81

Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.

9

"Turyści" "piknik" a zachowują się lepiej od Was w stosunku do Neya.
http://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ecd8d92f0dfda44d7c46b32b20ddf7-554.jpg

0

Też tak macie w wersji mobilnej że gdy chcecie polecić albo edytować komentarz to wyrzuca was do góry strony?

0

Co byście powiedzieli na emoji w komentarzach?

27

"Rakitić wypad z klubu" "Rakitić do zmiany" "Rakitić pierwszy do odstrzału". Eh.. Nie dość że absolutnie kluczowy piłkarz to jeszcze tyle goli.

0

Ramos miałby mniej bo by nie grał w pierwszym składzie.

0

A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D

2

Zamknij się w sobie i żyj meczem. Nie interesuj się niczym poza meczem i graniem dla drużyny.

1

Ufff :D

0

Powiem szczerze że bardzo optymistyczne podejście. Prawdę mówiąc wątpie że uda im sie w jedno lato ogarnąć dach.

0

Pewnie szykuje się niezła posucha z transferami.

Chociaż mam nadzieję że jest tu ktoś kto powie mi że kasa na transfery nie ma związku z pieniędzmi na sowy stadion. :D

0

O nie..

0

Ale Luis potrafisz targać naszymi emocjami. Za to Cię uwielbiam. :D

0

Suarez, Ney, Bartra, Messi, Bravo zagrali dzisiaj kapitalne mecze. Brawo Barço!

0

Jak wracać to z przytupem! Brawo panowie, zawsze wierzymy!

1

Brawo, zasłużył. :)

1

Skończyły się argumenty na hejt na Bartrę :D

3

Neymar dzisiaj kapitalny mecz. Same dobre wybory, nie pajacuje, gra dla zespołu. Brawo.

26

A Arda i Denis Suarez?
xd

2

Ale mnie irytuje mowienie że o jakimś piłkarzu się nie mówi bo nie jest Messim albo CR i że "nie jest taki medialny" jak ta dwójka.
Kurde, ludzie. O nich sie mówi cały czas bo są najlepsi (szczególnie jeden :P) ], a że w jednej statystyce ktoś od Leo będzie lepszy to nie znaczy że Messiego się faworyzuje.
Uff, zeszło to ze mnie.

0

Dokładnie, musimy siąść na nich od pierwszej minuty i pójdzie.

16

Komentarz usunięty

1

Pique to jest prawdziwy Barcelończyk. Walić że nie trafił, przynajmniej próbuje.

0

Alves..............

0

Wow.

1

Ajj, w bramkarza.

0

Komentarz usunięty

5

Internet Explorer?

1

A Rakitić jest od asyst? Już temat przerabiany 1000x. Mam nadzieję że Ty odejdziesz, pseudokibicu.

1

Superpuchar to zawsze dwumecz, jeśli o to Ci chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?