- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
13
Mam zajęcia z socjologii z prof. Machniszewskim.
Genialny człowiek.
Pisał habilitację, odnośnie własnie islamizacji i ruchom etnicznym na świecie.
Wyliczył, że średnio co tysiąc lat, takie historie się pojawiają. Zmiany etniczne w poszczególnych regionach świata. (spójrzcie w podręcznik - potwierdzi).
1000 lat temu? Krucjata. Dzisiaj? Rewanż?
Zastanówmy się co możemy zrobić, bo według wybitnych socjologów w 2060 roku, Europa będzie w większości muzułmańska, a co lepsze - Archimedes przewidział koniec świata na 2060 rok. Przypadek? Nie sądzę.
[2/2]
3
@jacobFCB Co do końcówki. Jeden z najgenialniejszych ludzi w historii, Sir Isaac Newton także przewidział koniec świata na rok 2060.
0
@regatta52 Dobrze widzieć przygotuję się wcześniej :)
0
@regatta52 Ja wywróżyłem z Maćkiem koniec świata na 1.01.2016
0
@sewerynVeB Wróżbita Maciej? :D
0
@jacobFCB Bardzo mądre słowa. To jest kolonizacja Europy, nic innego. Żadna ucieczka przed wojną. To po prostu chęć zrobienia z Europejczyków ogłupionej, skonfliktowanej i dającej sobą sterować zbitej masy. NWO i te sprawy. To już się zaczęło i będzie się rozprzestrzeniać. Nasze ewentualne dzieci pewnie będą musiały się uczyć koranu i chodzić w burkach. "Postępowość i multi-kulti"...
1
@Sparrow to ostatnie mnie najbardziej wku**ia. Jestem konserwatystą i wyznaję zasadę, że "Istnieją wartości, które sa niezmienne w czasie" - jak powiedział Stanisław Michalkiewicz. Nie pozwolę wejść tym ludziom mi na głowę
0
@jacobFCB Ja znam sposób na zwalczenia emigrantów ekonomicznych. Dać ich do woja, uzbroić i wysłać do walki z państwem islamski.