1

"Mario Goetze" i od razu przed oczami straszne chwile gdy strzelił gola w finale MŚ...

0

Wszyscy o tej Złotej Piłce, a nikt nie powie że dziś prawdopodobnie Messi zgarnie najważniejszą nagrodę indywidualną świata.

0

Powiecie mi skąd u nas jakiś dziwny zwyczaj pisania na fladze miejscowości? Wśród innych flag tego nie widać, tylko u nas.

0

Jeżeli Real sprzeda największego szkodnika, z Bale'a uczynią lidera drużyny a Zidane'owi dadzą pracować przez dłużej niż pół roku bez presji to na prawdę Real może znów być groźny w przyszłości.

32

Roberto wczoraj kapitalnie grał, z wielką przyjemnością się go oglądało, niczym Busquetsa.

8

"Messi to bardzo dobry zawodnik"

Najlepszy w historii. "Bardzo dobry" to jest Aguero. ;)

0

Zawodzą, ale to nie powód żeby ich nazywać "celebrytami" i wytykać im to że grają w reklamach.

8

Co Ty pieprzysz? Przecież nie kręcą reklam w trakcie treningu. Poza tym na pewno będą lepsi jak będą zasuwać 18 h dziennie.. Puknij Ty się w łeb. Ci "celebryci" to Mistrzowie Świata. A każdemu zdarza sie gorszy okres, szczególnie po dużym sukcesie. Jestem ciekaw co mówiłeś, gdy nie szło Barcelonie.

1

"Za Anastasiego". Czyli daaawno temu.

1

Też uważam że Drzyzga powinien teraz grać. Najbardziej szkoda że nie mamy atakującego na poziomie Kurka, np. Wlazłego.

1

Lewandowski absolutnie zasłużył. Swoją drogą: Ania wygląda zjawiskowo. :)

2

Jasne że tak, posmarował Merkelowej i naściągał bydła.

0

Który raz już w tym sezonie 4-0 wygrywamy? xd

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Suarez jak Pedro się śmieje po zepsuciu akcji :D

2

Messi wow!

0

Rakitić bardziej za pivote dzisiaj.

48

Turan piła jak Iniesta.

1

Jak ja kocham te podania Leo..

0

Dzięki panie i panowie. ;)

0

Jak poprawnie czytać imię Vidala?

0

Cieszę się, że Iniesta jest naszym kapitanem. Ten człowiek nie dość że emanuje wręcz błyskotliwością, to ma dożywotni szacunek w całej Hiszpanii.

22

To jest właśnie chory system w Hiszpanii. Jeżeli sędzia nie zapisze czegoś w pamiętniku to nie było sytuacji.
Mamy 2016 rok, a NADAL nie ma weryfikacji video. Mam szczerą nadzieje że jak Łysy z UEFA dojdzie do władzy w FIFA to wprowadzi taki obowiązek, przynajmniej w najważniejszych ligach.

0

Jaja jak berety.

0

Pamiętacie jak w sezonie bodajże 11/12 jak Pepe celowo nadepnął na rękę Messiego? Co wtedy dostał?

0

Wszystko ma swoje wady. :)

3

HD już by obwiniali Casillasa.;)

0

Daj spokój, nie chcemy być stroną gburów. La rambla jest właśnie od takich rzeczy a jeden suchar na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi.

1

Jak sobie radzisz na zakupach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?