3

HD już by obwiniali Casillasa.;)

0

Daj spokój, nie chcemy być stroną gburów. La rambla jest właśnie od takich rzeczy a jeden suchar na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi.

1

Jak sobie radzisz na zakupach?

35

Od czasu kiedy Hazard strzelił ostatniego gola dla Chelsea, Real miał 3 trenerów.

1

Nie wygląda, Leo raczej zdjęcie profilowe miałby z wyraźnie podkreślonym Adidasem, albo jakieś z kampanii reklamowej. No i nie byłoby sprzed 4 lat.

0

Ja wiem że Napoli tu nie pasuje i w ogóle, ale oni nie robią tego rankingu z dupy, tylko obliczają i punktują odpowiednio. To nie jest ranking Marki że sobie wezmą Real na pierwsze a potem jakoś ustawia. Wszystko jest podparte statystykami. Więc nie ma co tyłka spinać o ten ranking.

27

As odleciał totalnie. :D

1

Brawo!

1

Panowie, ich jest dziewięciu.

5

Wolski zaczynasz jak Gmoch.

1

Bardzo dobrze. Bardzo.

1

NARESZCIE.

1

Idzie Vidal i Rakieta. :)

0

Busi ma taki styl, takie zadania. "Gdy widzisz grę, nie zobaczysz Busquetsa, gdy widzisz Busquetsa zobaczysz grę".

0

Lio 2 gole i asysta, brawo!

3

Arda! :o

3

Brawo Arda, nie dać się sprowokować.

0

Ale brama. :O

1

Matko Neymar.. :D

1

Aż się prosi o rasistowski żart.

2

Busquets i błąd. Jak to nie pasuje.

4

Alba dzisiaj sporo robi w ofensywie.

5

Andres jak ja Cię kocham.

2

Ciężko zaprzeczyć że OSTATNIO była ona zerowa. ;)

0

Leo! Iniesta wow.

0

Vidal na pewno zadowolony.

0

ALVES, PROSZĘ.

2

Daj spokój, Ćwiąkała i Mirosławski są bardzo dobrzy.

1

Nieźle się porusza ten nasz Turan.

0

Ma ktoś mecz na SopCaście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?