18 lutego 2016, 22:00
20
"W Europie nie ma już słabych drużyn, oprócz Manchesteru United"
18 lutego 2016, 21:54
11
Już mieliśmy słabszy dzień z wami i wygraliśmy ZALEDWIE 2-1. ;)
18 lutego 2016, 16:17
3
Mam nadzieję że forma Neymra będzie się pięła w górę, potrzebujemy go takiego jak na jesieni, a Leo i Luis niech utrzymają bajeczny poziom. :)
18 lutego 2016, 14:55
16
Kto by się spodziewał.. http://static.fangol.pl/content/4/f/2/4f2514401aead23b775f5380e86e5795-554.jpg
17 lutego 2016, 21:20
1
Już wystarczy tego nie mówienia czemu. Serio.
17 lutego 2016, 21:07
0
Roma to idealny klub dla takiego Milika, pograłby sobie na dużo wyższym poziomie, na pewno by się rozwinął. Bo nie słyszę żeby cuda ostatnio wyczyniał w Eredivisie.
17 lutego 2016, 20:54
Eleven raczej nie instaluje kamer, tylko Mediapro albo cokolwiek co ma prawo do tego w Hiszpanii.
17 lutego 2016, 20:47
Fajnie kamera ustawiona. Lepiej niż czasami w LL.
17 lutego 2016, 20:43
2
17 lutego 2016, 19:58
Ty weź odejdź. I nie wracaj.
17 lutego 2016, 19:55
Messi go zrobił w stylu Neymara. :D
17 lutego 2016, 19:53
Ale rogal! 40 gol w sezonie.
17 lutego 2016, 19:48
Może faktycznie niech Masche strzela. ;)
Macie niezawodnego Luisa. Szkoda..
17 lutego 2016, 19:47
Luis strzela? :D
17 lutego 2016, 19:44
"Pod innym względem naśladować Busiego" No kurwa...
17 lutego 2016, 19:39
Alen wykrusza naszych po kolei.:P
17 lutego 2016, 19:38
Nawet tu w Polsce czuć wielką formę Suareza. :)
17 lutego 2016, 19:03
Akurat nie mogę oglądać pierwszej połowy i akurat się w niej mnóstwo dzieje. A Messi to po prostu najlepszy piłkarz w historii, nihil novi.
17 lutego 2016, 18:55
Na obecną chwilę mamy 83% posiadania. Xavi approves. :P
17 lutego 2016, 15:53
Widzę że są też osoby zainteresowane techniką rolniczą, nie jestem only one. :D
17 lutego 2016, 15:41
Czy nasz Adriano grał kiedyś w kadrze Brazylii?
16 lutego 2016, 21:34
Ja kibicuje też Arsenalowi, więc naturalnie nie lubię Chelsea, Poza tym zawsze ten klub mi się źle kojarzył.
16 lutego 2016, 21:28
Ale Veratti piłki rozdaje, magia.
16 lutego 2016, 21:24
Gol!
16 lutego 2016, 21:16
10
Znając moje szczęście do LM w meczu Benfica - Zenit będą fajerwerki i 300 bramek. Zawsze tak jest..
16 lutego 2016, 21:08
Ale musiałeś być nawalony. :D
16 lutego 2016, 20:35
ONLY 2 tys. złotych..
Opinii, czy jest nadal szybki po dłuższym czasie użytkowania, wytrzymałość, aparat. :)
16 lutego 2016, 20:32
W sensie Desire 820? :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
20
"W Europie nie ma już słabych drużyn, oprócz Manchesteru United"
11
Już mieliśmy słabszy dzień z wami i wygraliśmy ZALEDWIE 2-1. ;)
3
Mam nadzieję że forma Neymra będzie się pięła w górę, potrzebujemy go takiego jak na jesieni, a Leo i Luis niech utrzymają bajeczny poziom. :)
16
Kto by się spodziewał..
http://static.fangol.pl/content/4/f/2/4f2514401aead23b775f5380e86e5795-554.jpg
1
Już wystarczy tego nie mówienia czemu. Serio.
0
Roma to idealny klub dla takiego Milika, pograłby sobie na dużo wyższym poziomie, na pewno by się rozwinął. Bo nie słyszę żeby cuda ostatnio wyczyniał w Eredivisie.
0
Eleven raczej nie instaluje kamer, tylko Mediapro albo cokolwiek co ma prawo do tego w Hiszpanii.
0
Fajnie kamera ustawiona. Lepiej niż czasami w LL.
2
Macie live konia. :D
2
Ty weź odejdź. I nie wracaj.
0
Messi go zrobił w stylu Neymara. :D
0
Ale rogal! 40 gol w sezonie.
0
Może faktycznie niech Masche strzela. ;)
0
Macie niezawodnego Luisa. Szkoda..
0
Luis strzela? :D
1
"Pod innym względem naśladować Busiego" No kurwa...
0
Alen wykrusza naszych po kolei.:P
0
Nawet tu w Polsce czuć wielką formę Suareza. :)
0
Akurat nie mogę oglądać pierwszej połowy i akurat się w niej mnóstwo dzieje. A Messi to po prostu najlepszy piłkarz w historii, nihil novi.
3
Na obecną chwilę mamy 83% posiadania.
Xavi approves. :P
1
Widzę że są też osoby zainteresowane techniką rolniczą, nie jestem only one. :D
0
Czy nasz Adriano grał kiedyś w kadrze Brazylii?
1
Ja kibicuje też Arsenalowi, więc naturalnie nie lubię Chelsea, Poza tym zawsze ten klub mi się źle kojarzył.
0
Ale Veratti piłki rozdaje, magia.
0
Gol!
10
Znając moje szczęście do LM w meczu Benfica - Zenit będą fajerwerki i 300 bramek. Zawsze tak jest..
3
Ale musiałeś być nawalony. :D
0
ONLY 2 tys. złotych..
0
Opinii, czy jest nadal szybki po dłuższym czasie użytkowania, wytrzymałość, aparat. :)
0
W sensie Desire 820? :)