3 marca 2016, 15:10
0
W TOP 5 jest portugalska? Myślałem że są to: hiszpańska, angielska, francuska, włoska i niemiecka.. W takim razie zamiast której jest Primeria Liga?
2 marca 2016, 22:48
4
Albo to Real będzie walczył z Celta. ;)
2 marca 2016, 21:32
A to niespodzianka.
2 marca 2016, 19:25
1
Wstyd że ta imitacja klubu nazywa się Manchester United. To jest hańba dla tej nazwy.
2 marca 2016, 17:43
Żałosne angielskie klubiki.
2 marca 2016, 11:56
Stany Zjednoczone, albo Australia. :) Nie lubię polskiego klimatu.
2 marca 2016, 10:43
Zaraz się okaże że Isaac Newton czuwa nad nim podczas gry.
1 marca 2016, 14:59
A co z Kieranem Gibbsem?
1 marca 2016, 14:36
Jest dzisiaj Liga Mistrzów?
29 lutego 2016, 21:33
Na ostudzenie napiszę: Real ma 12 punktów straty do Barcelony. :))
29 lutego 2016, 18:02
Już myślałem że to oceny i podniecony zastanawiam się co tak szybko.. :D
29 lutego 2016, 15:25
29
Już manita.. xd Pamiętacie rok temu? Dołek Realu, górka Barcelony, każdy przypisywał manitę, a w pierwszej połowie drżeliśmy o wynik. To jest Real Madryt, wszystkiego się można spodziewać.
28 lutego 2016, 22:20
-12 u białych!
28 lutego 2016, 22:13
3
Pique troche jak Puyol. :)
28 lutego 2016, 22:03
http://bi.gazeta.pl/im/0f/c7/12/z19692559Q,Van-Gaal.jpg XDDDDDD
28 lutego 2016, 21:54
Anders 10 do aero. :D
28 lutego 2016, 21:46
39
Łysy z Barcy XD
Iniesta łysy. :O
28 lutego 2016, 21:40
Neymar jest po prostu zajebisty.
28 lutego 2016, 21:39
Dobrze że nie wzieliśmy Koke tylko Rakiete.
28 lutego 2016, 21:15
Uu Bark. :(
28 lutego 2016, 21:06
8
Idź już spać.
28 lutego 2016, 21:02
Ale brama.
28 lutego 2016, 20:52
Tak. :)
28 lutego 2016, 20:49
Bilans 36-4 w domu. Coś niesamowitego.
28 lutego 2016, 20:44
Nie wierzę.
28 lutego 2016, 20:42
Niedziela, pora idealna, a ludzi mało na stronie, o co kaman? :D
28 lutego 2016, 20:14
lallana nie trafia. Po zawodach?
28 lutego 2016, 20:12
1-1
28 lutego 2016, 20:05
84
Tylko nie marudzić w pierwszej połowie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W TOP 5 jest portugalska? Myślałem że są to: hiszpańska, angielska, francuska, włoska i niemiecka.. W takim razie zamiast której jest Primeria Liga?
4
Albo to Real będzie walczył z Celta. ;)
0
A to niespodzianka.
1
Wstyd że ta imitacja klubu nazywa się Manchester United. To jest hańba dla tej nazwy.
1
Żałosne angielskie klubiki.
4
Stany Zjednoczone, albo Australia. :) Nie lubię polskiego klimatu.
0
Zaraz się okaże że Isaac Newton czuwa nad nim podczas gry.
0
A co z Kieranem Gibbsem?
0
Jest dzisiaj Liga Mistrzów?
0
Na ostudzenie napiszę:
Real ma 12 punktów straty do Barcelony. :))
0
Już myślałem że to oceny i podniecony zastanawiam się co tak szybko.. :D
29
Już manita.. xd Pamiętacie rok temu? Dołek Realu, górka Barcelony, każdy przypisywał manitę, a w pierwszej połowie drżeliśmy o wynik. To jest Real Madryt, wszystkiego się można spodziewać.
1
-12 u białych!
3
Pique troche jak Puyol. :)
1
http://bi.gazeta.pl/im/0f/c7/12/z19692559Q,Van-Gaal.jpg
XDDDDDD
0
Anders 10 do aero. :D
39
Łysy z Barcy XD
0
Iniesta łysy. :O
0
Neymar jest po prostu zajebisty.
0
Dobrze że nie wzieliśmy Koke tylko Rakiete.
0
Uu Bark. :(
8
Idź już spać.
0
Ale brama.
0
Tak. :)
0
Bilans 36-4 w domu. Coś niesamowitego.
3
Nie wierzę.
0
Niedziela, pora idealna, a ludzi mało na stronie, o co kaman? :D
0
lallana nie trafia. Po zawodach?
0
1-1
84
Tylko nie marudzić w pierwszej połowie.