Zrozum że my potrzebujemy zmiennika. A młodego piłkarza na zmiennika się nie bierze, bo się marnuje. Też wolałbym Dybale albo Lacazetta, ale oni są świadomi jakości MSN i wiedzą że będą grzać ławę. Na takich piłkarzy przyjdzie czas gdy minie era MSN, (a miejmy nadzieję że nastąpi to w bardzo dalekiej przyszłości) wtedy przyjdzie czas na kolegów do ataku dla Neymara.
Nie mam pojęcia jak, bo nigdy tam nie byłem. Głosowania owszem odbywają się (szczególnie w stosunku do Rosji) że kraje prorosyjskie głosują na na Rosję ale w krajach Europejskich, czyli wg was tych "lewackich" nic takiego nie ma miejsca i jeżeli Polska miałaby na prawdę dobrą piosenkę, lepszą od reszty to byśmy wygrali, ale tak się niestety nie odbywa. W jakiś spisek przeciwko Polsce nie wierzę.
Dlaczego nie ma już serii artykułów, które kiedyś były prawie codziennie? Mówię o takich seriach jak np. Podsumowanie La Liga, w ciszy stadiony, Zona mixta, Estadisticas de la Liga i wiele innych. Nie mówię że treść jest zła, ale te artykuły były wiele ciekawsze niż często przytaczane ostatnio ciekawostki czy coś w stylu teraźniejszego artykułu głównego.
XI kolejki. MSN na swoim miejscu. :D Chociaż to może nie jest 11 kolejki, tylko jakieś Fanatasy. Kurde, nawet w kopiuj - wklej z TT jestem beznadziejny.
11
Zrozum że my potrzebujemy zmiennika. A młodego piłkarza na zmiennika się nie bierze, bo się marnuje. Też wolałbym Dybale albo Lacazetta, ale oni są świadomi jakości MSN i wiedzą że będą grzać ławę. Na takich piłkarzy przyjdzie czas gdy minie era MSN, (a miejmy nadzieję że nastąpi to w bardzo dalekiej przyszłości) wtedy przyjdzie czas na kolegów do ataku dla Neymara.
0
Nie mam pojęcia jak, bo nigdy tam nie byłem. Głosowania owszem odbywają się (szczególnie w stosunku do Rosji) że kraje prorosyjskie głosują na na Rosję ale w krajach Europejskich, czyli wg was tych "lewackich" nic takiego nie ma miejsca i jeżeli Polska miałaby na prawdę dobrą piosenkę, lepszą od reszty to byśmy wygrali, ale tak się niestety nie odbywa. W jakiś spisek przeciwko Polsce nie wierzę.
0
Jeden raz w historii wygrała osoba "typu Conchita". Ludzie, nie uogólniajcie.
0
O to też, była wskrzeszona na jakiś czas i znowu znikła.
3
Dlaczego nie ma już serii artykułów, które kiedyś były prawie codziennie? Mówię o takich seriach jak np. Podsumowanie La Liga, w ciszy stadiony, Zona mixta, Estadisticas de la Liga i wiele innych. Nie mówię że treść jest zła, ale te artykuły były wiele ciekawsze niż często przytaczane ostatnio ciekawostki czy coś w stylu teraźniejszego artykułu głównego.
2
http://www.sporcle.com/games/pbysr/starting11
Polecam super gierka, można się dowiedzieć wiele i jednocześnie zażenować że nie pamiętało sie tylu piłkarzy.
0
Oby był następcą Ter Stegena. :)
8
https://pbs.twimg.com/media/CiCHHRVW0AABUnN.jpg:large
XI kolejki. MSN na swoim miejscu. :D Chociaż to może nie jest 11 kolejki, tylko jakieś Fanatasy. Kurde, nawet w kopiuj - wklej z TT jestem beznadziejny.
0
Przykład Pique mówi co innego. :D
1
Messi z brodą źle mi się kojarzy, ale wczoraj gol z wolnego taki, że nikt go nie powtórzy. :D
2
Wczoraj właśnie podawał prawie wszystko. Podanie do Rafinhi gdy mógł strzelać, piłki do Leo i do Suareza, dużo ich było.
1
5:2 Real wygląda niesamowicie.
W ogóle fenomenalna tabelka. Brawo!
1
To jeszcze ja żeby nie było wątpliwości. Diego Forlan. :D
2
Legia 1 - 0! :D
0
Alba super mecz.
0
Jest Rudy!
1
LUIS!
0
I 3 - 1. :(
0
Luis ale nur :D
2
Pichichi strzela!
6
To jest kurwa żałosne.
1
Na ten mecz to powinni być brani najlepsi sędziowie świata.
1
Neymar z Albą na prawej stronie :D
3
Real 1 - 0.... Ronaldo.
1
Teraz Ney! :)
1
Strzela Real. Ale Sociedad :P
4
Messi co chciał zrobić. :O
2
GOOOL!
0
Dobra, nie ma co już się oglądać na Atletico.
2
Chyba ich posrało.