- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
0
Co sądzicie o celebracji bramki przeciwko byłej drużynie?
1
@josiekkk Kogo masz na myśli?
1
@josiekkk Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v
1
@regatta52 Na miejscu Casillasa? Ja bym to powiedział inaczej, de facto klub mu nic nie zrobił, ja bym po tylu latach nie cieszył się... Trzeba pamiętać że Iker odszedł głównie przez ludzi sterującymi Realem, a nie przez klub... Jeśli już to cieszyłbym się że pokazałem Perezowi itp. co, a w zasadzie kogo stracili.
3
@Stinger Cavani doprowadził do remisu, ale (o dziwo!) meczor przebiega w duchu fair play, nie ma jakiś chamskich zagrań i nad wyraz ostrej gry, oby tak dalej!
1
@Don-Corleone Bardzo dobrze, fair play to podstwa, jeśli to jest zaznaczone to można grać i z chęcią oglądać taki meczyk.
Cavani... Jaki on był bramkostrzelny w Napoli, w PSG też strzela ale mniej, trochę szkoda bo potencjał ma zajebisty. Ale dobrze, jest gol, jest remis. Urugwaj na MŚ musi zagrać, Suarez musi udowodnić kilka rzeczy.
Na flashscore widzę lekka przewaga Ekwadoru, rzeczywiście tak jest czy statystyka jednak nie zawsze mówi prawdę?
3
@Stinger Prawda, przed chwilą Ekwadorczycy przeputali stuprocentową sytuację, mają meczor pod kontrolą, oczywicha, iż Urusi grają z kontry... 2:1 dla Ekwadoru, bramkę dupnął Martinez!
1
@Don-Corleone To nie dobrze, Ekwador idzie po triumf i komplet punktów po 3 meczach ale do końca eliminacji daleko, będą przynajmniej emocje.
0
@Criss18Barca Np. Villa, Adebayor, D.Luiz
0
@josiekkk Adebayor to w ogóle przesadził. Przebiegł po golu całe boisko pod trybunę Arsenalu(?) i zrobił ślizg na kolanach.
1
@PatrychoO Ostatnio to widziałem, Pajac jakich mało