Neymar został na niego wybrany. Na pewno te oceny nie są z dupy i wymyślone ot tak.