0

@zodiak_10 Sergiusz Robert to żołnierz niezłomny, nie licz na to.

0

@dniel tak, niewątpliwie wietrzenie potrzebne, ale... Perez zawsze pozbywał się piłkarzy tuż przed tym zanim zaczęli sportowo, piłkarsko i wartościowo pikować w dół, miał ku temu wyczucie. On nawet potrafił takich średniaków jak Kovacic czy Morata powciskać za grubą gotówkę, Varana zanim zrobił się z niego baran itd. Poza tym, pozbywa się wszystkich na raz, a nie robi tego stopniowo, co może spowodować zbyt duży efekt w pierwszej drużynie.

0

@DonCarletto tak, do Mistrzostw Świata, miał dobre, jak miał wiecej swobody na boisku, ale wystarczy próbować przypisać go do jakiejkolwiek roli na boisku i gościa nie ma. Pierwszą połowę miał rzeczywiście niezłą, chociaż też sporo przypudrowaną bramkami z dystansu, bo tego mu akurat nie można odmówić, że noga dobrze ułożona i kopyto ma. Ale tak poza tym, to pomocnikiem jest miernym i nie odnajduje się w dyscyplinie taktycznej. A przehypowany, tu mam na myśli, że w tym pierwszym półroczu tradycyjnie w Madrycie po kilku dobrych meczach był namaszczany na kolejnego już przyszłego zdobywcę złotej piłki.

0

Perez chyba się starzeje jednak. Jeszcze parę lat temu nie pozwoliłby sobie na darmowe odejścia, Asensio, Hazarda, Benzemy, Modrica, Kroosa, jakąś kasę wyciagnąłby za Mariano i Nacho no i z pewnością też nie za dużo odzyskają za Mendy'ego. Wydaje się, że o ile przód z tymi Brazylijczykami to trafił, to do dzisiaj nie zadbał o napastnika, a Ci nowi pomocnicy to też trochę znak zapytania, a stary-młody Valverde okazuje się przehypowanym agresorem.

1

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze, niech wracają, a Wieczysta od tego gangstera niech najlepiej utonie w III lidze i nie wydostaje na powierzchnie.

0

@Jackazz mam nadzieję że obaj przegrają

0

@MarioVeB! Pominąłeś też żal, że za ten skandaliczny występ Marciniaka na ekonomicznym forum Everest został on jednak przywrócony do sędziowania. Przecież to jasne że powinien dożywotnio zostać zawieszony.

0

@Sherem no są takie minusy, ale one będą jeszcze długo towarzyszyć.

8

@tbas ojjj będzie będzie, co najmniej do finału LM, jesli nie dłużej... myślę, że to też bedzie wykorzystywane w kampanii wyborczej, bardzo słusznie zresztą bo pokazuje hipokryzje zachodu i pseudopoprawność polityczną.

6

Lewica pewnie dzisiaj jakieś 3,5 % w dół, Konfederacja jakieś 4% w górę, Marciniak wciąż sędziuje finał Ligi Mistrzów... to był dobry dzień :D

31

Myślę, że w tym momencie Mentzen zyskał własnie dodatkowe +3% głosów, a Marciniak jednak poprowadzi finał...
można powiedzieć, lewica jak zwykle została memem xD

1

@ranger3120 mógłbyś napisać dokładnie, czy to na pewno 19.06 masz te eliminacje, w jakim miejscu i o której godzinie ? Kolega też chce się wybrać i pyta o szczegóły, a do Kato ma rzut beretem :)

1

@ranger3120 paaanie, zdążysz zapomnieć, zwykle rok lub więcej się czeka. Najgorsze jest jednak to, że stan zdrowia Pana Sznuka się pogarsza praktycznie z miesiąca na miesiąc. Ja miałem zaproszenie na nagranie na 11. maja i zadzwonili do mnie odwołując ze względu właśnie na zdrowie Tadeusza. Na szczęście wrócił do firmy chyba, bo mam nowy termin wyznaczony, ale to nie pierwsza sytuacja ostatnio że odwołują i przekładają termin.
@Nazio87 trudno mi powiedzieć czy to wsytarczy. Oni faktycznie nie mówią. Byłem też źle VaBanque i nawet wygrałem, ale w eliminacjach nie odpowiedziałem na jedno tylko pytanie więc byłem raczej pewny sukcesu ;)

1

@ranger3120 20 pytań i 16 trzeba mieć dobrze co najmniej żeby przejść. Jeśli chodzi o poziom pytań określiłbym jako łatwe lub średnio trudne. Taki trochę mix pierwszego i drugiego etapu. Pamiętaj że jeśli nie zdasz, to możesz zawsze wyjść i ustawić się na końcu kolejki i spróbować ponownie, mało osób wie a to przechodzi ;) będę trzymał kciuki. Ja niedługo wracam po karencji i już wkrótce będę miał nagranie, zobaczymy jak będzie tym razem ;)

4

Wydaje mi się że Messi z rodziną celują w jeden jescze sezon w Barcelonie i później Arabia. Przejście na Półwysep Arabski to ogromna kasa, ale też raczej zamknięcie drzwi w wysokolotnej karierze. Messi pieniądze raczej ma, więc celuje żeby jeszcze pograć na najwyższym poziomie, a do Arabii udać się na emeryturę, te arabskie drzwi do sezamu pozostaną i tak dla niego otwarte, choćby dlatego że oni nie kupują go w pierwszej kolejności dla aspektów sportowych i wysokiej jakości gry w piłkę. Barcelona to coś o czym jeszcze marzy. Ze swojej strony ja się trochę boję powrotu Messiego do Barcelony, ponieważ może to jednak zaburzyć wypracowaną równowagę w zespole. Zobaczymy co się wydarzy, Stary Messiego jest w pierwszej kolejności pazerny

2

@Mow_mi_Douglas po prostu wiesz, za ile ten naród jest się w stanie sprzedać to raz, a w obronie tego narodu można tylko stwierdzić, że alternatywny nie są dużo ciekawsze niż jedynie słuszną partia rządząca.

2

@fart z wszystkim się zgodzę, tylko nie z tym, że ciężar tego spotkania jest ogromny... stawką bowiem wydaje się być kto będzie statystą dla Denver w finale :) i nie chodzi tu tylko o jakość, ale przede wszystkich o wykończenie siedmioodsłonową batalią w finale konferencji.

1

Serce co innego rozum co innego... bo rozum podpowiada, że za długo pracowaliśmy nad zrzuceniem z siebie Messidependencii i jako tako udało się to zrobić i w to trzeba iść i na tym budować. No a z drugiej strony jest serce, które jeszcze raz chciałoby widzieć Leo w Barcelonie.

2

@Jakchcesz bo Cruyffa nie będzie , każdy świętuje swoje xD

2

@BorzyKrzys myślę, że finał konferencji na wschodzie jest tak wyniszczający dla iami i Bostonu, że ktokolwiek dzisiaj nie wygra będzie tylko statystą w finale z Denver. Oczywiście różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale Miami z Bostonem zafundowali sobie takie męczarnie, że to wypoczęte Denver weźmie to i to łatwo. Nie wspominając już o tym, że ekipa z Kolorado wydaje się znacznie lepszą ekipą i solidniejszą drużyną z Jokicem i Murrayem jako niezawodnymi liderami. Czas pokaże, ale dla mnie to będzie mecz do jednej bramki.

2

Espanyolu nie szkoda, ale sędziowanie przeciwko nim w tym meczu to mega-skandal. Manzano powinien dostać rok zawieszenia za to gówno co tutaj odstawił. Kompletny brak profesjonalizmu, gość nadaje się na okręgówkę.

0

2

był już jakiś wstępny komunikat odnośnie Balde ?

1

@Herato dzisiaj to już jest szansa, że do tych rozemocjonowanych głów które tego nie rozumieją to dotrze. Wczoraj byli tak nagrzani, że nawet nie było opcji przebicia się z tą racjonalną opinią

0

Pooglądam sobie jak na tle wciemistrza Anglii wygląda nasz przyszła gwiazda środka pola i następca Busquetsa w Barcelonie.

1

@draxidox ja uważam, że posiadanie takiej lewicy jest spoko i ma sens... zauważcie jedną rzecz... oni zawsze się mylą. Jeśli coś zaproponują, wymyślą, zawsze znaczy to, że tego nie należy zrobić/wykonać/ wprowadzić, a najlepiej należy zrobić odwrotnie niż to co proponują. Taka partia jest potrzebna, żeby ktoś rządzący wiedział, czego na pewno nie robić.
Poza tym całe największe bagno jest w jednym miejscu. Scheuring Wielgus, Gdula. Gasiuk Pihowicz Zandberg itd. wszyscy są razem.

0

@Senior6 oczywiście, wczoraj mistrz z gwizdkiem po niestrzelonym karnym również nie podyktował 200procentowego karnego. Ludzie tutaj zapominają, że Borussia walczyła o tytuł ale nie była maszynką do zdobywania punktów i poślizgnąć mogła się już z Augsburgiem. Mainz to drużyna środka tabeli grająca na luzie. Takie zespoły są kosmicznie groźne.

0

@betonito no racja, mistrz Włoch z poukładaną stabilną kadra to żadne wyzwanie.
Jedno jednak muszę przyznać, Pep gdzie nie trafiał dysponował zawsze wysokim budżetem na transfery i mocną kadrą na wstępie.

0

@antymadridista100 lepsze byłoby: "jak jeździsz ty penisie"

2

@Sulimo mistrzostwo nic by w tej kwestii nie zmieniło i tak traktowaliby Borussie jak trampolinę. Warto też dodać, że Bayern rozegrał słabiutki sezon, ale Dortmund też nie jakiś tam wybitny, po prostu Bundesliga w tym sezonie była słaba i tyle, słaby mistrz, słaby wicemistrz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?