Zdarzyło Ci się kiedyś olać ludzki błąd i zrozumieć że nie każdy ma czas uczyć się nazwy, herbu i piłkarzy każdego klubu w Europie? Ligue 1 mi zwisa i powiewa, więc mam prawo nie wiedzieć.
Cholera, Luis 4 kartki a po Getafe mamy Villareal a potem Real, jestem ciekaw czy sztab zaryzykuje nieobecnością Suareza na El Madrigal, czy będzie się trzymał nasz Crack zasad przez 2 conajmniej mecze.
Średnia 1.1 gola/mecz. Mówcie co chcecie, ale trzeba być przekoksem żeby takie coś osiągnąć. Oczywiście do Leo nie ma startu, ale i tak jestem pod wrażeniem.
2
Właśnie ja nie wiem... Miało być odrodzenie, wielki transfer, a na razie kupa. El Sharawy lepiej gra.
0
Bale rośnie na lidera Realu.
1
Real ma angielski styl gry. Wrzutka i na chaos.
0
Stawiam 10 zł że w ciągu tygodnia Marca albo AS napisze że interesuje się nim Real.
0
Tak samo z Ciebie zrobił PiS.
2
Mistrz. :D
1
Real Sociedad - FC Barcelona on 09/04 at 20:30.
6
Zdarzyło Ci się kiedyś olać ludzki błąd i zrozumieć że nie każdy ma czas uczyć się nazwy, herbu i piłkarzy każdego klubu w Europie? Ligue 1 mi zwisa i powiewa, więc mam prawo nie wiedzieć.
0
A co z innym objawieniem L1, Lacazette? Pamiętam że był przekozacki, ale nadal siedzi chyba w OM, tak?
1
Czyli coś jak DTM, dzięki. Cieszę się z powrotu na tor Roberta. :)
0
To są otwarte czy zamknięte samochody?
0
Nie rozumiem jak można mieć wątpliwości między Ferrari a Mercedesem, jacha że Ferrari. :D
0
Cules!
Mam zrobić ankietę nt. samochodów ogólnie, macie jakieś pomysły na pytania? Tylko żeby odpowiedź na nie nie była między tak a nie. :)
0
Asysta nie równa się tworzeniu gry. Bardziej asysta 2. stopnia.
0
Mr. Sky is the limit chyba faktycznie coś zmienił w tej Valencii, już nie są tacy ciency jak byli swego czasu.
0
W sumie to jest dobra opcja, nie wpadłem na to. :P
1
Tylko że ile Messi ładuje goli a ile Ramsey. ;)
0
Cholera, Luis 4 kartki a po Getafe mamy Villareal a potem Real, jestem ciekaw czy sztab zaryzykuje nieobecnością Suareza na El Madrigal, czy będzie się trzymał nasz Crack zasad przez 2 conajmniej mecze.
0
Średnia 1.1 gola/mecz. Mówcie co chcecie, ale trzeba być przekoksem żeby takie coś osiągnąć. Oczywiście do Leo nie ma startu, ale i tak jestem pod wrażeniem.
53
Leo. :O Nadczlowiek.
2
Busquets ma. :).
1
Fajnie gramy, Arda chyba wskoczył na swoje obroty.
0
Gdzie jest Miro? :(
0
Ostatnio było dobre. :D
5
Po tym meczu czeka nas najdłuższa przerwa od prawie 2 miesięcy - 6 dni. :)
0
Co do tego porozumienia to nie wiem, być może masz rację, a w kwestii transferów z Bundesligi absolutna zgoda, podobnie jest z Włoską.
1
Moim zdaniem Mats jest lepszy niż chociażby Ramos.
28
"Messi może poczuć się zagrożony" CO? XD Messi może się czuć zagrożony powodzią, meteorytem, ale nie Robbenem. W ogóle żadnym innym piłkarzem.
0
W komisach, ewentualnie jacyś specjaliści w tym którzy są wszędzie, ale w serwisach albo komisach powinni to robić bez problemu.
1
Po Munirze i Sandro słuch zaginął od stycznia.