4

Taki duet w środku pola jak Thiago Alcantara z Coutinho... no nie pogardziłbym. Pisząc to zdanie zalewa mnie krew, że klub był w stanie pozbyć się kiedyś takiego Thiago, za bagatela 25 mln euro.

0

obecnie "zjada" SRamosa i Pique razem wziętych, jest moim zdaniem najlepszym obrońcą tej ligi, o czym świadczą 3 (słownie: trzy) stracone bramki pomimo fatalnej postawy i "wielbłądów" Pique.

1

W sumie nie rozumiem skąd te słowa Mou, jeżeli przedstawiciele Barcelony negocjujący z Nim już dawno to zdradzili. Mourinho żądał całkowicie wolnej ręki w kwestii swoich metod prac, również a może przede wszystkim tych pozaboiskowych, ówczesny zarząd Laporty uznał, że wizerunek klubu jest ważniejszy niż sukcesy za wszelką cenę (wtedy wydawało się, że Mourinho to właśnie gwarantuje) i tyle. Mou po prostu lubi czasem rzucić jakiś kamyczek do ogródka :D

0

Patrząc na rozwój tego faceta, ogarniam jak mało wiem o piłce. Claudio Bravo- jeszcze nie bardzo w formie, w szczycie formy, pierwszy bramkarz, bez większych wtop, pewny... a nagle klub się go pozbywa i Chilijczyk trafia do City. W jego miejsce wchodzi MATS, który w pierwszych meczach zawodzi, notuje dużo nonszalancji, strzelają mu bramkę z połowy, mało pewny, jeżeli piłka nie leci wprost w niego to raczej kończy się bramką. Ale ten młody bramkarz rozkręca się i następnego sezonu staje się na równi z Oblakiem najlepszym bramkarzem ligi, który w wielu meczach jak chociażby ten wczorajszy ratuje zespołowi tyłek. Tymczasem losy Claudio Bravo w City potoczyły się ... no cóż, wszyscy wiemy jak :(

0

Suareza w tej formie każdy zjada bez przeżuwania, problem tylko taki, że Suarez przebudza się często na kilka sekund gwarantujące punkt.

2

No ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że dobre podania były raczej standardem a nie czymś wyjątkowym, jak również nie żeby był blisko strzelenia gola/asysty, ale żeby strzelił tego gola.
Udowadnianie wartości Gomesa jest niestety trochę na siłę robione, rozumiem, że to nasz zawodnik i trzeba Andrzeja wspierać, ale myślę, że z obopólną korzyścią on odnalazłby się w innym miejscu.

0

Trzeba obalić ten rekord, a później ruszyć po rekord Primera Divsion (15 meczy zwycięskich, Real Madryt za czasów Franco :)

0

Nawet nie wiesz jak na to liczę :) Alez Dybałą i Messim to się nie nakręcajcie, to, że Sampaoli odstawił tę dwójkę jeszcze o niczym nie świadczy :)

1

Mógłby stać się częścią operacji sprowadzenia Dybały, wraz z Louisem Suarezem (obawiam się, że ten sezon pokaże, że "Gruby" lepszy już nie będzie )

0

... pastwienie się nad Andorą i Wyspami Owczymi okazało się kluczowe w kwestii awansu na Mistrzostwa Świata.

9

powinno być: "football jest Ci winien Mistrzostwo Świata" ... musi się udać, 4 lata temu było o włos...

1

Nie ma absolutnie za co :) Mam nadzieję że ja też nie uraziłem, w każdym bądź razie nie chciałem brzmieć agresywnie :)
fajnie podyskutować !
pozdrawiam serdecznie :)

0

Dokładnie presidente ! :) tak sobie rzuciłem, bo takie mam przeczucie, czasami się sprawdzi, czasami nie :) tak jak dafik napisał, o takiej wróżce jeszcze nikt nie słyszał :D

1

Argentyna nie tylko awansuje na Mistrzostwa Świata, ale w przyszłym roku zostanie nowym Mistrzem Świata. Nie muszę mówić, kto poprowadzi ich to tryumfu.
Radzę zrobić "print screena" mojej wypowiedzi, później może zginąć w czeluściach i będziecie długo grzebać, żeby ją sobie przypomnieć.

0

rafalo :) Plotką na początku było, że odchodzi, następnie jak już wszyscy wiedzieli że zmierza ku temu i prawdopodobieństwo odejścia znacznie przewyższyło zostanie, Pique (chyba dla fanu) puścił plotkę, że "zostaje" jak widać nie było w niej ziarna prawdy, bo Pique sam powiedział, że zrobił to bez wiedzy Neymara, jakby zachęcając go w ten sposób do pozostania. Mówiąc, że mamy mądre społeczeństwo, przepraszam bardzo, ale ja od razu czytam, że jest to wyciągnięta pewna średnia intelektu, mówiąc "w każdej plotce jest ziarno prawdy" to rozumiem to tak, że ta, tamta, siamta i owamta plotka ma ziarno prawdy. To, że jest takie powiedzenie jeszcze nie oznacza, że jest ono słuszne. Jak to było w przyapdku Pique ? Najlepiej zacytujmy jego: "Teraz wszystko już się wyjaśniło, więc mogę wytłumaczyć, jak to było. Na ślubie Lionela Messiego Neymar ogłosił, że chce odejść. W dniu, w którym opublikowałem tweeta "se queda" (zostaje), miałem już 100-procentową pewność, że on odchodzi - ujawnił Gerard Pique"
Jak widać, w tej plotce nie ma śladu po prawdzie :)
A teraz muszę przyznać, że się czepiam jak jasna cholera i przepraszam za to, ale czasami lubię tak podyskutować :)
A mem zajefajny, naprawdę kozacki i zabawny ! :)

0

Jak twierdzisz, że KAŻDA plotka zawiera ziarno prawdy, to jest to absolutne i nie ma wyjątków od tego, jeden wyjątek skutkuje, że twoja wypowiedź jest bzdurą i można Cię łatwo skasować.
Dziękuję dobranoc.

0

nawet ta, że Neymar "zostaje" ?

0

Carvajala po tej wkręcie koparką z ziemi wykopywali, tak głęboko ugrzęzł :D

40

Liga 6 meczy : 3 gole, 2 asysty, Liga Mistrzów 2 mecze: 1 gol i 3 asysty
Zanim wygłosi się takie bezpodstawne opinie dobrze byłoby najpierw obejrzeć jakiś mecz United a później - nie napisać takiej opinii.

0

Fernandez obserwuje Andre Silve ? Co za wspaniały pomysł ! Wyczekać aż cholernie bogaty Milan wykupi utalentowanego Silve z Porto i wtedy wkroczyć do gry i wykupić go z Porto. Kolejny, świetny ruch, niemal pokerowa zagrywka naszego Roberta, przecież każde dziecko wie, że cholernie bogaty Milan łatwiej sprzeda zawodnika niż nastawione na sprzedaż swoich gwiazd Porto.
Mam nadzieję, że to tylko dziennikarska bzdura, bo inaczej możemy tylko "odwrócić wzrok i gorzko zapłakać" z takim dyrektorem sportowym.

1

NARESZCIE ! jak było całe zamieszanie z Dembele i Cou, uważałem, że to Martiala powinni sprowadzić, bo taki transfer byłby 1) realny 2) znacznie tańszy 3) równie cenny co wymienieni
Martial nie jest najważniejszym ogniwem układanki Mou, Jose nie będzie go trzymał na siłę i nigdy tego nie robił z zawodnikami, 21-letni piłkarz chce i musi się rozwijać stale grając, w MU tego jak widać nie ma. Ale to jest crack !

17

Benedito chciał dobrze i był blisko osiągnięcia celu, zarząd miał farta, bo Barcelona zaczęła dobrze grać, natomiast Real stracił 7 pktów w pierwszych kolejkach. Gdyby nie to, prawdopodobnie podpisy zebrałby z pewną nawiązką. Co się odwlecze to nie uciecze :)

0

wystawianie Roberto na prawej obronie to kryminał.

0

Czy ktoś wie może dlaczego Semedo i Delofeu dzisiaj poza kadrą ? Jakaś kontuzja czy odpoczynek ?

0

Chodzi o to, że piłkarze Realu sądzą, że jeżeli zremisują/przegrają to football jest niesprawiedliwy. W zeszłym sezonie jak w końcówce wyczesany koń trafiał i urywał punkty za punktami, to było sprawiedliwie, teraz kiedy to Betis mówi ostatnie słowo jest niesprawiedilwie. Betis wygrał zasłużenie bo strzelił bramkę więcej i tyle.

0

wykupić Ci Eleven żebyś przypadkiem nie przestał ? :D

0

Leo 5 meczy i 9 goli
a CR -7

3

a i jak ktoś chce dobrą rozrywkę, to polecam na szybko do mikrofali popcorn i poczytać realmadryt.pl :D To lepsze niż Mariolka kabaretowa :D

0

jaką trzeba być tempą strzałą, żeby po przegranym meczu z Betisem powiedzieć tak:
"– To był pech, szczególnie przez to, co stworzyliśmy, co wywalczyliśmy, o co się staraliśmy. Taki jest futbol, czasami jest niesprawiedliwy."
żeby było jasne, to powiedział rzeźnik środka pola z papierami na wycinanie bez żółtych kartek Casemiro

1

Do płaczu hala-dzieci, pozostało 3... 2. .. 1 ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?