0

W TOP 5 jest portugalska? Myślałem że są to: hiszpańska, angielska, francuska, włoska i niemiecka.. W takim razie zamiast której jest Primeria Liga?

4

Albo to Real będzie walczył z Celta. ;)

0

A to niespodzianka.

1

Wstyd że ta imitacja klubu nazywa się Manchester United. To jest hańba dla tej nazwy.

1

Żałosne angielskie klubiki.

4

Stany Zjednoczone, albo Australia. :) Nie lubię polskiego klimatu.

0

Zaraz się okaże że Isaac Newton czuwa nad nim podczas gry.

0

A co z Kieranem Gibbsem?

0

Jest dzisiaj Liga Mistrzów?

0

Na ostudzenie napiszę:
Real ma 12 punktów straty do Barcelony. :))

0

Już myślałem że to oceny i podniecony zastanawiam się co tak szybko.. :D

29

Już manita.. xd Pamiętacie rok temu? Dołek Realu, górka Barcelony, każdy przypisywał manitę, a w pierwszej połowie drżeliśmy o wynik. To jest Real Madryt, wszystkiego się można spodziewać.

1

-12 u białych!

3

Pique troche jak Puyol. :)

0

Anders 10 do aero. :D

39

Łysy z Barcy XD

0

Iniesta łysy. :O

0

Neymar jest po prostu zajebisty.

0

Dobrze że nie wzieliśmy Koke tylko Rakiete.

0

Uu Bark. :(

8

Idź już spać.

0

Ale brama.

0

Tak. :)

0

Bilans 36-4 w domu. Coś niesamowitego.

3

Nie wierzę.

0

Niedziela, pora idealna, a ludzi mało na stronie, o co kaman? :D

0

lallana nie trafia. Po zawodach?

0

1-1

84

Tylko nie marudzić w pierwszej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?