panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o jednej rzeczy niewiele się mówi: bardzo BARDZO solidny mecz w wykonaniu Paco, nie tylko z przodu ale i z tyłu dał dużo, zapitalał z jednej strony na drugą, miałem dobre przeczucie, że kluczem do wygranej może być brak Neymara w zespole :)
2
I w końcu jakaś sensowna i realna propozycja transferu, w obliczu wszystkich science-fiction o Verattim, Coutinho itd. wreszcie pojawia się rozsądne nazwisko.
Drugim do kompletu powinien być Gylfi Sigurdsson ze Swansea.
7
A może zamiast naciągać się z Trybunałem, ktoś wreszcie przemówiłby do rozsądku Neymarowi i Suarezowi, że warto zamknąć japaczkę i zabrać się za granie ? Może warto jednak ukarać "nietykalnych", którzy za protesty w prawie każdym meczu łapią żółte kartki, nie wspominając już o żółtej Neymara za "reklamowe" ponoć wiązanie butów.
Klub się naciąga, wszyscy dookoła winni, trybunał winny, k***a madrycka winna, a Ney z Grubym bez grzechu poczęci. ..
1
Zarówno Pique jak i Ramos ... mogą czyścić Puyolowi buty i nigdy nie sięgną mu do stóp, a żeby kibice Realu nie poczuli się urażeni to Raulowi również...
Jeżeli ktoś pisze o "klasie" Ramosa... to polecam klasyki np te za czasów Mourinho, można łatwo sobie przypomnieć pewne zachowania i fakty ...
0
Juventus w całej tej edycji Ligi Mistrzów nie stracił trzech goli...
oni potrafią świetnie bronić nawet zaliczki 1:0 a co dopiero 3:0, na dodatek po PSG na pewno nie pojadą jak po swoje.
47
"jest Iniesta ?... jest ! ...a forma jest ? ... no nie ma " i tak jesteśmy w ciemnej dupie
0
super, głos rozsądku ! od razu widać, że jesteś czarny Johny a nie czerwony :)
5
Błędne transfery powinny poczekać na nowego szkoleniowca, Luis Enrique nie potrafił żadnego z nich z wyjątkiem Super Sama wprowadzić do zespołu - być może następca uzna, że jednak mogą się przydać. Mam wrażenie że problem nie leży po stronie całej tej grupy (świetnych w poprzednich klubach) piłkarzy, tylko jednak sztabu szkoleniowego, który nie potrafi ich zaadoptować.
Ostatnie mecze pokazują, że pójście dalej ścieżką LE czyt. Unzue, to chyba nie najlepszy pomysł.
0
To chyba najgorszy sezon jaki pamiętam, od ostatniego sezonu Franka Rijkarda. Jedynym pocieszeniem jest to, że prześcieradła nie zdobędą potrójnej korony.
0
Juventus nie jest tak dobrym materiałem na frajera jak było PSG. Szans nie odbieram, ale problem polega na tym, że jakby nie widać horyzontów na odrobienie tej straty.
0
no tak tak oczywiście, tutaj nie można z tym dyskutować, LE nie pomógł im wkomponować się w zespół, ale będąc wczoraj przed meczem był w czasie rzeczywistym... wspominanie błędów byłoby błędem.
1
Pretensje bo wystawił Rudego ? Pretensje bo wpuścił Gomesa ? A przepraszam kogo miał wystawić ? Faktycznie ma taką ławkę, że tylko przebierać i wybierać ... jedynym tak naprawdę, kóry mógłby wnieść jakość był Alba. Neymar wczoraj,.. no cóż, wrócił stary doobry Neymar z meczu z Malagą ...
2
Oby tylko naszemu drogiemu rowerzyście nie zachciało się dzisiaj poeksperymentować składem... jeżeli "magik" siądzie na ławce, to jednak nasze szanse wzrosną znacznie, przynajmniej statystycznie.
2
Enrique testuje kto ma silniejszą moc sprawczą: Umtiti jako talizman, czy Gomes jako przekleństwo. Z Malagą górą był Gomes, ale Umtiti ponoć poprosił o szansę rewanżu.
0
zwyczajni amatorzy ...
2
no już nie przesadzaj, Gomes nie jest aż tak słaby ...
0
Może to Atletico miało wyjść za naszych piłkarzy na boisku i zdobyć 3 pkty ? Ja nie rozumiem... taka motywacja jak urwane punkty prześcieradłom i zero odzwierciedlenia tego na boisku. Mathieu i Denis do zmiany na Cito, jak najszybciej Roberto i Paco
0
Tak czy inaczej wniosek jest prosty, 8. kwietnia 2017 roku o godzinie 18:15 znów zależymy tylko od siebie !
6
Lepiej żeby Magika Andre na Juve nie wystawiali, bo jak Włosi zobaczą kim są zainteresowani, to już nie będą chcieli "piekielnie utalentowanego" Portugalczyka :)
1
Barcelona już absolutnie nie ma marginesu błędu w walce o "majstra" jeżeli pomylą się chociaż raz, mistrzostwa nie będzie, jeżeli nie wygrają na SB - mistrzostwa nie będzie. Zostało 8 kolejek do końca, prześcieradła potrafią grać bezbłędnie ale mają na drodze np Atletico czy Celtę więc mam nadzieję, że ktoś jednak na odcisk im nastąpi.
W takich chwilach żal takich meczów jak z Depor czy Betisem, bo teraz zależelibyśmy tylko od siebie.
0
"Nie rozumiem jak można było odrobić taką stratę po czym wyłożyć się z Depor. -to absurd. Czy Ci się to podoba czy nie, faktem jest że w tym sezonie Barcelona nie radzi sobie z tym najlepiej, więc takich meczy można się obawiać. " - to proste, krytyka dotyczy tego, że Barcelona potrafi ogrywać górę tabeli, a gubi punkty ze słabymi rywalami. To chyba oczywiste co chcę podkreślić.
0
trafne spostrzeżenie :)
0
Żadnych transferów z Arsenalu, żadnych transferów z Valencii ... otwartym sklepem, z którego trzeba brać garściami jest Monaco, w mniejszym stopniu Lyon. A tak poza tym, to Vidal przecież kiedyś wróci, a i Barcelona grająca trzema obrońcami bardziej mi się podoba.
0
Ter Stegen - Mascherano, Pique, Umtiti- Busquets- Roberto, Rakitic, Iniesta- Messi - Neymar, Suarez, Delofeu, na dzień dzisiejszy tak to widzę, oczywiscie jeżeli dojdzie dobry środkowy pomocnik, to w miejsce Rakitica taki Coutinho mile widziany :)
2
Kupią go i dadzą szansę pozostania przez co najmniej rok, jeżeli się nie sprawdzi - odejdzie. Bardzo dobrze, że korzystają z takiej możliwości, tym cenniejszy, że jest już także reprezentantem Hiszpanii.
0
dobrze, dobrze, ja kibicuję Barcelonie jeszcze od głębokich czasów Van Ghala, ale nie o tym. Może rozróżniajmy jednak głęboki huuuurrrraaa optymizm od kwestii kibicowania. Zawsze kibicuję Barcelonie, niestety zauważam, że w tym roku tracą mnóstwo punktów z ogórkami, czy to spostrzeżenie i powiedzenie tego głośno skreśla mnie jako kibica Barcy ? Nie zawsze się wygrywa i trudne czasy pokazują kto jest prawdziwym kibicem, ale kibicowanie drużynie moim zdaniem nie odbiera prawa do konstruktywnej krytyki.
0
Napisałem wirtualne, dlaczego? bo jednak znacznie częściej prześcieradła wygrywają niż przegrywają czy remisują, więc logicznie moim zdaniem jest zakładać, że te trzy punkty mają, a my mamy do odrobienia 5 punktów a nie tylko dwa.
Ja nie zakładam, że Barca spieprzy z ogórkiem, ale niestety widzę co robią w tym sezonie. Ogrywają drużyny z czuba tabeli, a nie potrafią się skupić na takich rywalach jak Betis czy Deportivo. W kontekście walki o mistrzostwo pranie takich drużyn to obowiązek. Nie rozumiem jak można było odrobić taką stratę po czym wyłożyć się z Depor. -to absurd. Czy Ci się to podoba czy nie, faktem jest że w tym sezonie Barcelona nie radzi sobie z tym najlepiej, więc takich meczy można się obawiać.
Oczywiście Ty jak siadasz do meczu i widzisz że następny mecz gramy z MAlagą to już dopisujesz trzy punkty ?
0
Tak, dojdziemy Real na wirtualne dwa punkty, po czym w kolejnym meczu spier...sprawę z jakimś ogórkiem tak jak to było z Depor.
0
szczególnie Carvakrasnala ... mam nadzieję że na koniec sezonu ten swój wyprostowany środkowy palec będzie miał głęboko w swojej d***e
1
1) W Hiszpanii nie ma wyróżniających się sędziów
2) W ostatnim GD. nie uznał bramki Bale'a, moim zdaniem słusznie bo wyskoczył opierając się rękami na obrońcy, ale niejeden sędzia by to raczej uznał, więc chyba jakiś bardzo stronniczy to on nie jest
3) Prześcieradła są bez szans !