2

Saula? Pokaż mi jedna tak spektakularna akcje jak ta Saula z Bayernem, nie mówię już nawet o randze meczu..

1

Wziąć jakiegoś Vasqueza a nie wziąć Saula to trzeba być Sfinksem po prostu.

2

Cięzko wybrać między nim a Xavim..

1

Pierwszy rok dopiero, ekonomiczne.

2

Najbardziej beznadziejna i naciągana informacja w roku, ciekawe co będzie dalej..

0

Zjazd absolwentów jest w sobotę. :D

0

Akurat Rafinha miał sporo wolnego. :D

0

W jakim technikum byłeś? :D

1

Pozdrawiam z Żelechowa. :) A taka temperatura to pewnie przez termometr na słońcu :D

1

Jak kupisz na allegro za 130 zł to też masz wyszywany herb i logo, authentic, dostajesz metki z logiem Barçy i Nike, wszystko jest, tylko idzie miesiąc.

0

Ej serio, co z Messim?

1

Haahaha xd o gościu xdd

1

Super tak jest! :D

0

Ma ktoś dokładne informacje o kontuzji naszego Geniusza?

0

O ja... Szacun wieczny.

3

Co jest, wygrali nasi LM? :OO Serio pytam

0

Marne prowo, marne.

14

To jest żałosne że klub grający taki shit i z takim fartem wygrywa 2 razy LM w ciągu 3 sezonów i raz mistrzostwo kraju w przeciągu 8 lat. Żałosne.

0

Engel idź już spać.

5

Nie dość że mają samych ogórków po drodze to w finale strzelają bramkę ze spalonego. To jest żałosne.

0

Aupa Atleti!

0

Need For Speed Most Wanted z 2005 roku. Gra dzieciństwa..

25

Barço, nie zmarnuj go jak Bartre. Błagam.

0

I oby tak zostało jak najdłużej.

3

Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.

1

Ten wywiad tylko utwierdza mnie że ten człowiek ma nierówno pod sufitem. LM to może jest lepsza od tego ich "letniego triplete" xd

0

Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?

1

Zaczynają od sprzedawania, a jak przyjdzie kogoś kupić to nie będzie kogo bo wszyscy wykupieni..

1

A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D

0

Bullshit wielki. Mam nadzieję..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?