2

@ranger3120 ja już byłem dwa razy :) za pierwszym razem nawet wylądowałem w sławnym odcinku tutaj:


56

W piątek miałem mieć nagranie odcinka "Jeden z Dziesięciu" po raz kolejny. Niestety dostałem wiadomość od organizatorów, że w związku ze złym stanem zdrowia Pana Tadeusza Sznuka, będą kontaktować się za 3-4 tygodnie. Mam nadzieję, że Tadeusz się podniesie, wybitny człowiek, wielka klasa i kultura, jakich próżno szukać w dzisiejszych czasach.

0

@tomek8756 przecież nałożenie na niego kary, byłoby przejawem rasizmu, nie prawdaż ?

1

@FcPortoFan1999 no i to jest chyba realny bat na Lakersów na zachodzie, innego nie widzę, no chyba że kontuzje Lebrona albo Davisa czy Schroedera.

4

@Przemek2323 myślę że City tego nie wypuści w tym roku. Grając z Realem trzeba być zwykle o dwie klasy lepszym niż oni, ale ich na to stać. Ważne by Erling walił bez opamiętania co będzie miał z przodu.

0

Ejjj... gdzie się kupuje koszulkę Stuaniego ? xD

0

@Maynard666 ale by to chodziło, grać na trzech takich stoperów to dla rywali ściana nie do przebicia xD

1

@Albatros no ale jak to madryciarz to na pewno nie obrażałeś tylko napisałeś samą prawdę

0

@Firestone no to teraz już wjedzie ta złota piłka

0

@Cule1234 Christensen Maguire i można iść spać spokojnie xD

1

Po co za Laporta? Od razu za Maguire go wymienić, z grubej rury huknąć i jescze dopłacić, bo jakby nie patrzeć United zostanie bez swojego kapitana.

1

@Encore i cyk: Veratti ... i cyk Kimmich ... to tylko pierwsze błyski z pamięci, mógłbym chyba jeszcze tak trochę wymieniać ;)

3

@TheNekro94 "Żaden normalny lekarz, któremu zależy na swojej pracy nie da pozwolenia komuś, kto normalnie nie miałby szans go dostać."

I dokładnie na tej zasadzie ktoś, kto jest świadomy że sobie teścik przejdzie, to pójdzie do normalnego lekarza, zapłaci normalną standardową opłatę, czyli te 200 zł czy ile tam się należy i będzie miał. Ktoś kto się odbije od jednego lekarza pójdzie do: a) znajomego b) znajomego znajomego c) alkoholika który już tylko tym się zajmuje i zarabia na życie bo jeszcze pieczątkę przybija i dostanie dokładnie takie zaświadczenie. Myślę, że o to chodzi @Zoker owi i chyba łapówką to nie jest, tylko po prostu po znajmości albo za przysługą.

6

@TheNekro94 zgadzam się z @Zoker ...moim zdaniem takie nakazy badań są totalnie bez sensu w praktyce, chociaż pieknie wyglądają na papierze. Idzie się do lekarza, który jest bezproblemowy, ten Cię kasuje i sprawa załatwiona, a w papierach jest porządek. Dlatego szczerze mówiąc nie bulwersuje mnie to głosowanie sejmu, a nawet w pewnym stopniu cieszy, bo eliminuje jedną cegiełkę w całym murze hipokryzji w funkcjonowaniu społeczeństwa. Nie sądzę by miało to jakikolwiek, choćby 0,01% wpływ na zwiększenie się ilości wypadków w lasach.

0

@Tasde Stachu Czerczesow ;)

3

@analitykTaktyki dzisiejsza sytuacja, pokazała jedno:
Lewandowski, dobro drużyny... wybierz jedno

4

@Sulimo to chyba było dla funu ... mniej lub bardziej udanego, ale jednak funu..

10

Lubię Xaviego, ale marzę o trenerze, który po tym co zrobił Lewandowski, momentalnie zdjąłby go z boiska i w następnym meczu posadził na ławce. Żeby pokazać, że są rzeczy nieakceptowalne i przywołać do porządku gościa który przedkłada własne przełamanie nad dobro drużyny.

5

Eric to taki nasz Maguire... Brakuje mu tylko opaski kapitańskiej xD

8

Niestety, ale z całego tridente to właśnie Lewy najbardziej zasługiwał na zmianę. Ferran dzisiaj lepszy od niego, nawet nie biorąc pod uwagę gola.

3

Ten sędzia jest głupszy niż Vinicius... No dobra... Poniosło mnie, przecież nikt nie jest głupszy niż Vinicius.

2

Obejrzałem Lewego przy tej bramce... Śmiesznie wyglądały te rozłożone ręce w wyrazie pretensji że nie dostał podania, które z automatu ułożyły się w pięści uniesione w geście tryumfu xD

0

Po pół godziny jest 5:0 dla Newcastle, a przypominam, że nie gra nasza perełka i skała Longlet... to oznacza, że gdyby był na boisku mogłoby być 11:0

5

Ferran to człowiek do zadań specjalnych Xaviego, w dzisiejszym meczu dostał za zadanie udusić Savica xD

0

@Dosq Kapitan od zawsze i na zawsze był tylko jeden ;) Na Tottim wychowałem się, pamiętam jeszcze jak w Romie grali tacy zawodnicy jak Montella, Nakata, Cafu, Emerson i ten kosmiczny sezon Gabriela Batistuty ;) czekam na to kolejne mistrzostwo już długo, ale wciąż krócej niż kibice Liverpoolu czekali :D

1

Deniz Aytekin ? zawsze top

0

@Dosq dziękuję, u mnie Dortmund w hierarchii klubów, na zaszczytnym trzecim miejscu po Barcelonie i United, a tuż przed AS Romą ;)

3

@VamosRakieta po pierwszych komentarzach już wiesz co kasztany będą pisać jak Abde nie odpali: " już Ferran s Ansu byli lepsi niż ten z Bożej łaski drybler za pięć groszy" xD

4

@zaky274 Arnolda to ja bym nie chciał, nawet gdyby Laporta miał zamontowaną w tyłku drukarkę pieniędzy i miał ją rozgrzaną do czerwoności o produkowania Eurasów.

1

@Santodomingo1234 nie wiem po co cytujesz statystyki tych zawodników, skoro napisałem, że w stylu Realu odnajdują się wybornie i dzięki temu wychodzą na czołowych zawodników świata. Nie wiem też o co Ci chodzi z kulturą, Vinicius otrzymuje taki szacunek, jaki sam okazuje innym graczom, kibicom itd. natomiast nic nie zrobię z tym, że Rodrygo wygląda jak cygan i w niczym mu to moim zdaniem nie umniejsza, ponieważ cyganie według mnie nie są podludźmi i zasługują na taki sam szacunek jak inni... rozumiem przez twoją wypowiedź, że masz inne zdanie na ten temat, trudno, rasiści zdarzają się wszędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?