Ja wiem że Napoli tu nie pasuje i w ogóle, ale oni nie robią tego rankingu z dupy, tylko obliczają i punktują odpowiednio. To nie jest ranking Marki że sobie wezmą Real na pierwsze a potem jakoś ustawia. Wszystko jest podparte statystykami. Więc nie ma co tyłka spinać o ten ranking.
3
HD już by obwiniali Casillasa.;)
0
Daj spokój, nie chcemy być stroną gburów. La rambla jest właśnie od takich rzeczy a jeden suchar na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi.
1
Jak sobie radzisz na zakupach?
35
Od czasu kiedy Hazard strzelił ostatniego gola dla Chelsea, Real miał 3 trenerów.
1
Nie wygląda, Leo raczej zdjęcie profilowe miałby z wyraźnie podkreślonym Adidasem, albo jakieś z kampanii reklamowej. No i nie byłoby sprzed 4 lat.
0
Ja wiem że Napoli tu nie pasuje i w ogóle, ale oni nie robią tego rankingu z dupy, tylko obliczają i punktują odpowiednio. To nie jest ranking Marki że sobie wezmą Real na pierwsze a potem jakoś ustawia. Wszystko jest podparte statystykami. Więc nie ma co tyłka spinać o ten ranking.
27
As odleciał totalnie. :D
1
Brawo!
1
Panowie, ich jest dziewięciu.
5
Wolski zaczynasz jak Gmoch.
1
Bardzo dobrze. Bardzo.
1
NARESZCIE.
1
Idzie Vidal i Rakieta. :)
0
Busi ma taki styl, takie zadania. "Gdy widzisz grę, nie zobaczysz Busquetsa, gdy widzisz Busquetsa zobaczysz grę".
0
Lio 2 gole i asysta, brawo!
3
Arda! :o
3
Brawo Arda, nie dać się sprowokować.
0
Ale brama. :O
1
Matko Neymar.. :D
1
Aż się prosi o rasistowski żart.
2
Busquets i błąd. Jak to nie pasuje.
4
Alba dzisiaj sporo robi w ofensywie.
5
Andres jak ja Cię kocham.
2
Ciężko zaprzeczyć że OSTATNIO była ona zerowa. ;)
0
Leo! Iniesta wow.
0
Vidal na pewno zadowolony.
0
ALVES, PROSZĘ.
2
Daj spokój, Ćwiąkała i Mirosławski są bardzo dobrzy.
1
Nieźle się porusza ten nasz Turan.
0
Ma ktoś mecz na SopCaście?