panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze, napisałem stek bzdur,tylko gdzie ten stek ? czy bzdurą jest w taki razie to że:
-Veratti, kiedy chce zmienić klub na inny, w którym uzna że ma większe możliwości rozwoju może to zrobić kiedy mu się podoba ?
- piłkarze idą do PSG ze względów finansowych a nie sportowych ? (wybierają bodaj piątą z kolei ligę w Europie, naprawdę to jest szczyt dla najlepszych piłkarzy i sportowe marzenie ?)
-przejście do Barcelony nie byłoby dla niego awansem sportowym ?
-zarabiałby mniej w Barcelonie niż zarabia w PSG
to ja za to nie rozumiem, jak jest sens pisać komentarz, w którym zawierasza, że nie wiesz od czego zacząć odpisywanie więc nie odpiszesz.
4
Semedo>Azpilicueta>Bellerin
0
Szejki z PSG są niestety całkowicie bezkarni. Veratti jest ich więźniem i nie puszczą go, co najwyżej odeślą na trybuny bo po prostu mają na to pieniądze żeby pozwolić mu tam zasiadać. Wydaje się, że ok. postąpią tak z Verattim, to nikt inny do nich nie przyjdzie... g***o prawda, większość piłkarzy przechodzących do PSG nie idzie tam ze względów sportowych a finansowych. Veratii jest wyjątkiem, dlatego chciał zanotować awans sportowy, nawet kosztem degradacji finansowej. Piłkarze sprzedawczyki i tak będą ciągnąć do PSG.
0
jak to nie walczą, przecież czekają ....
0
a może jeszcze odpali Douglas ?
0
No i super Panowie podejście do tematu :) Ja też odszczekam, bo niestety położyłem krzyżyk na Andre, ale oglądałem go ostatnio w reprezentacji i zaczynam się zastanawiać, czy jednak trzymanie go w tej chwili, trochę wbrew jego grze, może jednak ma sens ? :) Lepiej to, niż później oglądać go w Juve czy innym klubie i pluć sobie w brodę :)
pozdrawiam chłopaki ! :)
0
ubaw po pachy masz z moich słów o remontadzie, no ale co się nie zgadza ? Niejeden sędzia wyrzuciłby go za to umyślne kopnięcie obrońcy i można dyskutować słusznie czy nie, Ney o włos wyleciałby z boiska zanim dokonał remontady. Pivott, uwierz mi, że co do wartości Neymara oboje się zgadzamy, ja jednak sądzę, że jest za dużym obciążeniem finansowym klubu, na czym niestety cierpią inne pozycje. Drużyna powinna być odpowiednio zbalansowana, a nie tak, że hiper-super-mega atak i fatalni pomocnicy... Jest takie powiedzenie które mówi, że jesteś tak mocny jak Twoje najsłabsze ogniwo i coś w tym jednak jest, szczególnie patrząc na Barcę z zeszłego sezonu.
0
Tak się luźno zastanawiam... załóżmy (tylko i wyłącznie), że w nowym sezonie Andre Gomes odpala i zaczyna grać... czy Ci co plują na niego odszczekają swoje słowa ?
Pytanie oczywiście skierowane do wszystkich hejterów :)
0
Oczywiście że była słuszna.... odnośnie remontady z PSG miał szczęście, że sędzie go wcześniej nie wyrzucił, bo za chamski faul mógł wylecieć zanim pociągnął drużynę do finalnego sukcesu. Generalnie: loty obniżył nawet w porównaniu do poprzedniego sukcesu, podobnie jak Suarez zresztą, jedynie Messi trzyma poziom, ale do tego już nas przyzwyczaił. Myślę, że lada chwila Dembele jest 5 lat młodszy niż Ney i ma papiery by być równie dobry a może i jeszcze lepszy. Neymar niestety pozostanie w cieniu Messiego, co oczywiście nie sprzyja jego rozwojowi. To świetny piłkarz, oczywiście że tak, statystyki go bronią, świetny asystent i altruista, tyle że patrząc na okno transferowe uważam, że Messi Neymar, Suarez i inne gwiazdy są zbyt drogie w utrzymaniu dla klubu... cierpią na tym inne pozycje, na których po prostu zapycha się dziury. Te gwiazdy muszą po prostu dużo zarabiać.
0
równie niejednokrotnie słabymi występami w kluczowych meczach jak z Malagą (czerwona kartka) udowadniał, że jednak nie jest tak niezastąpionym super-star. Sporo dobrych meczy, ale przeplatanych bardzo słabymi występami.
0
To może daj mi namiar na swojego dealera to zobaczę to o czym piszesz... Neymar niejednokrotnie ciągnął gre Barcelony, a równie niejednokrotnie był najsłabszym punktem drużyny, bezsensownie dryblującym, często nieskutecznie. dodatkowo w najważniejszych meczach decydujących w walce o mistrzostwo jak np z Malagą w debilny sposób wylatywał z boiska z czerwoną kartką osłabiając zespół. Co ja mówię... łapał mnóstwo żółtych kartek i później pauzował, w słynnej remontadzie z PSG gdyby nie przychylność sędziego też wyleciałby. Jeżeli jesteś w miarę obiektywny i oglądałeś Barcelonę w zeszłym roku, to może zauważyłeś, że był bardzo nieregularny. Myślę, że Dembele do spółki z Verattim wnieśliby więcej do zespołu niż Neymar i taką operację przeprowadziłby póki ktoś jeszcze chce z Brazylijczyka tyle zapłacić.
0
niech sprzedzadzą Neymara do PSG i za zarobione pieniądze kupią Verattiego i Dembele...
klub pozbędzie się dzięki temu także Neymara seniora, który załatwia takie transfery jak Paulinho i nieustannie miesza się w politykę klubu...
0
miał być: Veratti, Coutinho, Dembele, Bellerin, Ceballos a będzie: Delofeu, Paulinho, Lima ... a na końcu zarząd udowodni, że sprowadzili tych piłkarzy którzy byli potrzebni.
Ja rozumiem, że wyjęcie takiego Verattiego z PSG graniczy z cudem, ale transfery z takich rewelacji jak Monaco, Nicea, Atalanta ... klubów które i tak są pogodzone z utratą swoich gwiazd. City Bernardo Silve zaklepali pierwszego dnia za rozsądną cenę, ale nazwiska z Monaco jakoś u nas nie przewijają się, a został otam naprawdę sporo solidnych zawodników jak Lemar, Fabinho ...
0
Czekam aż zarzad pochwali się że nie sprzedał Sergiego Roberto, a mógł ! :)
0
Może i to nie wyjdzie na złe. Wreszcie Sergi Roberto będzie grał tak gdzie powinien grać i może Andre Gomes zacznie się spłacać... może...
Tak czy inaczej, ten zarząd powinien zostać w*****y na zbity pysk.
2
ja piórkuje, przecież on w Tottenhamie wcale nie błyszczał, on się nadaje najwyżej na zmiennika Busquetsa, ale litości... nie w tych pieniądzach, przecież lepsi w szkółce grają ...
0
czarny humor Ci się włączył :D
0
Odnośnie tego transferu... mam dobre przeczucia :)
Mam nadzieję, że PSG zrozumie, że z niewolnika nie ma zawodnika i Marco trafi tam, gdzie jego miejsce.
0
a ja już serdecznie dość mam wszystkich plotek i poczekam na konkrety ...
ciekawe kiedy poinformują o zainteresowaniu Krzychem Mączyńskim albo Sławkiem "40%"
3
może KorNick potrafi jednak czytać i zdaje sobie sprawę, że temu facetowi trzeba także płacić jego zarobki ( i to są właśnie te pieniądze wywalone w błoto.
Spodziewasz się, że ten facet będzie grał za freee ?
1
Bellerina nigdy nie będzie jak Alves.
0
ja też chciałby Dembele, niestety nawet sprzedaż Ardy, Rafy czy Rakiety przyniesie może przy dobrych wiatrach 60 - 65 baniek. Za Rafinhie może zapłaci ktoś 15 baniek, Arda w tym wieku to 20-25 baniek, a Rakieta w porywach 25-30. Taka jest prawda i niestety taka jest też wartość realna tych piłkarzy. Cała reszta wymienionych to kwestie raczej "groszowe" chociaż Tello i Munir, moim zdaniem zasługują na szansę :)
1
Jeżeli Veratti trafi do Barcelony, będzie to pokłosie wielkiej remontady dokonanej w tej edycji LM przez Barcelonę. Cena 100 mln moim zdaniem jest pewnym balonikiem napompowanym przez media. Barca chce Verattiego, Veratti chce dla Barcelony, chociaż zrobił dużo dla PSG, a PSG jak mało kto pieniędzy nie potrzebuje bo środki mają olbrzymie. Wydaje się za tym, że Marco może odejść za 60-70 baniek, a nie potrzeba tutaj rekordu transferowego.
0
ten "Karolek" z Ajaxu wydaje się dość optymalną alternatywą na ŚO, chciałem zauważyć, że Pique niestety, ale też miewa gorsze okresy gry w piłkę, a jedynym stalowym obrońcą jest w tej chwili Umtiti.
2
można spakować pół drużyny i odesłać w cholerę, tylko pytanie kto wtedy będzie grał ?
Denis jest młody i ma jeszcze czas... sądzę że on jeszcze odpali
0
od biedy Delofeu, od nie-biedy Dembele :D
2
a ja mam nadzieję, że ten Carvajal w następnym sezonie ten wyciągnięty do góry palec, będzie mógł wsadzić sobie w d***ę, a przyśpiewki będzie nucił pod prysznicem.
0
Veratti jest dość uniwersalnym piłkarzem, ja bym określił go jako bardziej ofensywnego od Busiego i mniej niż Iniestę, charakterem gry najbardziej przypomina Rakietę. Ale jeszcze jedno, po przyjściu Valverde system gry zmieni się prawdopodobnie na 4-2-3-1. Tę parę mógłby tworzyć właśnie Busquets z Verattim, a przed nim Messi.
0
Z jednej strony to olbrzymie pieniądze, ale z drugiej strony transfer który na pewno wniesie olbrzymi plus do zespołu i to na kluczową pozycję nie tylko dla Barcelony ale też każdego klubu. wbrew pozorom lepiej wydać 80 mln na Verattiego, niż 40 mln za Ballerona