Niezbyt mi się widzi pisać teraz latanię z uzasadnieniem, ale powiem krótko. Suarez jest zdecydowanie lepszy. Lewy to jeszcze klasa Aguero czy Zlatana. Luis potrafi fenomenalnie grać kombinacyjnie, świetne dogrania i trzyma raczej równa formę. I pracuje jako pierwszy w pressingu. Lewy może jeszcze nie do końca rozwinął skrzydła że względu na taktykę Pepa, ale nie jest jeszcze stary, na pewno kiedyś będzie numero uno.
Tak sobie rozmyślam.. Znacie jakiegoś portugalskiego piłkarza, który był/jest ogólnie lubiany? Przychodzą mi Mourinho, CR, figo, Meireles, Pepe i żaden z nich nie kojarzy mi się dobrze. Znacie takiego?
Ja kupiłem taką na Allegro tanio z Tajlandii u Polskiego sprzedawcy i jestem zadowolony, wszystko jak oryginał, niezła jakość, metki oryginalne, czcionka prawdziwa, wyszywany herb. W moim przypadku się opłacało, tylko to była koszulka z 14/15.
Nie mam pojęcia czy to było, jeżeli tak to wybaczcie. https://pbs.twimg.com/media/CZbxsPGWIAA1Z6Z.jpg
Chyba żadnych wątpliwości w kwestii czy Ronaldo zasłużył na TOP 3 ta grafika nie zostawia.
0
Piękna akcja Athletic, gramy dalej.
3
Wydaje mi się że jest to Pique odbierający nagrodę za piłkarza roku w Katalonii. Ale pewny nie jestem.
13
Była mowa o bezsensownym czepianiu się literówek. Wrzuć na luz.
0
Jeżeli tak się stanie to będzie to największy fart XXI w.
7
Poziom dyskusji widzę wysoki.
1
Jeżeli chodzi Ci o Tebasa to tak.
0
Wiem wiem, taka analogia. ;D
0
Nie zdziwiłbym się jakby ten ktoś miał na nazwisko Busquets. ;)
0
Niezbyt mi się widzi pisać teraz latanię z uzasadnieniem, ale powiem krótko. Suarez jest zdecydowanie lepszy. Lewy to jeszcze klasa Aguero czy Zlatana. Luis potrafi fenomenalnie grać kombinacyjnie, świetne dogrania i trzyma raczej równa formę. I pracuje jako pierwszy w pressingu. Lewy może jeszcze nie do końca rozwinął skrzydła że względu na taktykę Pepa, ale nie jest jeszcze stary, na pewno kiedyś będzie numero uno.
0
Tak sobie rozmyślam.. Znacie jakiegoś portugalskiego piłkarza, który był/jest ogólnie lubiany? Przychodzą mi Mourinho, CR, figo, Meireles, Pepe i żaden z nich nie kojarzy mi się dobrze. Znacie takiego?
10
Szczerze to trochę szkoda.. :D
0
W dziale "kontakt".
0
Pisałem, ale cóż.. Spróbuję raz jeszcze. Dzięki. ;)
0
Dobre, ale śmieszki na bok, pytam serio. :D
0
A wiesz jakich może?
20
Kupuj broń. Dużo.
0
Napisałem na ten temat do redakcji, ale zdaje się że niezbyt ich to przejęło. Więc pytam was:
Czy jest możliwość zmiany nicku?
4
Kurde, coraz więcej rzeczy mnie na La Rambli omija, a widzę ostatnio sporo się dzieje nie tylko ze względu na Real. :D
0
A nie wiem w sumie, to było dawno.
0
Ja kupiłem taką na Allegro tanio z Tajlandii u Polskiego sprzedawcy i jestem zadowolony, wszystko jak oryginał, niezła jakość, metki oryginalne, czcionka prawdziwa, wyszywany herb. W moim przypadku się opłacało, tylko to była koszulka z 14/15.
1
Nie mam pojęcia czy to było, jeżeli tak to wybaczcie.
https://pbs.twimg.com/media/CZbxsPGWIAA1Z6Z.jpg
Chyba żadnych wątpliwości w kwestii czy Ronaldo zasłużył na TOP 3 ta grafika nie zostawia.
0
A to klops, bo to jeden z najlepszych obrońców świata. Ale jak widać za mało na geniusz Leo. :P
0
Czyli ile mrozu w Madrycie teraz?
3
Barcelona takimi meczami jak wczoraj wygrywa ligę, a Real takimi jak dzisiaj ją przegrywa. :D
1
Najlepsze że pewnie ci sami co najeżdżali wczoraj na Leo śmieją się teraz z fioletowej.
5
Real gra typowy mecz w fifie, 7-2 w strzałach i 1-1.
0
:D
0
"Oferuję 3 sędziów i faks, co Wy na to?"
0
Godin zagra za tydzień?
2
Bo Real jest dalej od nas niż Atletico.