0

Dawać tam z nimi Gunners!

3

Oby się udało, to dobry krok w stronę odmłodzenia kadry.

2

Mi też, głównie ze względu na pajaca za ich sterami. ;)

1

W Anglii są dwa puchary, F.A. Cup i Capital One Cup. Który z nich liczy się do ewentualnej potrójnej korony?

0

:D
#throwbackwednesday

0

To nie klub, ale jak Włosi mają przepiękny hymn, jak go śpiewają przed meczem to jest coś pięknego.

4

Pierwsza gospodarka świata obecnie.

2

Owszem, wielki szacunek za to co robią, bo to jest niesamowite że drużyna która powinna walczyć o utrzymanie bije się o mistrzostwo. Jeżeli wygrają z Arsenalem, to szczerze będę im kibicował w dalszej prostszej już drodze to tytułu.

1

Rzadko kiedy tak się emocjonuje Premier League, ale nie mogę się wprost doczekać meczu Arsenal - Leicester. Mam wielką nadzieję że Kanonierzy ich ograją, należy im się w końcu to mistrzostwo. Aż szkoda patrzeć, że taki klub jest tyle bez mistrzostwa.

14

Mes Que Un Club. Pamiętajcie.

1

Jako wierny fan Coca Coli muszę być przeciwko, ale najważniejsze żeby siano się zgadzało. :D

4

4

Interstellar. Genialny film.

2

Wykosztujemy się na szklankę i zostaniemy z ponad 30 letnimi obrońcami z wahaniami formy. Niezbyt dobry pomysł.

20

Niech wszyscy hejterzy Rakiticia wezmą sobie do siebie tą tabelkę. Oczywiście gdyby nie kontuzja to Leo byłby 1. ale to nie umniejsza roli Rakiety.

0

"Król" powrócił na okładki! Tym razem z przyrostkiem "gol". No w końcu, już się martwiłem..

0

Bravo - Pique - Busi - Messi - Neymar
MATS - Alba - Arda - Iniesta - Munir

Poziom techniki tej pierwszej czwórki w polu jest ogromny, więc myślę że najlepiej by się nadawali.

1

Przecież ten samochód jest cudowny. Jak z resztą dużo z lat 50. Włoskie piękno wrodzone, wspaniały samochód, gdybym miał tyle siana co Leo to z pewnością kupiłbym take cudo, myślę że nie jedno. Wyobraź sobie jaka to duma jechać takim autem po mieście...

0

Dzięki. ;)

1

Ale jesteś śmieszek. Serio pytam.

0

Które kluby z Europy walczą jeszcze o potrójną koronę oprócz Barçy?

1

Barcelona: 12 (1941/42)
Real: 11 (1947/48)

3

"Większość" Raptem parę osób, może z 5.

22

Levatne dzisiaj trzeba pochwalić.

2

Neymar jeden z najlepszych dzisiaj, ale jedna zła decyzja i o wszystko zapomniane.

1

Słupek vol. 2164681584

0

Chyba Neymar dzisiaj najlepszy.

79

Wy te hejty na Rakiticia to piszecie już z przyzwyczajenia? Ja nie widzę żadnych większych błędów z jego strony.

14

A miało być 7-0 w 1. połowie. XDD Oj, nic się nie uczycie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?