Nie jestem w stanie powiedzieć, ale wydaje mi się że Finał Mistrzostw Świata mógłby odrobinę więcej przyciągnąć z racji ogromnego zasięgu. Na pewno El Clasico ogląda wiecej ludzi niż Finał LM.
Wszędzie się (przynajmniej u nas na stronie) używa teraz terminu "El Clasico" a nie"Gran Derbi" nie wiem czy to zauważyliście... :D W zakładce "historia" kiedyś było Gran Derbi a teraz El Clasico. Taka mała ciekawostka ;)
0
Mam 200 tętna! GENIALNIE!
0
Andresito! Kocham!
1
Smuda.
4
Mam nadzieję że będę wracał do tego newsa za parę lat zachwycając się tą chwilą. Vamos Barça!!
0
Nihil novi. ;)
1
Mam nadzieję że jebnie bramkę jak ostatnio.
3
Widział ktoś Grzmota?
6
Oczywiście akurat mnie wyjebało.
0
LUIS!!!!!!
0
Marsylianka?
0
Ziomek po prawo dobrze gada.
0
Powodzenia w oglądaniu na futbolhd. Nie ma szans na płynną transmisję tam.
1
http://www.meczyki.pl/newsy/messi-krolem-futbolu-neymardziedzicem-tronu/13272-n
Laporta pierwszy raz od dawna dobrze prawi.
59
"Lewadowski jest z Polski?" No kurwa...
1
Dlaczego Mathieu? Lubię go, ale w czym jest on lepszy od Bartry?
0
Po 1. Tej samej prasie, co obwiniała Leo Messiego o przegraną w CA?
Po 2. Dał sędziemu koszulkę - cóż za niedojrzałość! Ten odmówił żeby nie posądzili go faworyzowanie.
Po 3. Co ma gówno do twarogu? Przez to że nie ma osiągnięć nie może być liderem? Gdy Messi strzelał hat-tricka Realowi to tez nie miał "osiągnięć".
0
Brawa za kreatywność, bardzo przyjemnie się czyta. :)
0
Rzeczywiście, dzięki. Czasami moja spostrzegawczość zawodzi. ;) A Janusz Banasiński to BananowyMadryt. ;)
0
Jak się ci dwaj panowie nazywają na stronach? :D
0
Nie jestem w stanie powiedzieć, ale wydaje mi się że Finał Mistrzostw Świata mógłby odrobinę więcej przyciągnąć z racji ogromnego zasięgu. Na pewno El Clasico ogląda wiecej ludzi niż Finał LM.
2
A mój 1000, good for you! :D
10
http://m.fangol.pl/view/106169/on-bedzie-nowa-legenda?mobileRedirect=t
Bardzo ciekawe. ;)
0
Co jest złego w podwajaniu zysków?
0
Wszędzie się (przynajmniej u nas na stronie) używa teraz terminu "El Clasico" a nie"Gran Derbi" nie wiem czy to zauważyliście... :D W zakładce "historia" kiedyś było Gran Derbi a teraz El Clasico. Taka mała ciekawostka ;)
0
Pierwsze korki od dłuższego czasu, które rzeczywiście są ładne i nie krzykliwe, ani oczojebne. Adidas się postarał.
0
Nie znam tam sytuacji, ale chyba Pogba powinien mieć, nie?
3
Biglia na 1-0.
4
Di Maria gra z "10" w reprezentacji? Myślałem że trzeba sobie zasłużyć na ten zaszczyt...
0
Pamiętaj że jednego z nich mamy w Barcelonie.
0
http://start2zero.com/wp-content/uploads/2015/10/cobie-smulders-aa-ee-ee-294700717.jpg ;)