0

Po Vidalu widać ile znaczy dla zawodnika pół roku bez gry.

35

Ale mi się podoba nasza gra.

0

Neymar!!

0

Vidal!

0

Piszę dla tych co siedzą tylko tu.

0

Tymczasem 9-7 dla Macedonii.

2

Ale grają! :D

1

Wszystko zasłużone, nie rozumiem w ogóle wątpliwości.

0

O tym samym pomyślałem. :D

26

Jakie Iniesta posyła piły to po prostu magia.

2

Wychodził sam-na-sam. Czerwo z góry. Pamiętasz sytuacje Szczęsnego z Grecją na Euro? To samo.

0

Chyba?

0

Już się zaczyna spamowanie linkami...

0

Absolutny karny.

1

Pique...

1

Ale się błyszczy. :D

0

Co się przejmujesz? Po to jest ta strona. Niech się śmieją, zobaczymy co będzie w meczu z Atletico.

0

Neymar tam im udzieli lekcji mam nadzieję.

0

Ja ich lubię, od lat grają ofensywną piłkę, bardzo ładną. Całkowicie przeciwnie do takiego Chelsea czy Man Utd. Szkoda że tak małą zdobywają trofeów.

1

Niestety, remis Arsenalu ze Stoke.

6

Real B prowadzi z Realem C. 2 - 1 Dla getafe.

0

Bellerin jest świetny.

0

13

6 3 14 18

7(4) 5 8

10 9 11

Standardowy, tak myślę.

0

NGRonnie10 bodajże. :D

0

Kompleks Realu jest duży.

0

Przyznam, nie oglądałem, teraz mam trochę szerszą perspektywę.

0

Liverpool jest na prawdę taki beznadziejny? O co chodzi z tym klubem?

0

Nie tylko z Deportivo dwa razy, podobnie przegraliśmy z Bayernem w Monachium. Moglismy ich rozkwasić jak oni nas 3 sezony temu, ale odpuściliśmy. Może i dobrze, ale szkoda.

5

Komentarz usunięty

0

You'll Never Walk Alone, więc dobrze napisał.
COYG!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?