- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
1
Co takiego robił Leo że mówicie o beznadziejnej grze? Pytam serio, bo nie oglądałem.
2
@regatta52 Czlapal, zero presingu, przy stratach także, strzały słabe w bramkarza, ogólnie wyglądał jakby mu się nie chciało,
0
@matesfcb93 Coś jak w 13/14? To nie dobrze. Bardzo niedobrze.
0
@regatta52 Kiepsko to wyglądało, ney także przygasl. Ale nie wiem co może być tego powodem
11
@matesfcb93 Leo wrócił po dwumiesięczjej kontuzji i dlatego w grze wygląda jak wygląda. Jemu potrzeba trochę rytmu meczowego. Na pewno wróci do swojej dawnej formy, ale na to musimy niestety troszkę poczekac:)
0
@Piotr,1985 No mam nadzieje ze wróci kosmitów a nie tuptus
7
@matesfcb93 Akurat Neymar to był jedynym z trójki, który ciągnął Barcę. A Messiemu ewidentnie potrzeba 2-3 równych, dobrych meczów, żeby złapał formę.
4
@matesfcb93 Wróci, wróci jeszcze nie jeden ras zaszokuje Nas swoim geniuszem:)
14
@matesfcb93 Leo - 7 strzałów, 3 celne, 2 kluczowe podania, 90 kontaktów z piłką, 4 dryblingi, 2 faule, 1 odbiór, 2 przechwyty
Ney - 2 strzały, 4 kluczowe podania, 92 kontakty z piłką, 8 dryblingów
Całkiem nieźle jak na słabego Leo któremu się nie chciało przez co nie stosował pressingu. No i oczywiście to tylko pokazuje jak Neymar przygasł.
0
@Razorek jak leo wygladal i co daly te statystyki wszyscy widzielismy , widac jak te staty maja sie do żeczywistosci i do zdobycia 3 pkt
7
@matesfcb93 Nie wyglądał fenomenalnie, nie ma co ukrywać. Ale głupotą jest pisanie, że mu się nie chciało. Gdyby mu się nie chciało to by stał cały mecz. Bo kto jak kto ale on chyba nie należy do najczęściej odbierających piłkę czy faulujących. A jak widać po statystykach nie można się doczepić do zaangażowania. Leo potrzebuje tylko i wyłącznie minut. A tych w najbliższych tygodniach mu nie zabraknie.
0
@Razorek Ale po każdej stracie presingu nie robił i proszę Cię ta dyskusja nie ma sensu bo jestem zmęczony, zdenerwowany, ty masz inne zdanie, ja inne, sorki, może masz i racje, ;)
2
@matesfcb93 żeczywistości???
Po za tym człowieku weź pomyśl...Leo przez 2 miesiące miał kontuzję i chcesz żeby od razu grał wyśmienicie???
0
@ViscaBarca123 Ale ja napisałem kurde jak wyglądał jego mecz. Czego się prujesz? Bez spiny. Spokojnie
2
@matesfcb93 Dobra też jestem zmęczony.Także przepraszam.Chodzi mi o to ,że Leo po takiej przerwie nie będzie grał rewelacyjnie.Dajmy mu jeszcze te parę meczy.