panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys myślę, że finał konferencji na wschodzie jest tak wyniszczający dla iami i Bostonu, że ktokolwiek dzisiaj nie wygra będzie tylko statystą w finale z Denver. Oczywiście różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale Miami z Bostonem zafundowali sobie takie męczarnie, że to wypoczęte Denver weźmie to i to łatwo. Nie wspominając już o tym, że ekipa z Kolorado wydaje się znacznie lepszą ekipą i solidniejszą drużyną z Jokicem i Murrayem jako niezawodnymi liderami. Czas pokaże, ale dla mnie to będzie mecz do jednej bramki.
2
Espanyolu nie szkoda, ale sędziowanie przeciwko nim w tym meczu to mega-skandal. Manzano powinien dostać rok zawieszenia za to gówno co tutaj odstawił. Kompletny brak profesjonalizmu, gość nadaje się na okręgówkę.
0
@Borry @Katalończyk 99 dzięki ;)
2
był już jakiś wstępny komunikat odnośnie Balde ?
1
@Herato dzisiaj to już jest szansa, że do tych rozemocjonowanych głów które tego nie rozumieją to dotrze. Wczoraj byli tak nagrzani, że nawet nie było opcji przebicia się z tą racjonalną opinią
0
Pooglądam sobie jak na tle wciemistrza Anglii wygląda nasz przyszła gwiazda środka pola i następca Busquetsa w Barcelonie.
1
@draxidox ja uważam, że posiadanie takiej lewicy jest spoko i ma sens... zauważcie jedną rzecz... oni zawsze się mylą. Jeśli coś zaproponują, wymyślą, zawsze znaczy to, że tego nie należy zrobić/wykonać/ wprowadzić, a najlepiej należy zrobić odwrotnie niż to co proponują. Taka partia jest potrzebna, żeby ktoś rządzący wiedział, czego na pewno nie robić.
Poza tym całe największe bagno jest w jednym miejscu. Scheuring Wielgus, Gdula. Gasiuk Pihowicz Zandberg itd. wszyscy są razem.
0
@Senior6 oczywiście, wczoraj mistrz z gwizdkiem po niestrzelonym karnym również nie podyktował 200procentowego karnego. Ludzie tutaj zapominają, że Borussia walczyła o tytuł ale nie była maszynką do zdobywania punktów i poślizgnąć mogła się już z Augsburgiem. Mainz to drużyna środka tabeli grająca na luzie. Takie zespoły są kosmicznie groźne.
0
@betonito no racja, mistrz Włoch z poukładaną stabilną kadra to żadne wyzwanie.
Jedno jednak muszę przyznać, Pep gdzie nie trafiał dysponował zawsze wysokim budżetem na transfery i mocną kadrą na wstępie.
0
@antymadridista100 lepsze byłoby: "jak jeździsz ty penisie"
2
@Sulimo mistrzostwo nic by w tej kwestii nie zmieniło i tak traktowaliby Borussie jak trampolinę. Warto też dodać, że Bayern rozegrał słabiutki sezon, ale Dortmund też nie jakiś tam wybitny, po prostu Bundesliga w tym sezonie była słaba i tyle, słaby mistrz, słaby wicemistrz.
4
myślę, że Ruben Neves to będzie idealne brakujące ogniwo wśród najsłabszych ogniw zespołu xD
1
@Pawci023x to była inna sytuacja, to było z Atleti, Tamudazzo to był mecz z Espanyolem ostatni, kiedy Raul Tamudo strzelił nam bramkę w jednej z ostatnich minut bodaj z Rijkarda, a Real w tym samym czasie strzelił bramkę i wygrał tytuł.
1
@antymadridista100 w lidze hiszpańskiej to niestety Tamudazzo. Też chciałbym tę noc zapomnieć.
1
@Herato pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Barca ma na koncie słynne Tamudazzo i z punktu widzenia ligi to jednak było frajerstwo nad frajerstwami. Borussia owszem sfrajerzyła, ale przed sezonem nikt nie stawiałby złamanego grosza ze oni będą mieli tak duże szanse na tytuł do ostatniej kolejki. Potencjał sportowy i mentalnośc oraz doświadczenie, wszystko było po stronie Bayernu, a oni do końca walczyli o ten tytuł, oczywiście po części dlatego że Bayern jest tak cienki jak jest obecnie. Dzisiaj wszyscy mają nagrzane głowy to krzyczą że Borussia to kompromitacja stulecia, ale to gówno prawda jak się trochę przeanalizuje temat na chłodno.
0
Widziałem go na MŚ to co tam grał i wydawał się najsłabszym ogniwem jedenastki Portugalii. Xavi z tego co kojarzę go nie chciał więc nie wiem po co ten krok.
0
@koziar no i co z tego ?
0
@koziar no manipulujesz bo piszesz że było 4:4 i 3:4 jakbyś zupełnie nie wiedział że tu chodziło o okoliczności, styl i wynik pierwszego meczu oraz obsranie zbroi na miękko. Chodziło o to że mieliśmy skład top z najlepszym piłkarzem świata. Borussia w ostatniej kolejce znalazła się tam gdzie teoretycznie nikt by nie obstawiał że mogłaby byc i sama walka do końca o tego majstra to już cud. Potencjał od Baja i jakość sportową bez porównania mieli mniejszą. Nie wytrzymali presji i wypisujcie że są większymi frajerami niż my, a tymczasem to nie jest prawda tylko piszecie komentarze "na gorąco" a nie zgodne z argumentami. Przypomnę tylko że w naszej całkiem niedawnej historii mamy na koncie identyczne tamudazzo gdzie straciliśmy mistrzostwo w ostatniej minucie.
0
@koziar równie dobrze ja mistrzuniu mogę napisać, że Borussia przegrała ligę mając tyle samo punktów co Baja. Mówi to coś o frajerstwie? Nie... To po co manipulujesz jak wiadomo o co chodzi. Barca była już dwa razy w kolejnej rundzie i co z tego ?
0
@daniel32778 @cules100pro grzejecie się bo to miało miejsce 10 minut temu. Ale Borussia po prostu nie wytrzymała presji ponieważ nie miala doświadczonych zawodników którzy w takich momentach potrafiliby utrzymać głowy. Mainz miał te przewagę że grał na luzie. Takie sytuacje bardzo często już się zdarzały, natomiast przegrać wysoko do zera po ekstremalnie wysokiej wygranej w pierwszym meczu to kompromitacja.
0
@MesQueUnClub96 nie było... Zremisowali grając że spiną i potrzebując wygranej , a przeciwnik gral na totalnym luzie. Wyszedł brak doświadczenia w trudnych sytuacjach. My mieliśmy graczy doświadczonych, mieliśmy wynik, na Anfield mieliśmy nauczkę z Rzymu. Naszym kompromitacją nijak nie dorównują.
0
Przypominam wszystkim szydzącym z Borusii, że mamy z nimi więcej wspólnego niż Wam się wszystkim wydaje. Rzucę tylko dwa słowa, które powinny sprawić że wszystko stanie się jasne... w zasadzie będą to dwie nazwy geograficzne: Rzym i Liverpool, światło zgaszone.
1
@P33ck czyli Real kupił rezerwowego Borussi za 100 mln z bonusami xD
0
@Herato moja głowa jest cała, ale ciekawostki interesujące... nic jednak nie przebije ciekawostki, że piłkarz Barcelony Douglas, ma więcej trypletów na koncie niż cały Real Madryt przez swoje długoletnie istnienie.
0
@Azi dokładnie, jakby podali informacje, że ciężarna zginęła na pasach to też by się darł, że to na sumienie Przyłębskiej idzie i że piekło kobiet trwa.
4
@Rust_Cohle myślę, że @betonito powinien zostać nowym stylistą Pepa. Gość ewidentnie chodzi ubrany jak wypierdek mamuta xD to co pokazałeś to pewnie tylko wycinek portfolio, ale już pokazuje, że gość zna się na swoim fachu i wreszcie Pep mógłby zacząć jakoś wyglądać xD
1
@betonito czemu przyciasnym ? moim zdaniem jest bardzo dobrze dopasowany...
1
@parpe o tych cyganach, to niech durnie spojrzą na Rodrygo.
1
@kewin Vini by rozdarł japę o to i przeturlał się za bandy.
0
@gumaz no Jordi Alba chyba :(