11

Zrozum że my potrzebujemy zmiennika. A młodego piłkarza na zmiennika się nie bierze, bo się marnuje. Też wolałbym Dybale albo Lacazetta, ale oni są świadomi jakości MSN i wiedzą że będą grzać ławę. Na takich piłkarzy przyjdzie czas gdy minie era MSN, (a miejmy nadzieję że nastąpi to w bardzo dalekiej przyszłości) wtedy przyjdzie czas na kolegów do ataku dla Neymara.

0

Nie mam pojęcia jak, bo nigdy tam nie byłem. Głosowania owszem odbywają się (szczególnie w stosunku do Rosji) że kraje prorosyjskie głosują na na Rosję ale w krajach Europejskich, czyli wg was tych "lewackich" nic takiego nie ma miejsca i jeżeli Polska miałaby na prawdę dobrą piosenkę, lepszą od reszty to byśmy wygrali, ale tak się niestety nie odbywa. W jakiś spisek przeciwko Polsce nie wierzę.

0

Jeden raz w historii wygrała osoba "typu Conchita". Ludzie, nie uogólniajcie.

0

O to też, była wskrzeszona na jakiś czas i znowu znikła.

3

Dlaczego nie ma już serii artykułów, które kiedyś były prawie codziennie? Mówię o takich seriach jak np. Podsumowanie La Liga, w ciszy stadiony, Zona mixta, Estadisticas de la Liga i wiele innych. Nie mówię że treść jest zła, ale te artykuły były wiele ciekawsze niż często przytaczane ostatnio ciekawostki czy coś w stylu teraźniejszego artykułu głównego.

2

http://www.sporcle.com/games/pbysr/starting11
Polecam super gierka, można się dowiedzieć wiele i jednocześnie zażenować że nie pamiętało sie tylu piłkarzy.

0

Oby był następcą Ter Stegena. :)

8

https://pbs.twimg.com/media/CiCHHRVW0AABUnN.jpg:large

XI kolejki. MSN na swoim miejscu. :D Chociaż to może nie jest 11 kolejki, tylko jakieś Fanatasy. Kurde, nawet w kopiuj - wklej z TT jestem beznadziejny.

0

Przykład Pique mówi co innego. :D

1

Messi z brodą źle mi się kojarzy, ale wczoraj gol z wolnego taki, że nikt go nie powtórzy. :D

2

Wczoraj właśnie podawał prawie wszystko. Podanie do Rafinhi gdy mógł strzelać, piłki do Leo i do Suareza, dużo ich było.

1

5:2 Real wygląda niesamowicie.
W ogóle fenomenalna tabelka. Brawo!

1

To jeszcze ja żeby nie było wątpliwości. Diego Forlan. :D

2

Legia 1 - 0! :D

0

Alba super mecz.

0

Jest Rudy!

1

LUIS!

0

I 3 - 1. :(

0

Luis ale nur :D

2

Pichichi strzela!

6

To jest kurwa żałosne.

1

Na ten mecz to powinni być brani najlepsi sędziowie świata.

1

Neymar z Albą na prawej stronie :D

3

Real 1 - 0.... Ronaldo.

1

Teraz Ney! :)

1

Strzela Real. Ale Sociedad :P

4

Messi co chciał zrobić. :O

2

GOOOL!

0

Dobra, nie ma co już się oglądać na Atletico.

2

Chyba ich posrało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?