20

"W Europie nie ma już słabych drużyn, oprócz Manchesteru United"

11

Już mieliśmy słabszy dzień z wami i wygraliśmy ZALEDWIE 2-1. ;)

3

Mam nadzieję że forma Neymra będzie się pięła w górę, potrzebujemy go takiego jak na jesieni, a Leo i Luis niech utrzymają bajeczny poziom. :)

1

Już wystarczy tego nie mówienia czemu. Serio.

0

Roma to idealny klub dla takiego Milika, pograłby sobie na dużo wyższym poziomie, na pewno by się rozwinął. Bo nie słyszę żeby cuda ostatnio wyczyniał w Eredivisie.

0

Eleven raczej nie instaluje kamer, tylko Mediapro albo cokolwiek co ma prawo do tego w Hiszpanii.

0

Fajnie kamera ustawiona. Lepiej niż czasami w LL.

2


Macie live konia. :D

2

Ty weź odejdź. I nie wracaj.

0

Messi go zrobił w stylu Neymara. :D

0

Ale rogal! 40 gol w sezonie.

0

Może faktycznie niech Masche strzela. ;)

0

Macie niezawodnego Luisa. Szkoda..

0

Luis strzela? :D

1

"Pod innym względem naśladować Busiego" No kurwa...

0

Alen wykrusza naszych po kolei.:P

0

Nawet tu w Polsce czuć wielką formę Suareza. :)

0

Akurat nie mogę oglądać pierwszej połowy i akurat się w niej mnóstwo dzieje. A Messi to po prostu najlepszy piłkarz w historii, nihil novi.

3

Na obecną chwilę mamy 83% posiadania.
Xavi approves. :P

1

Widzę że są też osoby zainteresowane techniką rolniczą, nie jestem only one. :D

0

Czy nasz Adriano grał kiedyś w kadrze Brazylii?

1

Ja kibicuje też Arsenalowi, więc naturalnie nie lubię Chelsea, Poza tym zawsze ten klub mi się źle kojarzył.

0

Ale Veratti piłki rozdaje, magia.

0

Gol!

10

Znając moje szczęście do LM w meczu Benfica - Zenit będą fajerwerki i 300 bramek. Zawsze tak jest..

3

Ale musiałeś być nawalony. :D

0

ONLY 2 tys. złotych..

0

Opinii, czy jest nadal szybki po dłuższym czasie użytkowania, wytrzymałość, aparat. :)

0

W sensie Desire 820? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?