4

Słuszne słowa o Albie.

1

Ależ jestem dumny ze koszulkę kupiłem właśnie z nazwiskiem Iniesty, jest boski.

5

Jutro grupa śmierci gra, będzie ciekawie. Tak jak do tej pory zresztą.

13

A ja czuję i to bardzo, ale racja Mundial jednak ma niepowtarzalną atmosferę.

0

Nie. Szkoda zawodnika marnować w drewnianej lidze w zespole w którym i tak nie pogra.

0

Nie.

4

Vamos Polska!

0

Wrażenia wizualne.

2

Pazdan da radę, wierzę w niego.

0

Z Kane'a, Alliego i właśnie Lallany.

0

Moim zdaniem grupa E jest bardziej wyrównana i mocniejsza. Ciężko przewidzieć formę tych zespołów.

0

Owszem, boki obrony wczoraj dobrze funkcjonowały u Anglików. Ze Sterlinga moim zdaniem mały pożytek był.

0

Wypuszczając piłkę i goniąc ją. Takie zagrożenie to z jakimś Birmingham City może powstać a nie w meczu Mistrzostw Europy.

14

Bardziej mnie zastanawia kto dopuścił Sterlinga do pierwszego składu..

0

Harry Kane jest świetny. Na razie nic nie zrobił ale jest blisko i próbuje, kapitalny piłkarz.

1

Nienawidzę Rosji, ale to jest futbol, dali by spokój z tym gwizdaniem na hymn.

0

A nie masz czasem tak że krytykujesz decyzje rządu mimo tego że kochasz swój kraj?

1

A który ma ARD na Cyfrowym?

1

Albania grała bardzo odważnie, zaimponowali mi. Szkoda tej setki z końcówki.

0

Do Żabki też mam chyba z 30 km xd

1

Nie ma, piszą w komentarzach pod tym na FB że nie ma. Podobno za dwa 4-pakiw Lidlu jest takie coś, ale ja tu Lidla nigdzie nie mam :D Cóż, pozostaje zrobić sobie samemu..

11

Brawo Bartomeu. Gang Wyznawców Laporty musi przeżywać teraz ciężkie chwile.

1

Wie ktoś w jakiej gazecie znajdę rozpiskę meczów gdzie mogę wpisywać wyniki, są tabele i wszystko inne do wpisania? Bo Euro już dziś a ja jestem z ręka w nocniku bo nie mam tego..

0

Czy Chorwacja taka słaba? No nie powiedziałbym.

0

13 h i 48 m do Eurooooo!! :D

0

Oplaca mi się czuwać do 1:30 na Urugwaj - Wenezuela? Bo dawno meczu nie oglądałem i coś bym obejrzał.

0

Zwycięzca: Francja
Finalista: Niemcy
MVP: Pogba
Najgorszy zespół: Albania
Czarny koń: Chorwacja
Złoty but: Griezmann
Najlepszy młody zawodnik: Coman

0

Dokładnie, teraz języki zachodnie i ew. chiński się przydają. Węgierskiego nie używa absolutnie nikt poza Węgrami. Chyba że zamierzasz tam mieszkać.

5

#Nonieźle

1

No właśnie w fifie tak mam i się zastanawiałem czy jest to możliwe i zgodne z przepisami. Dzieki chłopaki za odpowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?