Jak kupisz na allegro za 130 zł to też masz wyszywany herb i logo, authentic, dostajesz metki z logiem Barçy i Nike, wszystko jest, tylko idzie miesiąc.
Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.
Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?
2
Saula? Pokaż mi jedna tak spektakularna akcje jak ta Saula z Bayernem, nie mówię już nawet o randze meczu..
1
Wziąć jakiegoś Vasqueza a nie wziąć Saula to trzeba być Sfinksem po prostu.
2
Cięzko wybrać między nim a Xavim..
1
Pierwszy rok dopiero, ekonomiczne.
2
Najbardziej beznadziejna i naciągana informacja w roku, ciekawe co będzie dalej..
0
Zjazd absolwentów jest w sobotę. :D
0
Akurat Rafinha miał sporo wolnego. :D
0
W jakim technikum byłeś? :D
1
Pozdrawiam z Żelechowa. :) A taka temperatura to pewnie przez termometr na słońcu :D
1
Jak kupisz na allegro za 130 zł to też masz wyszywany herb i logo, authentic, dostajesz metki z logiem Barçy i Nike, wszystko jest, tylko idzie miesiąc.
0
Ej serio, co z Messim?
1
Haahaha xd o gościu xdd
1
Super tak jest! :D
0
Ma ktoś dokładne informacje o kontuzji naszego Geniusza?
0
O ja... Szacun wieczny.
3
Co jest, wygrali nasi LM? :OO Serio pytam
0
Marne prowo, marne.
14
To jest żałosne że klub grający taki shit i z takim fartem wygrywa 2 razy LM w ciągu 3 sezonów i raz mistrzostwo kraju w przeciągu 8 lat. Żałosne.
0
Engel idź już spać.
5
Nie dość że mają samych ogórków po drodze to w finale strzelają bramkę ze spalonego. To jest żałosne.
0
Aupa Atleti!
0
Need For Speed Most Wanted z 2005 roku. Gra dzieciństwa..
25
Barço, nie zmarnuj go jak Bartre. Błagam.
0
I oby tak zostało jak najdłużej.
3
Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.
1
Ten wywiad tylko utwierdza mnie że ten człowiek ma nierówno pod sufitem. LM to może jest lepsza od tego ich "letniego triplete" xd
0
Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?
1
Zaczynają od sprzedawania, a jak przyjdzie kogoś kupić to nie będzie kogo bo wszyscy wykupieni..
1
A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D
0
Bullshit wielki. Mam nadzieję..