Nie ma, piszą w komentarzach pod tym na FB że nie ma. Podobno za dwa 4-pakiw Lidlu jest takie coś, ale ja tu Lidla nigdzie nie mam :D Cóż, pozostaje zrobić sobie samemu..
Wie ktoś w jakiej gazecie znajdę rozpiskę meczów gdzie mogę wpisywać wyniki, są tabele i wszystko inne do wpisania? Bo Euro już dziś a ja jestem z ręka w nocniku bo nie mam tego..
4
Słuszne słowa o Albie.
1
Ależ jestem dumny ze koszulkę kupiłem właśnie z nazwiskiem Iniesty, jest boski.
5
Jutro grupa śmierci gra, będzie ciekawie. Tak jak do tej pory zresztą.
13
A ja czuję i to bardzo, ale racja Mundial jednak ma niepowtarzalną atmosferę.
0
Nie. Szkoda zawodnika marnować w drewnianej lidze w zespole w którym i tak nie pogra.
0
Nie.
4
Vamos Polska!
0
Wrażenia wizualne.
2
Pazdan da radę, wierzę w niego.
0
Z Kane'a, Alliego i właśnie Lallany.
0
Moim zdaniem grupa E jest bardziej wyrównana i mocniejsza. Ciężko przewidzieć formę tych zespołów.
0
Owszem, boki obrony wczoraj dobrze funkcjonowały u Anglików. Ze Sterlinga moim zdaniem mały pożytek był.
0
Wypuszczając piłkę i goniąc ją. Takie zagrożenie to z jakimś Birmingham City może powstać a nie w meczu Mistrzostw Europy.
14
Bardziej mnie zastanawia kto dopuścił Sterlinga do pierwszego składu..
0
Harry Kane jest świetny. Na razie nic nie zrobił ale jest blisko i próbuje, kapitalny piłkarz.
1
Nienawidzę Rosji, ale to jest futbol, dali by spokój z tym gwizdaniem na hymn.
0
A nie masz czasem tak że krytykujesz decyzje rządu mimo tego że kochasz swój kraj?
1
A który ma ARD na Cyfrowym?
1
Albania grała bardzo odważnie, zaimponowali mi. Szkoda tej setki z końcówki.
0
Do Żabki też mam chyba z 30 km xd
1
Nie ma, piszą w komentarzach pod tym na FB że nie ma. Podobno za dwa 4-pakiw Lidlu jest takie coś, ale ja tu Lidla nigdzie nie mam :D Cóż, pozostaje zrobić sobie samemu..
11
Brawo Bartomeu. Gang Wyznawców Laporty musi przeżywać teraz ciężkie chwile.
1
Wie ktoś w jakiej gazecie znajdę rozpiskę meczów gdzie mogę wpisywać wyniki, są tabele i wszystko inne do wpisania? Bo Euro już dziś a ja jestem z ręka w nocniku bo nie mam tego..
0
Czy Chorwacja taka słaba? No nie powiedziałbym.
0
13 h i 48 m do Eurooooo!! :D
0
Oplaca mi się czuwać do 1:30 na Urugwaj - Wenezuela? Bo dawno meczu nie oglądałem i coś bym obejrzał.
0
Zwycięzca: Francja
Finalista: Niemcy
MVP: Pogba
Najgorszy zespół: Albania
Czarny koń: Chorwacja
Złoty but: Griezmann
Najlepszy młody zawodnik: Coman
0
Dokładnie, teraz języki zachodnie i ew. chiński się przydają. Węgierskiego nie używa absolutnie nikt poza Węgrami. Chyba że zamierzasz tam mieszkać.
5
#Nonieźle
1
No właśnie w fifie tak mam i się zastanawiałem czy jest to możliwe i zgodne z przepisami. Dzieki chłopaki za odpowiedź.