10

Komentarz usunięty

24

Ten o znaku krzyża i remisie, genialny. :)

2

Ależ byłoby pięknie wbić manitę Realowi, tak jak zrobił to Johan gdy był zawodnikiem i trenerem Barcelony. To byłby piękny hołd.

8

Człowiek któremu zawdzięczamy każdy sukces współczesnej Barcelony. Jeden z najlepszych w historii. Legenda nad legendami. Żegnaj Johan.

0

Szczęsny pokaż klasę. :)

0

Narazie bronimy jak Barça z Malaga.

3

Puszczono, po awansie Polski na Euro, czyli po meczu z Irlandią w piździerniku. :)

0

Mam nadzieję że nic z nim nie będzie, jest niezbędny.

0

Nie jest to oficjalna oczywiście. Znalazłem na stronie Livemecz.com na Facebook'u.

2

Widzieliście skład Polski na mecz z Serbią?

FABIAŃSKI - PISZCZEK, GLIK, SALAMON, RYBUS - JODŁOWIEC, KRYCHOWIAK - GROSICKI, ZIELIŃSKI, MILIK - LEWANDOWSKI.

Moim zdaniem powinien grać Szczęsny, ogrywać się przed Euro. Jest po prostu lepszym bramkarzem, wyciąga piłki czasami jak Ter Stegen. Mam nadzieję że Wojtek będzie podstawowym GK na Euro.
Edit: Nieoficjalny skład.

1


Macie tu mecz Polska - Włochy U-20 Live.

0

Flashscore podaje że 25.03 o 00:30.

7

Terlikowski jest najlepszym argumentem przeciwko Kościołowi. Co za baran.

0

Jestem za każdym sprowadzeniem spowrotem wychowanka. Bardzo dobra opcja.

0

Miał ktoś Nike Stefan Janoski Max? Polecacie?

0

Bierz. W kwestii wyglądu mało jest równych M8. :)

0

Bierz M8, ja mam i jestem mega zadowolony, poza tym moim zdaniem HTC jest lepszą marką od LG. ;) Chociaż jeśli do pracy do zastanowiłbym się nad Notem, niby Samsung, ale jest duży i ma wiele funkcji biurowych.

6

Pamiętam jak to oglądałem, niesamowite emocje i komentarz Twarowskiego i Nahornego. Coś pięknego. :)

0

Najlepsi w historii.

0

Oby to była zasłona dymna, jeżeli tak to świetnie, cała trójka naszych podstawowych pomocników odpocznie. :)

0

Na jakiej podstawie Djoković stwierdza że teniści powinni zarabiać więcej?

0

Mathieu ostatnio gra świetnie bo gra na środku. Na lewej Alba jest o trzy nieba lepszy.

2

Weszło.com

0

Valdes
Pique - Koeman - Puyol
Xavi - Busquets - Guardiola - Iniesta
Messi - Ronaldo - Ronaldinho

2

Jak dla mnie to dobra informacja, odpocznie przed El Clasico. I mam nadzieję że w nim zagra.

0

W sumie racja. :D

0


Obejrzyjcie to i zobaczcie rekcję Suareza na zestaw z McDonald's w 4;25, wcale się nie dziwię że mówią na niego "gruby" :D

0

Sergi Samper jest Katalończykiem?

2

Niektórzy ponad rok temu nawet Enrique skreślali. :P

3

Szczerze to mam pewne obawy przed El Clásico, szczególnie że Barcelona lubi sobie odpuszczać ostatnio. Na prawdę nie wiem jaki powód tego, ale już dawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona gra do końca wygrywając.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?