1

City. Chociaż chciałbym Liverpool.

27

"Wiecie dlaczego w Realu wino piją z butelki? - bo wszystkie puchary są w Barcelonie"
Komentarz pod postem fcbarca.com na FB. :D

0

W Fifie jest tzw. ranking składu. Na jakiej postawie gra go tworzy?

4

W LIDZE Real wygrał z nami tylko raz, 3:1 w 14/15. A z Atletico w lidze nie wygrali właśnie od 2013 roku.

0

Hybrid Theory. I może Meteora. Majstersztyk, w ich wykonaniu, słucham od małego. A te nowe to niestety nie ten sam Linkin Park. :)

0

Na serio tak powiedział? Co za palant. Jakbym był na miejscu Zidane'a to nie miałby wstępu do szatni.

1

Koniec! Pięknie!

0

Jakby byli za Atletico to też byłby promadrycki teoretycznie. :D

0

Już myślałem że gwizdnie..

1

I Manitka. :))

0

Dlaczego na SopCascie są takie opóźnienia? :/

1

Za Inieste chciałbym zobaczyć Isco, to jest piłkarz stworzony do Barcelony.

1

Lewy Wielki I jeszcze nie strzelił z Wolfsburgiem, biedny onet, o czym będzie pisał.. :(

0

Dokładnie, szkoda że się nie sprawdził Jackson.

0

Atleti świetnie rozgrywa na małej przestrzeni.

3

Strzał ładny, brawo Oblak.

0

Lucho mógłby książkę napisać. Zgadzam się z prawie każdym jego zdaniem. Na pewno czytałoby się z wielką przyjemnością.

0

W czym?

0

Jestem mega zwolennikiem tego transferu, a cenę trzeba po prostu zaakceptować. Wielki szacun dla Bilbao że nie są ciepłymi kluchami i nie idą na ugodę.

0

Halilović, Roberto, Munir, czy trochę naciągane Neymar.

0

Pora idealna, ale streamy wszystkie będą zapchane.. :P

1

Jak było to sory. XI tego tygodnia w CL.
http://static.fangol.pl/content/b/7/5/b758be5770465ebc337f51a54e89a279-554.jpg
Nie oglądałem meczu PSV, rzeczywiście był lepszy od Ter Stegena?

0

Szkoda, że o 21 zaplanowałem grać w fife, nie obejrze. :((

1

Najbardziej przereklamowani piłkarze w historii/na świecie?
Ja mam dwa typy: Pele i Zidane.

0

Piękny wynik. :)

2

Jeszcze Juve na 3-2. Proszę.

1

A potem strzela z dupy i się zamykamy, zawsze tak jest. :D

0

Pique to jest gość.

0

Tak, w 13/14.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?