Akurat 2 lata temu przed banem wiedzieli że będzie potrzebne 13 mln na Nolito po banie. Kupiony był na wszelki wypadek, to że można było te pieniądze wydać już wtedy lepiej to inna sprawa, ale w lecie 2014 zarząd nie oszczędzał z myślą o roku 2016.
Maradona jest wspominany bo od czasu do czasu mówi brednie.
Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, więc absolutnie będzie wspominany, a piłkarzy za 50 lat będzie się porównywać m. in. do niego. Ronaldo być może będzie tak samo wspominany jak dzisiaj np. Van Basten. Świetny strzelec, ale nie zaliczający się do superlegend.
0
Co z tą PL się dzieje, wyniki 3-3, 4-3, emocje.. Gdzie drewniana gra na 1-0?
2
To obraza dla The Rock. :D
1
Około miesiąc przed, może później.
0
Też tak właśnie sądzę.
0
Była już omawiana tutaj plotka o ofercie za Dybale?
Podobno Barça oferowała 80 mln (!) ale Juve kategorycznie odrzuciło ofertę.
0
Mam nadzieję że nie, odechciewa się oglądać, podobnie jak F1.
Wiem że mu kibicujesz, ale wybacz, ktoś w końcu musi mu utrzeć nosa.
5
Busquetsa to mi proszę tak nie traktować.
0
Iniesta. :O Co On gra w tym sezonie, to po prostu magia.
0
Póki* :D
5
Za głupotę sędziego.
Wygrałem?
0
Czyli jest świetnie. :D Dzięki.
0
QQ:
Jak gramy? :)
2
Trochę wstyd o to pytać, ale w jakim oprócz Barçy i Interu? :)
2
Nie karmcie go.
78
Oby nie skończył jak Valdes.
1
Zrobimy jak Real, 31. przed północą. :D
0
Internet Explorer? :D
0
Tak, to ja, i cieszę się że nasi pokazali jak się myliłem.
2
Mam nadzieję że szczypiorniści pójdą drogą siatkarzy!
4
Jestem zmuszony wycofać moje słowa o dominacji Francji, gramy na prawdę znakomicie.
1
Nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak Ty.
1
Komentarz usunięty
1
Akurat 2 lata temu przed banem wiedzieli że będzie potrzebne 13 mln na Nolito po banie. Kupiony był na wszelki wypadek, to że można było te pieniądze wydać już wtedy lepiej to inna sprawa, ale w lecie 2014 zarząd nie oszczędzał z myślą o roku 2016.
2
Maradona jest wspominany bo od czasu do czasu mówi brednie.
Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, więc absolutnie będzie wspominany, a piłkarzy za 50 lat będzie się porównywać m. in. do niego. Ronaldo być może będzie tak samo wspominany jak dzisiaj np. Van Basten. Świetny strzelec, ale nie zaliczający się do superlegend.
0
Też tak sądzę, ale znasz Lucho. ;)
0
Ojojoj, bez Neymara ciężko mi sobie wyobrazić mecz z Atletico.
0
Fajnie to wygląda, ale raczej nie ma opcji na 3 obrońców. Nie na San Mames.
23
Sporting de Gijon - FC Barcelona on 17/02 at 18:30.
20
Niech się reklamuje, filmik dobrze zrobiony, miło się ogląda. Jakoś trzeba się wybić.
0
Okej, tylko pytałem. Nie ma go na materiałach z treningu, więc chciałem się upewnić. Niczego nie sieję.