Jeżeli Real sprzeda największego szkodnika, z Bale'a uczynią lidera drużyny a Zidane'owi dadzą pracować przez dłużej niż pół roku bez presji to na prawdę Real może znów być groźny w przyszłości.
Co Ty pieprzysz? Przecież nie kręcą reklam w trakcie treningu. Poza tym na pewno będą lepsi jak będą zasuwać 18 h dziennie.. Puknij Ty się w łeb. Ci "celebryci" to Mistrzowie Świata. A każdemu zdarza sie gorszy okres, szczególnie po dużym sukcesie. Jestem ciekaw co mówiłeś, gdy nie szło Barcelonie.
To jest właśnie chory system w Hiszpanii. Jeżeli sędzia nie zapisze czegoś w pamiętniku to nie było sytuacji.
Mamy 2016 rok, a NADAL nie ma weryfikacji video. Mam szczerą nadzieje że jak Łysy z UEFA dojdzie do władzy w FIFA to wprowadzi taki obowiązek, przynajmniej w najważniejszych ligach.
1
"Mario Goetze" i od razu przed oczami straszne chwile gdy strzelił gola w finale MŚ...
0
Wszyscy o tej Złotej Piłce, a nikt nie powie że dziś prawdopodobnie Messi zgarnie najważniejszą nagrodę indywidualną świata.
0
Powiecie mi skąd u nas jakiś dziwny zwyczaj pisania na fladze miejscowości? Wśród innych flag tego nie widać, tylko u nas.
0
Jeżeli Real sprzeda największego szkodnika, z Bale'a uczynią lidera drużyny a Zidane'owi dadzą pracować przez dłużej niż pół roku bez presji to na prawdę Real może znów być groźny w przyszłości.
32
Roberto wczoraj kapitalnie grał, z wielką przyjemnością się go oglądało, niczym Busquetsa.
8
"Messi to bardzo dobry zawodnik"
Najlepszy w historii. "Bardzo dobry" to jest Aguero. ;)
0
Zawodzą, ale to nie powód żeby ich nazywać "celebrytami" i wytykać im to że grają w reklamach.
8
Co Ty pieprzysz? Przecież nie kręcą reklam w trakcie treningu. Poza tym na pewno będą lepsi jak będą zasuwać 18 h dziennie.. Puknij Ty się w łeb. Ci "celebryci" to Mistrzowie Świata. A każdemu zdarza sie gorszy okres, szczególnie po dużym sukcesie. Jestem ciekaw co mówiłeś, gdy nie szło Barcelonie.
1
"Za Anastasiego". Czyli daaawno temu.
1
Też uważam że Drzyzga powinien teraz grać. Najbardziej szkoda że nie mamy atakującego na poziomie Kurka, np. Wlazłego.
1
Lewandowski absolutnie zasłużył. Swoją drogą: Ania wygląda zjawiskowo. :)
2
Jasne że tak, posmarował Merkelowej i naściągał bydła.
0
Który raz już w tym sezonie 4-0 wygrywamy? xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Suarez jak Pedro się śmieje po zepsuciu akcji :D
2
Messi wow!
0
Rakitić bardziej za pivote dzisiaj.
48
Turan piła jak Iniesta.
1
Jak ja kocham te podania Leo..
0
Dzięki panie i panowie. ;)
0
Jak poprawnie czytać imię Vidala?
0
Cieszę się, że Iniesta jest naszym kapitanem. Ten człowiek nie dość że emanuje wręcz błyskotliwością, to ma dożywotni szacunek w całej Hiszpanii.
22
To jest właśnie chory system w Hiszpanii. Jeżeli sędzia nie zapisze czegoś w pamiętniku to nie było sytuacji.
Mamy 2016 rok, a NADAL nie ma weryfikacji video. Mam szczerą nadzieje że jak Łysy z UEFA dojdzie do władzy w FIFA to wprowadzi taki obowiązek, przynajmniej w najważniejszych ligach.
0
Jaja jak berety.
0
Pamiętacie jak w sezonie bodajże 11/12 jak Pepe celowo nadepnął na rękę Messiego? Co wtedy dostał?
0
Wszystko ma swoje wady. :)
3
HD już by obwiniali Casillasa.;)
0
Daj spokój, nie chcemy być stroną gburów. La rambla jest właśnie od takich rzeczy a jeden suchar na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi.
1
Jak sobie radzisz na zakupach?