panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona i Real nie zostały kupione przez Azjatów czy Arabów jeszcze tylko na papierze, w rzeczywistości, to te kluby są skrojone przez wschód, a prześcierdła nawet koszulki bez krzyża w herbie produkują. Osobiści brzydzi mnie to, co się dzieje w piłce nożnej od kilku lat za sprawą ingerencji tych finansowych potęg. Tęsknię za starym porządkiem.
2
Złotą piłkę powinien otrzymać za ten sezon Gigi Buffon, Leo Messi dostał ZP raz niesłusznie: wtedy gdy powinien ją otrzymać Xavi lub Iniesta. Właściwie ta nagroda to kupa, która nie ma nic wspólnego z nagrodą indywidualną.
0
Ty się martwisz ?!? człowieku; weź przykład z zarządu, cytując klasyka- "trzeba się wyloozować "
i na pewno jakoś to będzie ...
0
spokojnie , looz, żartowałem :) trochę dystansu ! :) Semedo w Benfice widziałem dwa razy i też bardzo mi się podobał , Bellerina natomiast oglądałem dość regularnie i dość regularnie mi się nie podobał :)
2
"Zawsze powtarzałem że to Semedo ma przyjść a nie Bellerin. " a nos robi się dłuższy i dłuższy i dłuższy ... a Fernandez dzięki temu może spać spokojnie.
2
patrząc na twoje przewidywania coś czuję że Fernandez już na wylocie :)
9
W rozliczeniu z Neymara Barca dostała nowego Jordiego Albę, niewidzianego tutaj od przyjścia Brazylijczyka.
Wierzę, że Lucas Digne też w tym rozliczeniu dołączył.
0
Suarez 90, dziękuję, dobranoc :)
0
tak i ja widzę świetnie grającą Barcelonę, której częścią jest też Suarez.
34
To co najbardziej cieszy: Barcelona znowu ma bocznych obrońców.
0
człowieku, skończ.
0
Delofeu drugą połowę zaczął od trzech świetnych akcji :) Nie warto go skreślać na podstawie jednego zbyt mocnego wypuszczenia sobie piłki
0
Dlaczego Barcelona prowadzi 2:0 a tutaj każdy komentarz skupiający na negatywnych obliczach meczu i jeździe po Delofeu ?
Dobrą alternatywą jest cieszyć się z prowadzenia i jednak dobrej gry Barcelony, no i ciułania skrupulatnego tych punkcików.
0
Messiego też wypożyczą ?
11
Świetny Ruch Zarządu !!! Wypożyczyć młodego i perspektywicznego Turana na dwa lata, w Galata się ogra nabierze doświadczenia i wróci do nas jako piłkarz kompletny !!!
1
Nie rozumiem o co biega w dyskusji. Laporta swego czasu postawił na klub, miał jaja żeby powierzyć w trudnym czasie posadę Guardioli i stawiał na La Masie
ideałem nie jest oczywiście ale... kto jest ?
3
czyżby Bartomeu i reszta tej bandy poczuła że stołeczek rozgrzany do czerwoności i nawet Fernandez zaczął się młodzieżą interesować ? Mydlenie oczu...
0
#couodmowilbarcelonie #chcedoargentyny #kwestiagodzin #wydarzysie
19
można zawsze sprowadzić Coutinho...
0
Tak, tak oczywiście że pamiętam, w zasadzie historia dość podobna, ale dalej nie rozumiem, jak tacy piłkarze znajdują swoje miejsca w wielkich klubach ...
7
To jest dla mnie transfer i człowiek zagadka. Z jednej strony interesowały się nim najlepsze kluby w Europie, Barcelona stoczyła bój z Realem, w Valencii jakoś specjalnie nie wybijał się ponad resztę, w reprezentacji Portugalii był rezerwowym. Pierwszy sezon w Barcelonie ... no cóż, delikatnie mówiąc nie oczarował a mówiąc wprost zawiódł praktycznie w każdym meczu. Ale Lucho go uwielbiał i stawiał na niego. Teraz starały sięo niego Juve, MU, Tottenham... O co tutaj chodzi ? Czy aż tak się nie znamy na piłce ?
0
skąd ta pewność, że ma potencjał na bycie wielkim pomocnikiem ? Na jakiej podstawie ten wniosek ?
0
to brzmi jak zdekoncentrowany Tomek Hajto w najlepszym wydaniu
1
Odpowiadając na to co ma zrobić Bartek ...
1) Finalizować transfery odpowiednio wcześniej, najlepiej 1. dnia okna transferowego (jak City Bernardo Silve za 50 mln - to nie promocja, to ultra-promocja), ale do tego trzeba wcześniej prowadzić rozmowy (tak Barcelona robiła kiedyś, jak przychodził Villa chociażby jeszcze przed MŚ)
2) nie skupiać się na jednym piłkarzu, ale na każdą pozycję szukać 4-6 alternatyw, tylko dzięki temu można uniknąć takiego podbijania ceny i jednocześnie zostania z ręką w nocniku i tak wielkie kluby robią. Jeżeli taka Borussia widzi, że Barcelona walczy tylko o Dembele, podbija ile może i ma na to argumenty, jeżeli widzi, że walka toczy się też np o Mahreza, Lemara i Sławka Peszkę, wiedzą że nie mogą z ceną przeginać, a Dembele i tak kiedyś sprzedać muszą.
10
na sport.pl napisano, że Liverpool zgadza się na ostatnią ofertę, pod warunkiem, że Cou dołączy do Barcelony w 2018 roku... Moim zdaniem za połowę tej kwoty lepiej kupić Lemara z Monaco, które w zasadzie jest nastawione na jego sprzedaż. Gość jest w gazie, jest pracowity i na boisku zasuwa. Ewentualnie nie wiem czy jest sens kupować kogokolwiek na siłę.
0
zatem pytać go o to gdzie sra, mija się z celem :)
0
Krótko: Tak !
1
Wspaniały news na zakończenie okienka transferowego... ale to nie wina redaktorów, że ostatnie godzina wygląda jak całe okienko.
Czekamy teraz na oświadczenia Bartomeu i Fernandeza: "kadra jest kompletna, ściągnęliśmy tych graczy których planowaliśmy"
4
pytasz dzika czy sra w lesie ? oczywiście że nie !
3
no niestety nie ...