0

Piękna akcja Athletic, gramy dalej.

3

Wydaje mi się że jest to Pique odbierający nagrodę za piłkarza roku w Katalonii. Ale pewny nie jestem.

13

Była mowa o bezsensownym czepianiu się literówek. Wrzuć na luz.

0

Jeżeli tak się stanie to będzie to największy fart XXI w.

7

Poziom dyskusji widzę wysoki.

1

Jeżeli chodzi Ci o Tebasa to tak.

0

Wiem wiem, taka analogia. ;D

0

Nie zdziwiłbym się jakby ten ktoś miał na nazwisko Busquets. ;)

0

Niezbyt mi się widzi pisać teraz latanię z uzasadnieniem, ale powiem krótko. Suarez jest zdecydowanie lepszy. Lewy to jeszcze klasa Aguero czy Zlatana. Luis potrafi fenomenalnie grać kombinacyjnie, świetne dogrania i trzyma raczej równa formę. I pracuje jako pierwszy w pressingu. Lewy może jeszcze nie do końca rozwinął skrzydła że względu na taktykę Pepa, ale nie jest jeszcze stary, na pewno kiedyś będzie numero uno.

0

Tak sobie rozmyślam.. Znacie jakiegoś portugalskiego piłkarza, który był/jest ogólnie lubiany? Przychodzą mi Mourinho, CR, figo, Meireles, Pepe i żaden z nich nie kojarzy mi się dobrze. Znacie takiego?

10

Szczerze to trochę szkoda.. :D

0

W dziale "kontakt".

0

Pisałem, ale cóż.. Spróbuję raz jeszcze. Dzięki. ;)

0

Dobre, ale śmieszki na bok, pytam serio. :D

0

A wiesz jakich może?

20

Kupuj broń. Dużo.

0

Napisałem na ten temat do redakcji, ale zdaje się że niezbyt ich to przejęło. Więc pytam was:
Czy jest możliwość zmiany nicku?

4

Kurde, coraz więcej rzeczy mnie na La Rambli omija, a widzę ostatnio sporo się dzieje nie tylko ze względu na Real. :D

0

A nie wiem w sumie, to było dawno.

0

Ja kupiłem taką na Allegro tanio z Tajlandii u Polskiego sprzedawcy i jestem zadowolony, wszystko jak oryginał, niezła jakość, metki oryginalne, czcionka prawdziwa, wyszywany herb. W moim przypadku się opłacało, tylko to była koszulka z 14/15.

1

Nie mam pojęcia czy to było, jeżeli tak to wybaczcie.
https://pbs.twimg.com/media/CZbxsPGWIAA1Z6Z.jpg
Chyba żadnych wątpliwości w kwestii czy Ronaldo zasłużył na TOP 3 ta grafika nie zostawia.

0

A to klops, bo to jeden z najlepszych obrońców świata. Ale jak widać za mało na geniusz Leo. :P

0

Czyli ile mrozu w Madrycie teraz?

3

Barcelona takimi meczami jak wczoraj wygrywa ligę, a Real takimi jak dzisiaj ją przegrywa. :D

1

Najlepsze że pewnie ci sami co najeżdżali wczoraj na Leo śmieją się teraz z fioletowej.

5

Real gra typowy mecz w fifie, 7-2 w strzałach i 1-1.

0

:D

0

"Oferuję 3 sędziów i faks, co Wy na to?"

0

Godin zagra za tydzień?

2

Bo Real jest dalej od nas niż Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?