panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czułem, że właśnie tak będzie... to już weszło w upokarzanie tego chłopa.
0
Tak, żartowałem :)
1
Ale Neymara za tyle pieniędzy to bym opchnął :D
0
Faktycznie niezbyt szczęśliwie się wyraziłem. Przez niepatrzenie na rywali miałem na myśli, że trzeba robić swoje i rozprawiać się z kolejnymi rywalami kolejka po kolejce, nawet jeżeli Real będzie wygrywał swoje mecze nie należy się tym zniechęcać, trzeba naciskać, robić swoje i liczyć że pękną w końcu.
1
Oczywiście fajnie, że stracili punkty, ale przegrali z wiceliderem i bardzo solidną drużyną na wyjeździe. Przegrali pechowo, chociaż Real na tej karuzeli to raczej do tej pory szczęśliwie i fartownie zgarniał punkty. Nie ma co patrzeć na Nich, my musimy patrzeć na siebie. Obawiam się, że jeżeli będziemy wygrywać regularnie mecze do końca sezonu, może to nie wystarczyć, bo Madryt w tym sezonie jest naprawdę solidną i dobrze grającą drużyną, a na dodatek mają dużo szczęścia, albo jak kto woli grają do końca i bardzo chcą wygrywać. Przykład, końcówka meczu Barcy z Villareal i Realu z Deportivo. W tym sezonie nie potrafimy grać remontady, pełnej remontady. Dochodzi jeszcze dłuższa i lepsza ławka Realu i młodzi zawodnicy wchodzący do drużyny (Marlon, Nacho). Mam nadzieję że Lucho zrozumie, że nie może sobie pozwolić na wieczne odstawiania od składu Aleixa Vidala. My mamy przed sobą jeszcze El Classico na Santiago i to muszą być 3 pkty, tym bardziej że w zeszłych latach właśnie tam Barcelonie grało się lepsze klasyki niż na własnym boisku. Reasumując: Liga nie jest jeszcze przegrana, ale potrzeba małego cudu i znacznie lepszej i przede wszystkim regularnej zwycięskiej gry.
3
To może jeszcze niech ktoś zrobi porównanie, zestawiające obecne statystyki Ter Stegena w porównaniu z zeszłorocznymi Bravo w tej samej części sezonu. Bravo zmienił klub i to na słabszy, myślę, że gdyby został w Barcelonie te liczby wyglądałyby kompletnie inaczej. Jednym słowem, porównanie moim zdaniem nie jest adekwatne.
1
W półfinale też jest losowanie czy trafiamy na AD Alcorcón / Deportivo Alavés ?
0
Real i Barcelona - losowania porównywalne, w 1/8 Real był wylosowany znacznie trudniej.
Inna sprawa, że Real króluje w losowaniach nie Pucharu Króla tylko Ligi Mistrzów, tam są ustawianki i śmieszne przedstawienia. Od lat to trwa, nie może być w tym przypadku.
1
Dokładnie tak ! Szczególnie się zgadzam jeśli chodzi o wykorzystywanie błędów, proste porównanie, Suarez dostaje piłkę od Cilessena, nie trafia do pustej bramki po minięciu bramkarza, Benzema w ostatnich minutach ładuje bramkę tańcząc między obrońcami... Barcelona nie może się nikogo bać, a takie losowanie trzeba traktować jako okazję do przełamania klątwy Anoeta ! Tyle w temacie :)
0
Niestety nie kończy gdyby lada dzień kończył pozbycie się go ułatwiłoby sprawę. Ter Stegen to kolejny "dziwoląg " Lucho, który zamienił świetnego Bravo na Niemca, przez rzekomą lepszą grę nogami. Bravo poszedł a my zostaliśmy z tym facetem, który puszcza co ma puścić (kapitalne interwencje po prostu mu się nie zdarzają), proste piłki złapie, nogami miał grać bardzo dobrze- gra przeciętnie itd. Dlatego uważam, że potrzebujemy Donnarummę- nowego Buffona.
1
Cillessen to całkiem dobry, solidny bramkarz, warto dać mu szansę, chociaż ja uważam, że najlepszą opcją byłoby wykupić z Milanu Donnarummę- to bramkarz który byłby na dłuuuugie lata.
0
Dokładnie ! Z Villareal Ter Stegen nawet nie próbował się ruszyć przy tej bramce dla Żółtej Łodzi Podwodnej. Cillesen gwiazdą wielkiego formatu bramkarską może nie jest, ale to przynajmniej dobry, solidny bramkarz.
1
No właśnie, ja też prosiłbym oglądać mecze, a odstawić na bok lekturę Bravo Sportu, bo o tym że Neymar jest najlepszy w Barcelonie to jeszcze chyba tylko tam można przeczytać. Tysiące strat, bezproduktywne ryzyko i dryblingi, on nic nie wnosi. Arda jest w o wiele lepszej formie.
0
To jest właśnie największy problem i jednak czasami popełniane błędy Luisa Enrique. Powiedział kiedyś, że MSN jest nietykalne ! Takie zdanie nie wpłynie dobrze na nikogo, ani MSN, bo otwarcie przyznaje że są świętymi krowami i nie muszą robić nic, a i tak są bezpieczni. Dla zawodników z ławki to podcięcie skrzydeł. Arda technicznie może nie jest lepszy niż Neymar, a jest bardzo ambitny i gra drużynowo. Neymar, to ogrom strat i nieudanych dryblingów. Ma asysty, ale ile z tych asyst to takie dzięki którym wygrywamy lub remisujemy mecze ? Nie sztuką jest asystować na 4 czy 5:0, kiedy rywal jest rozbity. Bezproduktywny Suarez to niestety też efekt słabszej formy Neymara. Posadzenie na ławce zrobi dobrze wszystkim, również Brazylijczykowi.
0
Lucho.... miej jaja !!! posadź Neymara na ławkę... błagam !!! daj szansę Ardzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, nie Panowie, to nie jest kwestia szczęścia. Nie lubię prześcieradeł tak samo jak Wy, ale prawda jest taka, że Ramos grający do końca, jak i cały ich zespół zrobili tą przewagę ... a kto Barcelonie broni grać do końca ? Blaugrana nigdy nie słynęła ze spektakularnych końcówek, zwykle klepanka z której niewiele wynika, ale za to przez 90 minut potrafili budować wynik. Jeżeli bylinby odpowiednio przekonujący jak wczoraj to wygraliby 3:0 nie patrząc na sędziego, tymczasem poza Messim, Pique, Umtitim, Iniestą i może Albą, ta drużyna jest w kryzysie. Symbole kryzysu to Neymar i Suarez (Louis), natomiast problem tej drużyny polega na tym, że dwaj wymienieni piłkarze to święte krowy. Już dawno mówiłem, że Neymar powinien usiąść a grać winien Suarez.
Jedziecie po Andre Gomesu ? Ja wczoraj widziałem faceta, z którym trio MSN jakby nie chciało grać. Wychodził na dobrą pozycje, Messi do Neymara w otoczeniu 2-3 obrońców.
Jeżeli chodzi o wydawanie opinii szczególnie o Neymarze, BŁAGAM, więcej oglądajcie mecze, a mniej czytajcie Bravo Sport.
0
Moim zdaniem wygląda ale to on znad ziemii po kolejnych nieudanych dryblingach. Na dodatek mnóstwo piłek grają na niego. Suareraz bronią liczby (tylko liczby, bo gra fatalnie), Neymara te asysty, tylko to za mało jak na Barcelonę ! Dlaczego tak unikać tego Ardy, jest w dużo lepszej formie niż pokerzysta Neymar.
3
Mam nadzieję, że NARESZCIE Neymar wyląduje na ławce żeby ochłonął, a jego miejsce zajmie Arda... patrząc na jego nieudane dryblingi czuję jakbym miał dejavu kolejny i kolejny raz.
0
jednak dużym problemem w Barcelonie jest to, co zaczęło mnie irytować już jakiś czas temu, tzn nietykalność świętych krów MSN... brak rywalizacji ZAWSZE, ZAWSZE prowadzi do spadku poziomu i nie jest korzystne dla nikogo, ani tychco grają ani tych na ławce. Mechanizm identyczny jak w gospodarce wolnorynkowej.
0
ja nie widzę różnicy między Neymarem, Suarezem i Gomesem, ale grę tego ostatniego jestem w stanie zrozumieć ...
1
Vidal na prawą, S. Roberto do środka, a jeśli już koniecznie Vidala nie ma być w składzie, to Suarez za Andre Gomesa... może to wymęczymy dzisiaj jakoś ...
0
No i zapomniałem dodać, że jest jeszcze do wyjęcia za małe pieniądze genialny Islandczyk Gylfi Sigurdsson... ale on pewnie będzie też " za tani i zbyt bezproblemowy" do sprowadzenia dla Barcelony
0
Z tym Dario Srna, to ja mam nadzieję że to jest tylko kiepski suchar... niestety Barcelona od pewnych kilku takich okienek błyszczy raczej nietrafionymi transferami. Najgorsze jest to, że potrafią uwziąć się na sprowadzenie jakiegoś grajka (np Andre Gomes) płacić za niego spore pieniądze i później nic z tego. Słabe jest też to, że pełnowartościowy piłkarz Aleix Vidal z niewiadomych przyczyn nie gra, a zastąpić go ma "old boy" Srna. Żart ? raczej kiepski... Potrzebny jest kreator z prawdziwego zdarzenia, moim zdaniem Coutinho, może Veratti albo Mchitarian czy Weigl. Dlaczego nie spróbować wyjąc z Torino Belottiego ?!? dlaczego tacy młodzi, utalentowani i gotowi do gry piłkarze nie przewijają się w kontekście gry dla Barcelony tylko Srna ? A jeżeli chodzi o klasę "dziadków" to wolałbym powrotu Yaya Toure, to byłoby coś...i jednak młodszy niż Srna i przynajmniej marka sprawdzona.
1
w pewnym sensie, sugeruję nawet konkretny kierunek: Ajax Amsterdam :)
4
Ja bym chłopaka za szybko nie skreślał, Milik w Leverkusen też nie błyszczał, a w Ajaxie odpalił na nowo, Mateusz Klich w Wolfsburgu też nie błyszczał, a w Twente się odnalazł, chłopak potrzebuje klubu gdzie się odbuduje...
1
Alcacer w takiej formie miałby problem, żeby grać w pierwszej jedenastce Herculesa- to pierwsza konkluzja na gorąco.
0
Wydaje mi się, że ten jest jednak pewniakiem. Jeżeli przyjdzie to osobiście będę zazdrościł, to jest chyba jedyna dziewiątka porównywalna z Suarezem. Ale co racja, to racja... zobaczymy :)
1
Myślę, że nie masz racji, skrócenie kary dla Realu miało na celu przeprowadzenie transferu Aubameyanga z Borussi Dortmund w letnim oknie transferowym. Benzyna jedzie już na oparach ...
1
Chłopacy, po jakiego grzyba się tym przejmujecie i nakręcacie ? Mamy w drużynie najlepszego piłkarza na świecie, który nie dość, że jest zabójczo skuteczny to jeszcze jest efektowny, a oglądanie go to przywilej, to jak masaż dla oczu który mamy zapewniony co najmniej raz na weekend
- mamy wspaniałego dyrygenta i kapitana, wspaniałego człowieka - Iniestę
- mamy kawał pięknej historii w której możemy się zagłębiać i się nią delektować, żadnych zakamarków i powodów do wstydu;
- mamy charakter drużyny zaszczepiony przez ŚP Johana Cruyffa, który stał się wizytówką klubu i dzięki czemu gra FCB jest jedyna na świecie, oryginalna i nie do podrobienia
- nawet zakaz transferowy nie był w stanie przeszkodzić nam w zdobyciu Mistrzostwa Hiszpanii i Pucharu Króla, mogliśmy to wziąć spokojnie na klatę i nie zatrzymało to Barcy w zdobywaniu trofeów
- i wiele wiele innych o których inni mogą pomarzyć
Więc co nas obchodzi jakiś Real Madryt ? Niech sobie kupują, wydają pieniądze , sprzedają koszulki, losują kogo chcą ... co nas to obchodzi ?