0

Dominic Calvert-Lewin - skrzydłowy Evertonu - to nazwisko powinno znaleźć się wśród potencjalnych kandydatów do wzmocnienia kadry - oczywiście w tym sezonie już na to za późno ale za rok ... też będzie okienko :)
Mam wrażenie że Fernandez i spółka nie oglądają piłki nożnej tylko czytają onet

0

to ważny punkt mojego porównania, a raczej ironii :)

0

Andrzej Gomez wystrzeli jak Łajka w kosmos ! :)

1

a Ty umiesz czytać ? Watzke powiedział że kwota nie jest poprawna co oznacza, że może być mniejsza, ale równie dobrze może być wyższa.

0

nie, myślę, że przez rok pojawią się nowi, warci uwagi zawodnicy i jeżeli zostaną zakontraktowani w pierwszych dniach okna transferowego, wtedy będzie znacznie taniej (wystarczy spojrzeć ile City zapłaciło drugiego dnia okienka za Bernardo Silvę ). Poza tym rynek się uspokoi po odejściu Neymara. Gdzie jest powiedziane że to Dembele jest jedynym wartym uwagi piłkarzem na rynku ?

37

Wolałbym rok przebiedować nawet zajmując 2-3 miejsce w lidze niż płacić tym naciągaczom takie pieniądze za piłkarza, który wart jest może 60-65 milionów. To będzie przykład dla innych klubów na wiele lat do przodu, jak można kroić frajera z Katalonii.

2

Czekam aż Fernandez ruszy do Chin po Oskara. W końcu to jego ulubiony rynek i tam wreszcie coś mu wyszło.

0

Mundo Deportivo: "Jest porozumienie w sprawie Dembele 100 mln + 30 zmiennych " :)

3

nasz rekin rynkowy Fernandez pewnie niedługo skupi się na pozyskaniu Oskara z Chin, w końcu to jego ulubiony rynek :D

0

dawno w linii pomocy Barcelony nie odnotowano takiego dobrego występu jak S. Roberto... nie jest to wciąż Xavi czy Iniesta, ale jest potencjał :)

43

Żaden sport mnie nie uspokoi, jedynie jest to w stanie zrobić Mestre, jeśli orzeknie że na 200% Messi zostaje - będę spokojny. A jeśli potwierdzi to profesor Pique i napisze na Twitterze: "zostaje" to już się loozuje na całego.

0

jak na tę chwilę, to tylko bezpodstawna plotka ale... ta z Neymarem miała podobny początek, poza tym Messi nie jest ślepy i widzi co robi ten cholerny zarząd. JEśli to prawda, to będzie olbrzymia próba dla Leo. Dla Barcelony byłby to (odpukać...) symboliczny koniec ery.

56

Mestre uspokaja kibiców: "Messi na 200% zostanie w Barcelonie"

0

a ja sądzę, że byłby jak najbardziej do wyjęcia. Martial nie pogodzi się z rolą rezerwowego, a Mou zdecydowanie preferuje Markusa Rashforda. Martial też nie jest zadowolony ze swojej roli... przekonalibyśmy się gdyby Barca usiadł do rozmów, ale raczej jest to mało prawdopodobne więc chyba nie ma o co kruszyć kopii.

0

a przed chwilą kolejną bramkę dla MU strzelił Martial, który aż prosi się o transfer bo dla Mou nie jest zawodnikiem pierwszego wyboru...

0

o to to to, to nie jest skrzydłowy, ale moim zdaniem pozycję Suareza też trzeba zabezpieczać, bo "Gruby" pierwszej młodości już nie jest i forma też nie ta co kiedyś. A Timo Werner to piękna melodia przyszłości.

0

Seri jak najbardziej tak za rozsądne pieniądze, a szczur niech kiśnie w PSG. Myślę, że Borussia w końcu się ugnie, jeżeli nie można kupić Mahreza, Martiala...
A jaką literą oznaczony jest plan, w którym ten zarząd podaje się do dymisji ? Plan C? Plan D ?

0

Ty jakaś gimbaza jesteś czy kto ? Ronaldo, Figo, Saviola, Laudrup, Schuster, Laudrup do byli piłkarze Barcelony z przeszłością w Realu ("Wielu graczy Barcy grało też w Realu") ? A może jednak było odwrotnie i to z Barcelony przechodzili do Realu ? Wbrew pozorom to ma znaczenie, bo tylko 3 piłkarzy w historii zamieniło Real na Barcę, a w odwrotnym kierunku poszło aż 17. Misio... twoja riposta... to jest dopiero żenada.

0

możesz tych tzw. wielu wymienić ?

2

-stary
-śmierdzi Madrytem na kilometr
-uciszał Camp Nou przy bramce Cavaniego przy 6:1
-mocno przereklamowany
-Draxler X razy lepszy

0

jeśli w ogóle ktoś dołączy... ja przewiduję zakończenie okna transferowego i wypowiedź Bartomeu: "mamy kompletną kadrę i wspaniałych zawodników, nikogo nie potrzebujemy, wszystkie cel transferowe zostały zrealizowane"

0

ok, zgoda, chociaż czasami legendy te chcą zmienić otoczenie, z Barceloną być może wygrałby więcej niż z Napoli, nie jest Włochem tylko Słowakiem i pomimo przywiązania, może jednak dałby się namówić. Pamiętam kiedyś chociażby Henrika Larrsona, Mendietę czy Henry'ego którzy też byli przywiązani do swoich klubów a jednak odeszły.

0

Rozumiem, że ten "genialny" zarząd przespał cały początek okienka i jak MC dopinał transfer za grosze Bernardo Silvy z Monaco, to Fernandez i Bartomeu byli na rybach. Rozumiem też, że jest stosunkowo późno, kluby widzą, że Barcelona ma dużo pieniędzy i że można wydębić ile wlezie. Ale nie rozumiem, czy Coutinho i Dembele to jedyni piłkarzy jakich można zatrudnić ? Naprawdę nie można popracować nad piłkarzami którzy są w trudnej sytuacji w klubie ( Draxler, Martial) czy takimi którzy chcą dołączyć wreszcie do wielkiej firmy (Belotti, Mahrez, Seri, może Hamsik) ?

2

jak to powiedział Michał Probierz po meczu z Legią: "przyjadę do domu, p*****ę sobie whisky, bo co więcej zostało ?" ...

0

Fernandez, Bartomeu nie potrafiliby wyciągnąć nawet Tomka Jodłowca czy Krzycha Mączyńskiego, a co dopiero Draxlera z PSG...
Po transferze Neymara, relacje między klubami nie są najlepsze, Draxler trafi pewnie do Chelsea, Liverpoolu czy innego klubu. Szkoda...

0

taka jest piłka, wszystko się zmienia i w sumie bardzo dobrze, inaczej byłoby nudno, ale naprawdę Barceloną aż tak się nie martw. Zarząd wywiozą na taczkach, przyjdzie Laporta i wrócą lepsze czasy (Wariant optymistyczny) :) Gorzej dla Ciebie, jeżeli wśród wracających firm będzie też Inter, Milan, a wzmocni się również Napoli czy Roma :) Może w Serie A też się zrobi ciekawiej ?

0

Może i tylko rezerwowy, ale rezerwowi też są naprawdę potrzebni, a Lemina w tej roli zły nie był. Mam nadzieję, że Sandro nie odejdzie, ale Chelsea ponoć ciśnie mocno. Fajnie, że jest Rugani, chłopak ma potencjał, ale wydaje mi się, że dla Barzaglego nadchodzi już koniec epoki. Przód wygląda elegancko, to prawda, ale jak piszę jeszcze raz, siłą Juventusu, była zawsze ta solidność w obronie, a nowa obrona MOIM TYLKO ZDANIEM jest przynajmniej dużym znakiem zapytania.
Jeżeli chodzi o zarządzanie klubami, to nie napisałem nigdzie, że Juve jest gorzej zarządzane od Barcelony. Barca jest jednym z gorzej zarządzanych klubów światowego topu, porównałbym ten poziom jedynie do Ruchu Chorzów na ligowym poletku. W żadnym miejscu nie porównywałem tych drużyn, więc proszę czytaj ze zrozumieniem i nie wmawiaj, że powiedziałem coś innego niż w rzeczywistości. Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że Juve też ma swoje problemy, moim zdaniem wcale nie małe.

0

nie, to po prostu wniosek po odejściu Bonucciego, Leminy i Daniego Alvesa i wiele wskazujące odejście Alexa Sandro. Barzagli i Chiellini już młodsi nie będą, Benattia to nie ta półka. Siłą Juve zawsze była obrona, która niestety w tym okienku transferowym została rozbita, a upływający czas też robi swoje.

Stan mojego ulubionego klubu to niestety inna bajka, jest opłakany, ale to inna historia.

Aaa i nie mierz wszystkich swoją miarą bardzo proszę, szczególnie, że nie mówię tego wszystkiego złośliwie, bo Juve też bardzo lubię :)

0

"mamy jeden z najlepszych składów na świecie" ... powinno być "mieliśmy jeden z najlepszych składów na świecie"

1

a nie można by spuścić nad tym zasłony milczenia ? Ten zarząd nie ma nawet wyczucia chwili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?