19

Przeczytałem "Z ZSRR o utrzymanie..." chyba jeszcze nie wstałem do końca...

0

A gdzie skaczą?

0

Prawdopodobnie na Camp Nou, bo stroje domowe, ale mogło być też własnie na Madriga. Poszukałem trochę obrazków z meczów z villarealem i ubiór Lucho mi się zgadzał. ;)

1

Ja jeszcze Jamesa lubię, marzenie żeby kiedyś zagrał u nas. ;)

0

2 największej wydatki z sezonów gdzie mieliśmy Tryplet. Wniosek jest prosty..

0

Panowie, który mecz oglądać? :D

0

Dariusz Żmudzki?

0

Wiem że mnie zjecie za sceptyzm, ale ta genialna forma może się skończyc po KMŚ. Mam nadzieję że nie skończymy jak Real rok temu.

0

Trochę mi szkoda Szczęsnego... A nie, jednak nie. Brawo chłopaki!

1

Wow.

0

To daj stream na telefon.

0

Ma ktoś stream na telefon?

0

Jak to się robiło że były strony mobilne? Coś na Rojadirecta chyba, już zapomniałem..

0

Ma ktoś transmisję na YouTube? :)

0

Lewy 41%, Suarez 37%, Śmiech na sali..

0

Zachowałem się trochę jak Lewandowski i Silve dałem z czystej sympatii, a Veratti swoją grą ciągnie PSG, na pewno bardziej tam mu się należy miejsce niż Pogbie czy Krychowiakowi.

0

Buffon - Alves - Geri - Silva - Alaba - Andresito - Verrati - James - Messi - Suarez - Neymar

Jak już się chwalimy. :) http://screenshooter.net/101962956/tjikesi

1

Nadal wam się chce krytykować Zubiego za to, że jego transfery w dużej mierze przyczyniły się do Trypletu?

1

I że w pierwszej 11 wyjdzie Roberto i zaliczy asystę, a Iniesta będzie oklaskiwany. :D

1

Komentarz usunięty

36

"Otrzymałem więcej wiadomości niż zwykle, jednak ja zostaję z tymi, którzy przysyłają mi je każdego dnia."
Ręce same się składają do oklasków.

0

Jak ja go uwielbiam.

9

Barcelona przedłużyła kontrakt Rafinhii do 2020. Super wiadomość. :D

3

To jest akcja której będzie mi żal pewnie przez długi czas. Tak jak akcji Niemców w finale MŚ, do tej pory szkoda mi Argentyny...

5

0

Ziomek ma 17 lat wg nicku a zachowuje się jak 10 latek..

0

Ile wygraliście w kuponach? :D

2

Będziemy długo długo wspominać ten wieczór!

4

Owner: Leo Messi. :D

2

PIĘKNY WIECZÓR!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?