panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Do płaczu hala-dzieci, pozostało 3... 2. .. 1 ...
0
Paulinho przepuszcza piłki "prawie" tak dobrze jak Suarez.
0
Myślę, że są, ale jest ich znacznie mniej - tam to jakieś nakręcające się koło : mam wrażenie że 45% to hala-dzieci jak ten cytowany, 45% to idioci zwalniający łysego i pół składu po jednym remisie, reszta to normalnie kibice :) Ale dobrze mieć taki darmowy kabaret.
0
jeżeli ktoś pyta "gdzie krytycy transferu Paulinho?" odpowiem: Tu jestem ! :)
A dalej dodam: "nie chwal dnia przed zachodem słońca"
a na końcu skwituję "chętnie przyznam się do pomyłki, ale zrobię to na koniec sezonu :)"
1
najlepsze są komentarze na realmadryt, uwielbiam poprawiać sobie tym humor,np :
"Naszych podcinają, popychają karnych brak, kartki za "symulowanie" patrz Ronaldo i super puchar. A barcelona - od razu sędzia z gwizdkiem leci"
swoją drogą, czy ktoś wie, gdzie można wpłacać jakieś pieniądze na leczenie tych ludzi, może drogą SMSową ?
0
Nasz "Maciuś z Klanu" znów odleciał z fotelu prezesa.
7
z ostatniej chwili "w Finlandii jest już Sławek Peszko, który stale będzie towarzyszył Ousmane w rekonwalescencji"
0
Leon Goretzka czy Siggurdsson są bardziej do ściągnięcia niż chociażby Coutinho, tak naprawdę ostatnie okienko udowodniło, że Coutinho jest piłkarzem nie do ściągnięcia, podobnie nieosiągalnym jak Isco. Błąd tego zarządu polegał na tym, że wydawało im się, że i tak go zdobędą, a trzeba było brać np Bernardo Silvę gdy Monaco sprzedawało swoje gwiazdy.
0
Christian Erriksen, Isco, Leon Goretzka, Juan Mata, Gylfi Siggurdsson
0
myślę, że po wczorajszym meczu i generalnie początku sezonu, trudno się dziwić Coutinho, że siedzenie w Liverpoolu to dla niego średnia przyjemność
0
No to Arda przechodzi na dietę !
1
A ja się naśmiewałem z tego transferu i póki co zdania nie zmieniam, to tylko jedna bramka chociaż dająca trzy cenne punkty. To tylko jedna bramka, a ja pamiętam chociażby mecz Malagą w którym to Verma ratował 3 pkty. Oczywiście wygrana cieszy, a ja mam nadzieję, że okaże się że w stosunku do Paulinho bardzo, bardzo się pomyliłem i życzę mu wszystkiego najlepszego :)
6
Nie z Realem czy z Atletico a właśnie takim meczami zdobywa się Mistrzostwo ! (najlepszy przykład z zeszłego roku - szmaty wydarły kilka ciężkich punktów, Barca traciła z wypierdkami albo wydzierali jej sędziowie)
1
następna rotacja powinna sięgnąć Suareza L. Za to przepuszczanie piłek i spalone, won na ławke
2
Suarez po tych czterech meczach powinien klepnąć na ławkę i tam przepuszczać piłki i robić spalone .
3
Z jednej strony dobrze, że jakaś rotacja jest, ale z drugiej strony wielka szkoda, że to Roberto za Semedo. Wolałbym zobaczyć w pierwszym składzie Roberto za Iniestę albo Rakietę, ewentualnie Dennisa, czy Paco za Suareza.
21
Sergi Roberto jest traktowany trochę jak koło gospodyń wiejskich: tańczy, śpiewa recytuje, daje d... i gotuje. Dlatego Valverde nie powołuje bocznych obrońców, wie, że Roberto może zagrać praktycznie wszędzie oprócz bramki. Pytanie tylko jak długo będzie mu to odpowiadało ?
7
Paco nie potrzebuje nowego klubu, on potrzebuje szans, szczególnie teraz jak chociażby Suarez jest wybitnie nie w formie.
2
Rozumiem frustrację, żal, lawinę gorzkich słów, ale może Ci goście z pierwszej jedenastki zwyczajnie nie zagrali na tyle dobrze, by ich nazwiska wymieniano jednym tchem razem z "bogiem footballu" ?
Czy ta jedenastka coś zmienia ? Czy to ma jakieś znaczenie ? (pytania retoryczne)
25
Barcelona powinna zrobić podpuchę pod Real i rozpuścić informację o rzekomym zainteresowaniu młodziutkim i piekielnie utalentowanym Kubie Koseckim, Wawrzyniakiem albo Tomkiem Jodłowcem. Parę dni później Real dołączyłby do wyścigu.
2
Oprócz uwag które przestawiliście wyróżniłbym jeszcze jednego zawodnika: Ter Stegen ! Byłem pełen obaw i nieco sceptyczny do gry tego faceta, myliłem się w tym sezonie to prawdziwa opoka i jednocześnie oaza spokoju. Świetny na linii i w grze piłką. Bramkarz na lata.
5
Jeżeli Złotą Piłkę faktycznie dają za Ligę Mistrzów, to powinien ją dostać Viktor Kasai.
50
Semedo od redakcji otrzymali taką samą notę jak Suarez ? a Delofeu jeszcze niższą ? Panowie mecz oglądali ?
7
myślę, że trochę za świetny sezon,, za czyste konto w dwumeczu z Barceloną i wielu, wielu innych meczach Ligi Mistrzów, za jedynie 27 straconych bramek w lidze włoskiej, ponieważ czasem wypada by taką nagrodę otrzymał kto inny niż napastnik, bo to nie nagroda dla najlepszego napadziora tylko piłkarza, bo zawsze jest przykładem nie tylko na boisku ale też poza boiskiem (w przeciwieństwie np do chama Ramosa), bo mu się to należy za całokształt i złota piłka ma ostatnią okazję by być uhonorowana odebraniem jej przez Gigiego (tak, napisałem celowo, że to będzie zaszczyt dla złotej piłki).
0
Barcelona i Real nie zostały kupione przez Azjatów czy Arabów jeszcze tylko na papierze, w rzeczywistości, to te kluby są skrojone przez wschód, a prześcierdła nawet koszulki bez krzyża w herbie produkują. Osobiści brzydzi mnie to, co się dzieje w piłce nożnej od kilku lat za sprawą ingerencji tych finansowych potęg. Tęsknię za starym porządkiem.
2
Złotą piłkę powinien otrzymać za ten sezon Gigi Buffon, Leo Messi dostał ZP raz niesłusznie: wtedy gdy powinien ją otrzymać Xavi lub Iniesta. Właściwie ta nagroda to kupa, która nie ma nic wspólnego z nagrodą indywidualną.
0
Ty się martwisz ?!? człowieku; weź przykład z zarządu, cytując klasyka- "trzeba się wyloozować "
i na pewno jakoś to będzie ...
0
spokojnie , looz, żartowałem :) trochę dystansu ! :) Semedo w Benfice widziałem dwa razy i też bardzo mi się podobał , Bellerina natomiast oglądałem dość regularnie i dość regularnie mi się nie podobał :)
2
"Zawsze powtarzałem że to Semedo ma przyjść a nie Bellerin. " a nos robi się dłuższy i dłuższy i dłuższy ... a Fernandez dzięki temu może spać spokojnie.
2
patrząc na twoje przewidywania coś czuję że Fernandez już na wylocie :)