2

jak to powiedział Michał Probierz po meczu z Legią: "przyjadę do domu, p*****ę sobie whisky, bo co więcej zostało ?" ...

0

Fernandez, Bartomeu nie potrafiliby wyciągnąć nawet Tomka Jodłowca czy Krzycha Mączyńskiego, a co dopiero Draxlera z PSG...
Po transferze Neymara, relacje między klubami nie są najlepsze, Draxler trafi pewnie do Chelsea, Liverpoolu czy innego klubu. Szkoda...

0

taka jest piłka, wszystko się zmienia i w sumie bardzo dobrze, inaczej byłoby nudno, ale naprawdę Barceloną aż tak się nie martw. Zarząd wywiozą na taczkach, przyjdzie Laporta i wrócą lepsze czasy (Wariant optymistyczny) :) Gorzej dla Ciebie, jeżeli wśród wracających firm będzie też Inter, Milan, a wzmocni się również Napoli czy Roma :) Może w Serie A też się zrobi ciekawiej ?

0

Może i tylko rezerwowy, ale rezerwowi też są naprawdę potrzebni, a Lemina w tej roli zły nie był. Mam nadzieję, że Sandro nie odejdzie, ale Chelsea ponoć ciśnie mocno. Fajnie, że jest Rugani, chłopak ma potencjał, ale wydaje mi się, że dla Barzaglego nadchodzi już koniec epoki. Przód wygląda elegancko, to prawda, ale jak piszę jeszcze raz, siłą Juventusu, była zawsze ta solidność w obronie, a nowa obrona MOIM TYLKO ZDANIEM jest przynajmniej dużym znakiem zapytania.
Jeżeli chodzi o zarządzanie klubami, to nie napisałem nigdzie, że Juve jest gorzej zarządzane od Barcelony. Barca jest jednym z gorzej zarządzanych klubów światowego topu, porównałbym ten poziom jedynie do Ruchu Chorzów na ligowym poletku. W żadnym miejscu nie porównywałem tych drużyn, więc proszę czytaj ze zrozumieniem i nie wmawiaj, że powiedziałem coś innego niż w rzeczywistości. Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że Juve też ma swoje problemy, moim zdaniem wcale nie małe.

0

nie, to po prostu wniosek po odejściu Bonucciego, Leminy i Daniego Alvesa i wiele wskazujące odejście Alexa Sandro. Barzagli i Chiellini już młodsi nie będą, Benattia to nie ta półka. Siłą Juve zawsze była obrona, która niestety w tym okienku transferowym została rozbita, a upływający czas też robi swoje.

Stan mojego ulubionego klubu to niestety inna bajka, jest opłakany, ale to inna historia.

Aaa i nie mierz wszystkich swoją miarą bardzo proszę, szczególnie, że nie mówię tego wszystkiego złośliwie, bo Juve też bardzo lubię :)

0

"mamy jeden z najlepszych składów na świecie" ... powinno być "mieliśmy jeden z najlepszych składów na świecie"

1

a nie można by spuścić nad tym zasłony milczenia ? Ten zarząd nie ma nawet wyczucia chwili.

0

wydać ponad 40 baniek na Semedo, mieć Vidala, by wciąż grać na prawej Roberto :) Only in Barca dierected by Bartomeu.

0

3:1 z prześcieradłami - i tak nie odrobią
zwycięstwo 1:0 czy 2:1 i tak nic nie da, a zatuszuje tylko cholerną rzeczywistość... może potrzebny jest jednak taki wstrząs, kompromitacja, która otworzy oczy, pokaże prawdę i może stanie się gwoździem do trumny tego zarządu ?

0

może w Barcelonie pomoc nie trybi jak powinna, ale do takich "wirtuozów" jak: Gravesen, Drenthe i Van Der Vaart jeszcze jednak daleko.
I chciałbym tylko przypomnieć, że do rozpoczęcia poprzedniego sezonu o Isco mówiło się głównie w kontekście czy i gdzie odejdzie, prezes się zdenerwuje i będzie po Zidanie i po Isco :)

0

najłatwiejszy do wyjęcia za rozsądne pieniądze ?!? pokrycie odstępnego za 40 milinów i 4. co do wartości transfer w historii nazywasz "rozsądnym" ( po Suarezie, Ibrahimovicu, Neymarze... PAULINHO ?!? ) ? Serio ? Może łatwiejszą opcją za mniejsze pieniądze byłby chociażby Krzychu Mączyński albo Tomek Jodłowiec ?

0

ok, jak oddawali go miał 32 lata :) nie zmienia to faktu, że wiekowo ta sama klasa

1

tylko, że to Guardiola, Tito i Lucho reprezentowali styl zgodny z duchem Barcy, oczywiście Valverde jako trener może próbować implementować swój styl z fizolami i twardzielami ( nawet z pseudo-Adurizem z przodu)... życzę mu w tym powodzenia, a jeszcze więcej powodzenia życzę komuś, kto będzie kiedyś (być może już za rok) po nim sprzątał te wszystkie wynalazki Paulinho-podobne.

2

:) w takim razie, nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pozytywnie wypowiadać się co do tego transferu.
Bo, żeby uważać, że gość jest dobry to... no cóż... wystarczyło tylko nieoglądać Ligi Angielskiej i Tottenhamu :)

8

Logika tego zarządu: oddać za darmoche 30-letniego Alvesa, żeby zapłacić 40 mln za 29-letniego przeciętniaka. Ludzie zamieszani w ten transfer powinni zostać wywiezieni na taczkach przez Cules.

1

40 mln za 29 letniego zawodnika z ligi chińskiej ? Brzmi jak promocja...
I nie idzie to z naszych kieszeni, ale gołym okiem widać tu niegospodarność tego cholernego zarządu. Czy Paulinho jest jedynym na świecie silnym pomocnikiem, żeby aż opłacać mu klauzule odejścia ? Czy nie można było sięgnąć po kogoś odrobinę młodszego i obiecującego... Z tego co pamiętam, to za najlepszych czasów Guardioli aż do dzisiaj, nie było takiego silnego zawodnika środka pola i Barcelona swoją filozofią footballu potrafiła obejść te braki, po prostu grali inaczej.

13

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie wyczuć ironii w tym zdaniu ...

0

najlepsze: szansa na wstrząs i porażka wymuszająca wreszcie prawdziwe i solidne transfery (Seri, Cou, Dembele)
najgorsze: ten zarząd wciąż tu jest, zastanawiam się momentami, czy Bartomeu i spółka to ludzie z Madrytu ?

2

Paulinho za jedyne 40 baniek, to moim zdaniem będzie symbol upadku tego cholernego zarządu = mam nadzieję, że to gwóźdź do zarządowej trumny Bartomeu, Fernandeza, a ten pierwszy dołączy wkrótce do Rosela...

0

to ten właśnie wspaniały zarząd ...

1

miał być Paolo (Dybala), miał być Coutinho, a wyszedł ... Paulinho
zataki transfer, ten zarząd i trener powinni zostać wywiezieni z klubu na taczkach, to jest kryminał !
z drugiej strony, może warto poświęcić jeden nieudany sezon, właśnie, żeby Ci kryminaliści wreszcie odeszli, paradoksalnie ta wygrana LM za Lucho odbija się teraz czkawką, bo sądzę, że z Laportą byłoby inaczej.

2

no to powodzenia w liczeniu...

1

te rozważania wołają o SMSa pod numer 7126 o treści "pomagam"

0

przyszedł kolejny wirtuoz po Kerrisonie, Czygryński, Douglasie, Ardzie ... Paulinho !!! wygryzie Busiego ze składu jak nic.

3

sprzedać młodego Thiago za 25 mln Euro ... kupić 29letniego Paulinho z chińskiego klubu za 40... czy to jeszcze za mało by Bartek i reszta tej bandy nie została wywieziona na taczkach ? To sabotażyści jak nic !

0

przecież zamiast Paulinho mogliby sprowadzić równie dobrze Krzycha Mączyńskiego. Mam wrażenie, że wielkiej różnicy nie odnotowano by.

0

Coutinho 13 bramek, 7 asyst w poprzednim sezonie

Siggurdson: 9 bramek, 13 asyst

Aaaa, przepraszam, zapomniałem, że Siggurdson nie ma Firmino, Mane, Hendersona i stosu innych gwiazd tylko sam ciągnie grę Swansea. I wprowadził Islandie (podkreślam ISLANDIE) do ćwierćfinału Euro.

Dalej uważasz, że to obraza dla Coutinho ?

1

koledzy krytykując Neymara: wiem, że to boli, ale Franz Maurer (bohater Psów) miał jednak racje: "każdy ma swoją cenę" trzeba przyznać, że cena Neymara była przynajmniej naprawdę wysoka.
Ney, jak większość Brazylijczyków jest zwykłym wyrobnikiem pracownikiem, który poszedł do pracodawcy który mu więcej zapłacił. Jako pracownicy też idziecie do tego co więcej płaci.

3

Powinno być tak: "Wszystko co trzeba wiedzieć o finansowym fair play": To jedna wielka ściema i fikcja.
Nie trzeba aż tak wielkiego artykułu :)

0

Jeżeli Liverpool nie chce sprzedać Cou za 100, nie sądzę że Tottenham za tych piłkarzy będzie chciał więcej niż 60 mln za każdego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?