0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sysia11 Znam też pozostałe przypadki dzieciaków, które wymieniłaś, śledziłem, pomagałem i niestety sporo wiecej.
To też pokazuje rodzicom, takim jak ja czy Ty, że nie potrzeba tak naprawdę wiele, by być bogatym, ale to niewiele, w każdej chwili można stracić...
myślę, że najważniejsze zdanie tutaj w tej dyskusji i tak napisał @AlexDark00 : "Społeczeństwo jest coraz mniej empatyczne i coraz bardziej znieczulone. "

0

@Cule1234 jak to dobrze, że Se Queda w Barcelonie jeszcze nic tak naprawdę nie znaczy :D

0

@Kondziubarca uspokoił Ramblę jak Pique przy przypale z Neymarem ...

2

@jacob345 pewnie taka sama prawda jak to, że dwór królewski z Kambodży chce przejąć Wisłę Kraków...

2

@Sysia11 również mam podobną wrażliwość jak Ty, a od kiedy urodził mi się syn, jeszcze bardziej rozumiem ból, cierpienie i determinację innych rodziców. Od dawna jestem zresztą zaangażowany w pomoc dzieciakom nieuleczalnie chorym, albo walczącym, często niestety o przedłużenie życia. Obserwuję też niestety bliskich, którym odeszło dziecko, jak to właśnie religia pozwala im się jakoś tam pozbierać i żyć dalej. Wiata w to, że dziecko odchodzi i ta rozłąka może się jednak kiedyś skończy i znowu się spotkają, to coś co podnosi.
Ja nie mam nic do ateistów, znam wielu z nich, po prostu nie wierzą i tak mają uporządkowane myślenie, trudno żeby wierzyli w coś po śmierci na siłę. Nie znoszę natomiast wojujących lewaków, jakich tu pełno, tych agresywnych, wyzywających od ciemnogrodu itd. Polecam jednemu z drugim wycieczkę na taki choćby oddział onkologii dziecięcej, spotkanie z rodzickami umierającego dziecka, przebierz się jeden z drugim za batmana i pobaw się z takimi maluchami, a jak masz jaja, to podejdź do rodzica którego dziecko odeszło i powiedz, że twój syn właśnie rozpoczyna proces rozkładu i nigdy więcej go nie zobaczysz... bo właśnie w to chyba akurat wierzą.
Kiedyś wybitny humanista Voltaire powiedział, że nawet jeśli Boga by nie było, należałoby go stworzyć... to dzisiaj też jest aktualne.
@prison118 powiedział dokładnie to co trzeba.

7

Alba jest czterdzieści pięć razy lepszym skrzydłowym niz Fati... I 25 razy lepszym niż Ferran... Nie rozumiem jak można wywozić go z klubu.

5

@Marcelinho99 ta patelnia De Jonga i patelnia Dembele to też wina Xaviego że nie strzelili?

1

@Sysia11 "Wczoraj zmarł chłopczyk,którego wspierałam finansowo i sledziłam jego historię. Pokochałam go i czuję straszny ból,że odszedł w wieku zaledwie 4,5 lat."

Masz na myśli tutaj Mirona, który odszedł po walce z Neuroblastomą IV ?

2

@Szklaner nikt nikogo nie zaorał... jak zwykle w temacie aborcji, proaborcjoniści sprowadzają dyskusję do 0,01% przypadków czyli ofiar gwałtów, 0,5% przypadków czyli dzieciaków z cięzkimi wadami, które się nie urodzą żywe lub wkrótce po narodzinach odejdą (celowo tutaj nie wspominacie o zespołach Downa, ponieważ to już jest za bardzo kontrowersyjne). @Sysia11 nawiązała w swoim podejściu do religii, ponieważ tak ma ukierunkowaną swoją wrażliwość, to się przyczepiliście całą lewicową chmarą do niej jak gówno okrętu i krzyczycie "płyniemy"... szkoda, że pomijacie całe mnóstwo wcześniejszych argumentów, znacznie trudniejszych do dyskusji, które chłopaki przedstawili, a dowalacie się do tych które są wam wygodne czyli sprowadzania do gwałtów, wad letalnych i nawiązania do religii.
Może podyskutujemy na płaszczyźnie choćby genetycznej i porozmawiamy o zupełnie nowym komplecie chromosomów, tego nowego człowiek, którego nazywacie płodem?

0

@AlexDark00 jeśli nie ma tutaj Araujo, to coś w tej obronie się złego wydarzyło, prawdę mówiąc, to z trójki naszych środkowych obrońców, którzy oczywiście wszyscy są topik, wybrałeś najsłabszego :) Lewandowski ma lepsze staty niż Benz i są to obiektywne dane na ten moment, zatem to on powinien się znaleźć w zestawieniu. Piękny na lewym, raczej bezdyskusyjny wybór, Antek również i pomoc również wydaje się rozsądnie zestawiona.

1

@hayek no już kiedyś po pokraku i braztlijskim cyganie też nie płakaliśmy jak nam sprzątnęli zaklepanych zawodników. Chyba jest czego żałować.

1

Z tym Jamalem to bym mocno uważał, mierdy po ostatnich słowach Laporty na pewno szykują coś ekstra, a Jamal to nie jest chłopak za bardzo czerwono niebieski.

7

@Cotutajsiedzieje takie osoby nie są śmieszne, po prostu niektórzy nie lubią, wręcz irytują się jak się na okrągło powtarza to samo. Ja to rozumiem.
PS mi to nie przeszkadza, żeby nie było

3

@Kidd nie, odpadliśmy bo Lewy i spółka kłócili się z Michniewiczem i spółką o podział publicznych pieniędzy.

1

Lewy jak to ostatnimi czasy, zawsze musi sobie jeszcze dziubnąć żeby dać czas obronie i bramkarzowi.

1

@ranger3120 w finale upokorzony i upodlony przez terminatora Jacka :D Dawid ;)

0

@norbi77 no doskonale pamiętam, na tle Ronaldo był bezbarwny, wypychali go co sezon i chcieli sprowadzić lepszego napadziora, ale zawsz jakoś się ostawał. Nie był fatalny, to fakt, ale był po prostu przeciętny.

1

@norbi77 filmik to owszem wycinek, ale prawda jest taka, ze od kiedy Benzyna pojawił się w Realu, do momentu aż Real opuścił Kapitan Grzmot, co okienko transferowe, miał być wypychany i sprzedawany do Juve albo do Arsenalu, bo zwyczajnie nie spełniał oczekiwań i kopał się po czole. Później odszedł Ronaldo i sezon później Benzema się odpalił. Natomiast wcześniej, on był mega przeciętny, nieskuteczny, nieczytający gry, klocowaty, chcieli się go pozbyć. Lewandowski trzymał co sezon poziom w Dortmundzie od kiedy się pojawił i wygryzł Barriosa ze składu i później utrzymywał w Bayernie. Nie ma jak dla mnie tutaj dyskusji i naprawdę nie ma co budować retoryki według zasady"jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" czy tam kilka meczy w przypadku Lewego.

2

@ranger3120 ja już byłem dwa razy :) za pierwszym razem nawet wylądowałem w sławnym odcinku tutaj:


56

W piątek miałem mieć nagranie odcinka "Jeden z Dziesięciu" po raz kolejny. Niestety dostałem wiadomość od organizatorów, że w związku ze złym stanem zdrowia Pana Tadeusza Sznuka, będą kontaktować się za 3-4 tygodnie. Mam nadzieję, że Tadeusz się podniesie, wybitny człowiek, wielka klasa i kultura, jakich próżno szukać w dzisiejszych czasach.

0

@tomek8756 przecież nałożenie na niego kary, byłoby przejawem rasizmu, nie prawdaż ?

1

@FcPortoFan1999 no i to jest chyba realny bat na Lakersów na zachodzie, innego nie widzę, no chyba że kontuzje Lebrona albo Davisa czy Schroedera.

4

@Przemek2323 myślę że City tego nie wypuści w tym roku. Grając z Realem trzeba być zwykle o dwie klasy lepszym niż oni, ale ich na to stać. Ważne by Erling walił bez opamiętania co będzie miał z przodu.

0

Ejjj... gdzie się kupuje koszulkę Stuaniego ? xD

0

@Maynard666 ale by to chodziło, grać na trzech takich stoperów to dla rywali ściana nie do przebicia xD

1

@Albatros no ale jak to madryciarz to na pewno nie obrażałeś tylko napisałeś samą prawdę

0

@Firestone no to teraz już wjedzie ta złota piłka

0

@Cule1234 Christensen Maguire i można iść spać spokojnie xD

1

Po co za Laporta? Od razu za Maguire go wymienić, z grubej rury huknąć i jescze dopłacić, bo jakby nie patrzeć United zostanie bez swojego kapitana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?