31 stycznia 2016, 13:47
0
"Bez błysku" Nam potrzeba było 15 minut błysku żeby strzelić 2 bramki i spokojnie dograć, a nie strzelać do bólu opłacając to kontuzjami.
31 stycznia 2016, 10:46
17
Urodziny po meczu z Atletico.. Skądś to kojarzę.. :D
30 stycznia 2016, 23:07
Jeżeli nie dał mu rady sam Messi tenisa to myślę że Murray nie będzie miał większych szans, ale szczerze mu kibicuję.
30 stycznia 2016, 17:37
10
Nasi się oszczędzają, bo czeka ich niesamowity maraton, a wy narzekacie.
30 stycznia 2016, 17:35
1
Ale mamy ładną lekarkę. :D
30 stycznia 2016, 17:27
Kurde, nakartkują się przed Realem i będzie im łatwiej.
30 stycznia 2016, 17:24
Brawo Mallenco.
30 stycznia 2016, 17:17
Nic was nie nauczyło narzekanie na Barce w 1. połowie, teraz się Neymara uczepiliście.
30 stycznia 2016, 17:05
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
30 stycznia 2016, 17:04
A w ogóle są ochraniacze na jajca używane w piłce? :D
30 stycznia 2016, 16:58
2
Nie zawsze kontuzja jest bezpośrednim wynikiem faulu.
30 stycznia 2016, 16:47
8
Widać że grał u Mourinho.
30 stycznia 2016, 16:40
To jest magia najlepszej "9" świata.
30 stycznia 2016, 16:32
Alba pięknie poczekał. TiKi-Taka Enrique w pełnej krasie.
30 stycznia 2016, 16:30
Wyjazd hahahahahahaa
30 stycznia 2016, 16:21
Oby do drugiej połowy.
30 stycznia 2016, 16:20
Nasz najlepszy piłkarz obecnie schodzi, no super.
30 stycznia 2016, 16:18
Po palcach dostał, całe szczęście.
30 stycznia 2016, 11:12
Ty tak serio?
30 stycznia 2016, 10:10
Endomondo.
30 stycznia 2016, 10:09
Z tego samego względu są w dwóch dniach półfinały, co mecze La Liga o 12:00 czy 16:00. Siano.
29 stycznia 2016, 21:33
Prawie jak na meczu Gruzji :v
29 stycznia 2016, 16:08
Polacy teraz grają i wszędzie o tym cicho. :D
28 stycznia 2016, 14:54
11
Takie że założy sobie sfrustrowany hala dzieciak konto i np. po pięknym 4-0 da wszystkim zawodnikom "1". I postąpi tak np. 25 HD i oceny niesłusznie będą niskie. Po prostu ochrona przed baranami.
28 stycznia 2016, 14:46
Na początek spróbuj standard, czyli format komputera.
27 stycznia 2016, 22:40
5
I gdzie jest ten co pisał gdzie jest Roberto?
27 stycznia 2016, 22:38
Jest NIEZBĘDNY.
27 stycznia 2016, 21:43
Piękna akcja Athletic, gramy dalej.
27 stycznia 2016, 20:39
3
Wydaje mi się że jest to Pique odbierający nagrodę za piłkarza roku w Katalonii. Ale pewny nie jestem.
27 stycznia 2016, 19:47
13
Była mowa o bezsensownym czepianiu się literówek. Wrzuć na luz.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
"Bez błysku"
Nam potrzeba było 15 minut błysku żeby strzelić 2 bramki i spokojnie dograć, a nie strzelać do bólu opłacając to kontuzjami.
17
Urodziny po meczu z Atletico.. Skądś to kojarzę.. :D
0
Jeżeli nie dał mu rady sam Messi tenisa to myślę że Murray nie będzie miał większych szans, ale szczerze mu kibicuję.
10
Nasi się oszczędzają, bo czeka ich niesamowity maraton, a wy narzekacie.
1
Ale mamy ładną lekarkę. :D
0
Kurde, nakartkują się przed Realem i będzie im łatwiej.
0
Brawo Mallenco.
0
Nic was nie nauczyło narzekanie na Barce w 1. połowie, teraz się Neymara uczepiliście.
1
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
0
A w ogóle są ochraniacze na jajca używane w piłce? :D
2
Nie zawsze kontuzja jest bezpośrednim wynikiem faulu.
8
Widać że grał u Mourinho.
1
To jest magia najlepszej "9" świata.
2
Alba pięknie poczekał. TiKi-Taka Enrique w pełnej krasie.
0
Wyjazd hahahahahahaa
0
Oby do drugiej połowy.
1
Nasz najlepszy piłkarz obecnie schodzi, no super.
0
Po palcach dostał, całe szczęście.
0
Ty tak serio?
0
Endomondo.
2
Z tego samego względu są w dwóch dniach półfinały, co mecze La Liga o 12:00 czy 16:00. Siano.
1
Prawie jak na meczu Gruzji :v
17
Polacy teraz grają i wszędzie o tym cicho. :D
11
Takie że założy sobie sfrustrowany hala dzieciak konto i np. po pięknym 4-0 da wszystkim zawodnikom "1". I postąpi tak np. 25 HD i oceny niesłusznie będą niskie. Po prostu ochrona przed baranami.
1
Na początek spróbuj standard, czyli format komputera.
5
I gdzie jest ten co pisał gdzie jest Roberto?
0
Jest NIEZBĘDNY.
0
Piękna akcja Athletic, gramy dalej.
3
Wydaje mi się że jest to Pique odbierający nagrodę za piłkarza roku w Katalonii. Ale pewny nie jestem.
13
Była mowa o bezsensownym czepianiu się literówek. Wrzuć na luz.