17 stycznia 2016, 21:10
0
Po Vidalu widać ile znaczy dla zawodnika pół roku bez gry.
17 stycznia 2016, 21:06
35
Ale mi się podoba nasza gra.
17 stycznia 2016, 21:03
Neymar!!
17 stycznia 2016, 21:01
Vidal!
17 stycznia 2016, 20:58
Piszę dla tych co siedzą tylko tu.
17 stycznia 2016, 20:57
Tymczasem 9-7 dla Macedonii.
17 stycznia 2016, 20:55
2
Ale grają! :D
17 stycznia 2016, 20:53
1
Wszystko zasłużone, nie rozumiem w ogóle wątpliwości.
17 stycznia 2016, 20:51
O tym samym pomyślałem. :D
17 stycznia 2016, 20:48
26
Jakie Iniesta posyła piły to po prostu magia.
17 stycznia 2016, 20:44
Wychodził sam-na-sam. Czerwo z góry. Pamiętasz sytuacje Szczęsnego z Grecją na Euro? To samo.
17 stycznia 2016, 20:42
Chyba?
17 stycznia 2016, 20:37
Już się zaczyna spamowanie linkami...
17 stycznia 2016, 20:36
Absolutny karny.
17 stycznia 2016, 20:34
Pique...
17 stycznia 2016, 20:31
Ale się błyszczy. :D
17 stycznia 2016, 19:59
Co się przejmujesz? Po to jest ta strona. Niech się śmieją, zobaczymy co będzie w meczu z Atletico.
17 stycznia 2016, 19:43
Neymar tam im udzieli lekcji mam nadzieję.
17 stycznia 2016, 19:13
Ja ich lubię, od lat grają ofensywną piłkę, bardzo ładną. Całkowicie przeciwnie do takiego Chelsea czy Man Utd. Szkoda że tak małą zdobywają trofeów.
17 stycznia 2016, 19:05
Niestety, remis Arsenalu ze Stoke.
17 stycznia 2016, 18:52
6
Real B prowadzi z Realem C. 2 - 1 Dla getafe.
17 stycznia 2016, 17:55
Bellerin jest świetny.
17 stycznia 2016, 17:51
136 3 14 18 7(4) 5 810 9 11Standardowy, tak myślę.
17 stycznia 2016, 17:30
NGRonnie10 bodajże. :D
17 stycznia 2016, 17:11
Kompleks Realu jest duży.
17 stycznia 2016, 17:00
Przyznam, nie oglądałem, teraz mam trochę szerszą perspektywę.
17 stycznia 2016, 16:55
Liverpool jest na prawdę taki beznadziejny? O co chodzi z tym klubem?
17 stycznia 2016, 16:29
Nie tylko z Deportivo dwa razy, podobnie przegraliśmy z Bayernem w Monachium. Moglismy ich rozkwasić jak oni nas 3 sezony temu, ale odpuściliśmy. Może i dobrze, ale szkoda.
17 stycznia 2016, 15:22
5
Komentarz usunięty
17 stycznia 2016, 15:21
You'll Never Walk Alone, więc dobrze napisał. COYG!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Po Vidalu widać ile znaczy dla zawodnika pół roku bez gry.
35
Ale mi się podoba nasza gra.
0
Neymar!!
0
Vidal!
0
Piszę dla tych co siedzą tylko tu.
0
Tymczasem 9-7 dla Macedonii.
2
Ale grają! :D
1
Wszystko zasłużone, nie rozumiem w ogóle wątpliwości.
0
O tym samym pomyślałem. :D
26
Jakie Iniesta posyła piły to po prostu magia.
2
Wychodził sam-na-sam. Czerwo z góry. Pamiętasz sytuacje Szczęsnego z Grecją na Euro? To samo.
0
Chyba?
0
Już się zaczyna spamowanie linkami...
0
Absolutny karny.
1
Pique...
1
Ale się błyszczy. :D
0
Co się przejmujesz? Po to jest ta strona. Niech się śmieją, zobaczymy co będzie w meczu z Atletico.
0
Neymar tam im udzieli lekcji mam nadzieję.
0
Ja ich lubię, od lat grają ofensywną piłkę, bardzo ładną. Całkowicie przeciwnie do takiego Chelsea czy Man Utd. Szkoda że tak małą zdobywają trofeów.
1
Niestety, remis Arsenalu ze Stoke.
6
Real B prowadzi z Realem C. 2 - 1 Dla getafe.
0
Bellerin jest świetny.
0
13
6 3 14 18
7(4) 5 8
10 9 11
Standardowy, tak myślę.
0
NGRonnie10 bodajże. :D
0
Kompleks Realu jest duży.
0
Przyznam, nie oglądałem, teraz mam trochę szerszą perspektywę.
0
Liverpool jest na prawdę taki beznadziejny? O co chodzi z tym klubem?
0
Nie tylko z Deportivo dwa razy, podobnie przegraliśmy z Bayernem w Monachium. Moglismy ich rozkwasić jak oni nas 3 sezony temu, ale odpuściliśmy. Może i dobrze, ale szkoda.
5
Komentarz usunięty
0
You'll Never Walk Alone, więc dobrze napisał.
COYG!