0

Nie tylko z Deportivo dwa razy, podobnie przegraliśmy z Bayernem w Monachium. Moglismy ich rozkwasić jak oni nas 3 sezony temu, ale odpuściliśmy. Może i dobrze, ale szkoda.

5

Komentarz usunięty

0

You'll Never Walk Alone, więc dobrze napisał.
COYG!

0

CO? Tego jeszcze nie było..

0

Nie wierzę. Pamiętasz gdzie dotarliśmy z taką pomocą o jakiej mówisz w sezonie 12/13 albo 13/14? Gdy wszyscy widzieli jak z nami grać? No właśnie. Lucho głównie dzięki Rakiticiowi przemodelował Barcelonę. Bez niego nie byłoby Trypletu.

12

Tak mnie naszło. Skoro potrzebujemy dobrego napastnika, który będzie zmiennikiem, to przecież sam Ronaldinho jest wolny. Dać mu kontrakt na 2 lata, myślę że całe Barcelonismo byłoby w niebie. A przecież gorszy od Sandro nie będzie. :D

0

Jeszcze wyrzucenie z PK. ;)

0

Suareza sprowadzić dopiero, gdy opchniemy Munira i/albo Sandro.

0

Raczej nikt w ciągu najbliższych 50 lat nie będzie miał szans z MSN.

2

Ale oni mają niewiarygodnego pecha w tym sezonie. Taka marka a takie błędy..
Ale tylko z korzyścią dla nas. :D

0

Kto jest kapitanem naszej kadry?

0

P. Dębowski to klasa sama w sobie. W ogóle TVP ma dobrych komentatorów nie licząc Żewłakowowa.

3

Skuteczność jak w Barcelonie..

0

Jedziemy! Niech Polska będzie jak Barça sezon temu! (tylko od połowy xd)

10

#ciekawostka
Claudio Bravo jest obecnie najstarszym piłkarzem w 1. drużynie Blaugrany.

0

Ale Nolito byśmy mieli już w styczniu, a nie mamy teraz 37 mln na Sane'a.

0

Kurde, znowu trylogia, 3. raz w tym sezonie, ile można..

0

Mam nadzieję że obudzi się wielki lotnik i były Mistrz Świata - Kranjec. Mam też nadzieję że w końcu nie ten Prevc. Fannemel świetny lotnik, oni mogą przerwać dominajce Prevca. W końcu.

0

Rzeczywiście. Inter, Cwelshea, Real i Barça. :D

0

Komentarz usunięty

16

#ciekawostka
Pep Guardiola podczas swojej pracy trenerskiej w ciągu 6. sezonów nigdy nie odpadł przed półfinałem w Champions League.

2

Jeszcze ban na sędziów i będzie super.

0

Ciężko ukrywać radość w takiej sytuacji. :))

0

Szkoda że to AS, ale oby się tym razem nie mylili.

0

"brakuje jedynie porozumienia co do sposobu płatności." Niech płacą kartą, będzie dużo punktów Payback.

0

Plotki, niczego oficjalnie, podobno jutro.

1

Liverpool na 3-3...

0

A więc Nolito w Barcelonie. Super. :)

5

La Rambla już wie. :D

1

Żiru! 3-2! :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?