A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D
Ale mnie irytuje mowienie że o jakimś piłkarzu się nie mówi bo nie jest Messim albo CR i że "nie jest taki medialny" jak ta dwójka.
Kurde, ludzie. O nich sie mówi cały czas bo są najlepsi (szczególnie jeden :P) ], a że w jednej statystyce ktoś od Leo będzie lepszy to nie znaczy że Messiego się faworyzuje.
Uff, zeszło to ze mnie.
81
Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.
9
"Turyści" "piknik" a zachowują się lepiej od Was w stosunku do Neya.
http://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ecd8d92f0dfda44d7c46b32b20ddf7-554.jpg
0
Też tak macie w wersji mobilnej że gdy chcecie polecić albo edytować komentarz to wyrzuca was do góry strony?
0
Co byście powiedzieli na emoji w komentarzach?
27
"Rakitić wypad z klubu" "Rakitić do zmiany" "Rakitić pierwszy do odstrzału". Eh.. Nie dość że absolutnie kluczowy piłkarz to jeszcze tyle goli.
0
Ramos miałby mniej bo by nie grał w pierwszym składzie.
0
A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D
2
Zamknij się w sobie i żyj meczem. Nie interesuj się niczym poza meczem i graniem dla drużyny.
1
Ufff :D
0
Powiem szczerze że bardzo optymistyczne podejście. Prawdę mówiąc wątpie że uda im sie w jedno lato ogarnąć dach.
0
Pewnie szykuje się niezła posucha z transferami.
Chociaż mam nadzieję że jest tu ktoś kto powie mi że kasa na transfery nie ma związku z pieniędzmi na sowy stadion. :D
0
O nie..
0
Ale Luis potrafisz targać naszymi emocjami. Za to Cię uwielbiam. :D
0
Suarez, Ney, Bartra, Messi, Bravo zagrali dzisiaj kapitalne mecze. Brawo Barço!
0
Jak wracać to z przytupem! Brawo panowie, zawsze wierzymy!
1
Brawo, zasłużył. :)
1
Skończyły się argumenty na hejt na Bartrę :D
3
Neymar dzisiaj kapitalny mecz. Same dobre wybory, nie pajacuje, gra dla zespołu. Brawo.
26
A Arda i Denis Suarez?
xd
2
Ale mnie irytuje mowienie że o jakimś piłkarzu się nie mówi bo nie jest Messim albo CR i że "nie jest taki medialny" jak ta dwójka.
Kurde, ludzie. O nich sie mówi cały czas bo są najlepsi (szczególnie jeden :P) ], a że w jednej statystyce ktoś od Leo będzie lepszy to nie znaczy że Messiego się faworyzuje.
Uff, zeszło to ze mnie.
0
Dokładnie, musimy siąść na nich od pierwszej minuty i pójdzie.
16
Komentarz usunięty
1
Pique to jest prawdziwy Barcelończyk. Walić że nie trafił, przynajmniej próbuje.
0
Alves..............
0
Wow.
1
Ajj, w bramkarza.
0
Komentarz usunięty
5
Internet Explorer?
1
A Rakitić jest od asyst? Już temat przerabiany 1000x. Mam nadzieję że Ty odejdziesz, pseudokibicu.
1
Superpuchar to zawsze dwumecz, jeśli o to Ci chodzi.