8 czerwca 2016, 21:44
2
Czy trener może być jednocześnie szkoleniowcem klubu i selekcjonerem reprezentacji?
8 czerwca 2016, 21:43
0
Finał, półfinały, chyba 2 ćwierćfinały i 2 1/8, ale nie na pewno.
8 czerwca 2016, 18:40
Dla mnie to Samper jest następcą Busiego.
8 czerwca 2016, 07:23
Absolutnie żadne. Jedynie widziałem na zdjęciach. :D
7 czerwca 2016, 23:05
Jak nie polska Ibiza, to normalna Ibiza? :D Albo Riviera..
7 czerwca 2016, 23:01
1
Przyjaciele, najlepszy ever :D I HIMYM, drugi najlepszy
7 czerwca 2016, 17:40
18
"Siła leży w moich włosach, jeżeli je zetnę, stracę ją całą" Zlatan 2016 :D
7 czerwca 2016, 14:45
Wszystkie reprezentacje do tej pory robią wrażenie jakby za nic nie chciały tego Euro wygrać.
7 czerwca 2016, 00:08
Ja tez :D I mam nadzieję że miejsce w hierarchii zajmie tuż za Pique.
6 czerwca 2016, 16:08
Wg Was Eminem jest najlepszym raperem w historii?
6 czerwca 2016, 12:06
Fajna, ale mnie to by lewym sierpowym położyła w ułamek sekundy. :(
6 czerwca 2016, 10:53
3
Ja mam tak też na stronach por.. Znaczy tylko na fcbarca.com..
5 czerwca 2016, 18:44
Nie te lata będzie bardzo podatny ta kontuzje, w ostatnich miesiącach złapał dwie.
5 czerwca 2016, 15:37
A mnie najbardziej martwi ile rzeczywiście pograja w pierwszej drużynie. Taki Samper potrzebuje minut tak samo jak swego czasu Roberto. A Umitiego to dałbym do once de gala, nie można go marnować.
4 czerwca 2016, 23:17
Leganes to te przydupasy Realu? :/
4 czerwca 2016, 23:14
A co można dać na koszulkę piłkarską oprócz nazwiska i numeru? :D
4 czerwca 2016, 18:43
Jak działa ten "nowy system wyszukiwania"?
4 czerwca 2016, 18:24
6
Powodzenia legendo!
4 czerwca 2016, 17:30
4
Idealny artykuł na otarcie łez po triumfie Realu. :D
4 czerwca 2016, 10:43
3 czerwca 2016, 15:48
12
Nie pozwólcie odejść kolejnej legendzie tego samego lata.
3 czerwca 2016, 08:04
Ale jak to Bellerin odrzucony? :(
2 czerwca 2016, 22:24
2 czerwca 2016, 20:16
Fenomenalny pod każdym względem. Poza jednym. :(
2 czerwca 2016, 15:08
Będziemy tęsknić! Gracies Dani!
1 czerwca 2016, 22:22
Nie ma co siać defetyzmu, to tylko mecz towarzyski. Ale wnioski trzeba wyciągnąć.
1 czerwca 2016, 18:30
Też bym go chciał, ale to marzenia ściętej głowy raczej, przynajmniej na ten rok.
1 czerwca 2016, 18:29
Jak myślicie kto weźmie "6" po Danim? Roberto? :)
1 czerwca 2016, 17:47
Coraz bardziej wiarygodne źródła.. To na 90% jest prawda. Będziemy tęsknić.
1 czerwca 2016, 15:48
"Nie ma ludzi niezastąpionych" Jedno nazwisko: Busquets. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Czy trener może być jednocześnie szkoleniowcem klubu i selekcjonerem reprezentacji?
0
Finał, półfinały, chyba 2 ćwierćfinały i 2 1/8, ale nie na pewno.
0
Dla mnie to Samper jest następcą Busiego.
0
Absolutnie żadne. Jedynie widziałem na zdjęciach. :D
0
Jak nie polska Ibiza, to normalna Ibiza? :D Albo Riviera..
1
Przyjaciele, najlepszy ever :D I HIMYM, drugi najlepszy
18
"Siła leży w moich włosach, jeżeli je zetnę, stracę ją całą" Zlatan 2016 :D
1
Wszystkie reprezentacje do tej pory robią wrażenie jakby za nic nie chciały tego Euro wygrać.
1
Ja tez :D I mam nadzieję że miejsce w hierarchii zajmie tuż za Pique.
0
Wg Was Eminem jest najlepszym raperem w historii?
1
Fajna, ale mnie to by lewym sierpowym położyła w ułamek sekundy. :(
3
Ja mam tak też na stronach por.. Znaczy tylko na fcbarca.com..
1
Nie te lata będzie bardzo podatny ta kontuzje, w ostatnich miesiącach złapał dwie.
0
A mnie najbardziej martwi ile rzeczywiście pograja w pierwszej drużynie. Taki Samper potrzebuje minut tak samo jak swego czasu Roberto. A Umitiego to dałbym do once de gala, nie można go marnować.
0
Leganes to te przydupasy Realu? :/
0
A co można dać na koszulkę piłkarską oprócz nazwiska i numeru? :D
2
Jak działa ten "nowy system wyszukiwania"?
6
Powodzenia legendo!
4
Idealny artykuł na otarcie łez po triumfie Realu. :D
0
Najlepszy piłkarz w historii.
12
Nie pozwólcie odejść kolejnej legendzie tego samego lata.
1
Ale jak to Bellerin odrzucony? :(
2
Niesamowitym obrońcą jest Dani. Ma wiele walorów w ataku, ale w obronie po prostu wymiata.
3
Fenomenalny pod każdym względem. Poza jednym. :(
6
Będziemy tęsknić! Gracies Dani!
0
Nie ma co siać defetyzmu, to tylko mecz towarzyski. Ale wnioski trzeba wyciągnąć.
1
Też bym go chciał, ale to marzenia ściętej głowy raczej, przynajmniej na ten rok.
2
Jak myślicie kto weźmie "6" po Danim? Roberto? :)
0
Coraz bardziej wiarygodne źródła.. To na 90% jest prawda. Będziemy tęsknić.
0
"Nie ma ludzi niezastąpionych"
Jedno nazwisko: Busquets. :)