0

"Bez błysku"
Nam potrzeba było 15 minut błysku żeby strzelić 2 bramki i spokojnie dograć, a nie strzelać do bólu opłacając to kontuzjami.

17

Urodziny po meczu z Atletico.. Skądś to kojarzę.. :D

0

Jeżeli nie dał mu rady sam Messi tenisa to myślę że Murray nie będzie miał większych szans, ale szczerze mu kibicuję.

10

Nasi się oszczędzają, bo czeka ich niesamowity maraton, a wy narzekacie.

1

Ale mamy ładną lekarkę. :D

0

Kurde, nakartkują się przed Realem i będzie im łatwiej.

0

Brawo Mallenco.

0

Nic was nie nauczyło narzekanie na Barce w 1. połowie, teraz się Neymara uczepiliście.

1

sop://broker.sopcast.com:3912/259509

0

A w ogóle są ochraniacze na jajca używane w piłce? :D

2

Nie zawsze kontuzja jest bezpośrednim wynikiem faulu.

8

Widać że grał u Mourinho.

1

To jest magia najlepszej "9" świata.

2

Alba pięknie poczekał. TiKi-Taka Enrique w pełnej krasie.

0

Wyjazd hahahahahahaa

0

Oby do drugiej połowy.

1

Nasz najlepszy piłkarz obecnie schodzi, no super.

0

Po palcach dostał, całe szczęście.

0

Ty tak serio?

0

Endomondo.

2

Z tego samego względu są w dwóch dniach półfinały, co mecze La Liga o 12:00 czy 16:00. Siano.

1

Prawie jak na meczu Gruzji :v

17

Polacy teraz grają i wszędzie o tym cicho. :D

11

Takie że założy sobie sfrustrowany hala dzieciak konto i np. po pięknym 4-0 da wszystkim zawodnikom "1". I postąpi tak np. 25 HD i oceny niesłusznie będą niskie. Po prostu ochrona przed baranami.

1

Na początek spróbuj standard, czyli format komputera.

5

I gdzie jest ten co pisał gdzie jest Roberto?

0

Jest NIEZBĘDNY.

0

Piękna akcja Athletic, gramy dalej.

3

Wydaje mi się że jest to Pique odbierający nagrodę za piłkarza roku w Katalonii. Ale pewny nie jestem.

13

Była mowa o bezsensownym czepianiu się literówek. Wrzuć na luz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?