Prawdopodobnie na Camp Nou, bo stroje domowe, ale mogło być też własnie na Madriga. Poszukałem trochę obrazków z meczów z villarealem i ubiór Lucho mi się zgadzał. ;)
Zachowałem się trochę jak Lewandowski i Silve dałem z czystej sympatii, a Veratti swoją grą ciągnie PSG, na pewno bardziej tam mu się należy miejsce niż Pogbie czy Krychowiakowi.
19
Przeczytałem "Z ZSRR o utrzymanie..." chyba jeszcze nie wstałem do końca...
0
A gdzie skaczą?
0
Prawdopodobnie na Camp Nou, bo stroje domowe, ale mogło być też własnie na Madriga. Poszukałem trochę obrazków z meczów z villarealem i ubiór Lucho mi się zgadzał. ;)
1
Ja jeszcze Jamesa lubię, marzenie żeby kiedyś zagrał u nas. ;)
0
2 największej wydatki z sezonów gdzie mieliśmy Tryplet. Wniosek jest prosty..
0
Panowie, który mecz oglądać? :D
0
Dariusz Żmudzki?
0
Wiem że mnie zjecie za sceptyzm, ale ta genialna forma może się skończyc po KMŚ. Mam nadzieję że nie skończymy jak Real rok temu.
0
Trochę mi szkoda Szczęsnego... A nie, jednak nie. Brawo chłopaki!
1
Wow.
0
To daj stream na telefon.
0
Ma ktoś stream na telefon?
0
Jak to się robiło że były strony mobilne? Coś na Rojadirecta chyba, już zapomniałem..
0
Ma ktoś transmisję na YouTube? :)
0
Lewy 41%, Suarez 37%, Śmiech na sali..
0
Zachowałem się trochę jak Lewandowski i Silve dałem z czystej sympatii, a Veratti swoją grą ciągnie PSG, na pewno bardziej tam mu się należy miejsce niż Pogbie czy Krychowiakowi.
0
Buffon - Alves - Geri - Silva - Alaba - Andresito - Verrati - James - Messi - Suarez - Neymar
Jak już się chwalimy. :) http://screenshooter.net/101962956/tjikesi
1
Nadal wam się chce krytykować Zubiego za to, że jego transfery w dużej mierze przyczyniły się do Trypletu?
1
I że w pierwszej 11 wyjdzie Roberto i zaliczy asystę, a Iniesta będzie oklaskiwany. :D
1
Komentarz usunięty
36
"Otrzymałem więcej wiadomości niż zwykle, jednak ja zostaję z tymi, którzy przysyłają mi je każdego dnia."
Ręce same się składają do oklasków.
0
Jak ja go uwielbiam.
9
Barcelona przedłużyła kontrakt Rafinhii do 2020. Super wiadomość. :D
3
To jest akcja której będzie mi żal pewnie przez długi czas. Tak jak akcji Niemców w finale MŚ, do tej pory szkoda mi Argentyny...
5
https://instagram.com/p/-ZbrFJO-1L/
:D
0
Ziomek ma 17 lat wg nicku a zachowuje się jak 10 latek..
0
Ile wygraliście w kuponach? :D
2
Będziemy długo długo wspominać ten wieczór!
4
Owner: Leo Messi. :D
2
PIĘKNY WIECZÓR!!!!!!!!!