panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 ja już byłem dwa razy :) za pierwszym razem nawet wylądowałem w sławnym odcinku tutaj:
56
W piątek miałem mieć nagranie odcinka "Jeden z Dziesięciu" po raz kolejny. Niestety dostałem wiadomość od organizatorów, że w związku ze złym stanem zdrowia Pana Tadeusza Sznuka, będą kontaktować się za 3-4 tygodnie. Mam nadzieję, że Tadeusz się podniesie, wybitny człowiek, wielka klasa i kultura, jakich próżno szukać w dzisiejszych czasach.
0
@tomek8756 przecież nałożenie na niego kary, byłoby przejawem rasizmu, nie prawdaż ?
1
@FcPortoFan1999 no i to jest chyba realny bat na Lakersów na zachodzie, innego nie widzę, no chyba że kontuzje Lebrona albo Davisa czy Schroedera.
4
@Przemek2323 myślę że City tego nie wypuści w tym roku. Grając z Realem trzeba być zwykle o dwie klasy lepszym niż oni, ale ich na to stać. Ważne by Erling walił bez opamiętania co będzie miał z przodu.
0
Ejjj... gdzie się kupuje koszulkę Stuaniego ? xD
0
@Maynard666 ale by to chodziło, grać na trzech takich stoperów to dla rywali ściana nie do przebicia xD
1
@Albatros no ale jak to madryciarz to na pewno nie obrażałeś tylko napisałeś samą prawdę
0
@Firestone no to teraz już wjedzie ta złota piłka
0
@Cule1234 Christensen Maguire i można iść spać spokojnie xD
1
Po co za Laporta? Od razu za Maguire go wymienić, z grubej rury huknąć i jescze dopłacić, bo jakby nie patrzeć United zostanie bez swojego kapitana.
1
@Encore i cyk: Veratti ... i cyk Kimmich ... to tylko pierwsze błyski z pamięci, mógłbym chyba jeszcze tak trochę wymieniać ;)
3
@TheNekro94 "Żaden normalny lekarz, któremu zależy na swojej pracy nie da pozwolenia komuś, kto normalnie nie miałby szans go dostać."
I dokładnie na tej zasadzie ktoś, kto jest świadomy że sobie teścik przejdzie, to pójdzie do normalnego lekarza, zapłaci normalną standardową opłatę, czyli te 200 zł czy ile tam się należy i będzie miał. Ktoś kto się odbije od jednego lekarza pójdzie do: a) znajomego b) znajomego znajomego c) alkoholika który już tylko tym się zajmuje i zarabia na życie bo jeszcze pieczątkę przybija i dostanie dokładnie takie zaświadczenie. Myślę, że o to chodzi @Zoker owi i chyba łapówką to nie jest, tylko po prostu po znajmości albo za przysługą.
6
@TheNekro94 zgadzam się z @Zoker ...moim zdaniem takie nakazy badań są totalnie bez sensu w praktyce, chociaż pieknie wyglądają na papierze. Idzie się do lekarza, który jest bezproblemowy, ten Cię kasuje i sprawa załatwiona, a w papierach jest porządek. Dlatego szczerze mówiąc nie bulwersuje mnie to głosowanie sejmu, a nawet w pewnym stopniu cieszy, bo eliminuje jedną cegiełkę w całym murze hipokryzji w funkcjonowaniu społeczeństwa. Nie sądzę by miało to jakikolwiek, choćby 0,01% wpływ na zwiększenie się ilości wypadków w lasach.
0
@Tasde Stachu Czerczesow ;)
3
@analitykTaktyki dzisiejsza sytuacja, pokazała jedno:
Lewandowski, dobro drużyny... wybierz jedno
4
@Sulimo to chyba było dla funu ... mniej lub bardziej udanego, ale jednak funu..
10
Lubię Xaviego, ale marzę o trenerze, który po tym co zrobił Lewandowski, momentalnie zdjąłby go z boiska i w następnym meczu posadził na ławce. Żeby pokazać, że są rzeczy nieakceptowalne i przywołać do porządku gościa który przedkłada własne przełamanie nad dobro drużyny.
5
Eric to taki nasz Maguire... Brakuje mu tylko opaski kapitańskiej xD
8
Niestety, ale z całego tridente to właśnie Lewy najbardziej zasługiwał na zmianę. Ferran dzisiaj lepszy od niego, nawet nie biorąc pod uwagę gola.
3
Ten sędzia jest głupszy niż Vinicius... No dobra... Poniosło mnie, przecież nikt nie jest głupszy niż Vinicius.
2
Obejrzałem Lewego przy tej bramce... Śmiesznie wyglądały te rozłożone ręce w wyrazie pretensji że nie dostał podania, które z automatu ułożyły się w pięści uniesione w geście tryumfu xD
0
Po pół godziny jest 5:0 dla Newcastle, a przypominam, że nie gra nasza perełka i skała Longlet... to oznacza, że gdyby był na boisku mogłoby być 11:0
5
Ferran to człowiek do zadań specjalnych Xaviego, w dzisiejszym meczu dostał za zadanie udusić Savica xD
0
@Dosq Kapitan od zawsze i na zawsze był tylko jeden ;) Na Tottim wychowałem się, pamiętam jeszcze jak w Romie grali tacy zawodnicy jak Montella, Nakata, Cafu, Emerson i ten kosmiczny sezon Gabriela Batistuty ;) czekam na to kolejne mistrzostwo już długo, ale wciąż krócej niż kibice Liverpoolu czekali :D
1
Deniz Aytekin ? zawsze top
0
@Dosq dziękuję, u mnie Dortmund w hierarchii klubów, na zaszczytnym trzecim miejscu po Barcelonie i United, a tuż przed AS Romą ;)
3
@VamosRakieta po pierwszych komentarzach już wiesz co kasztany będą pisać jak Abde nie odpali: " już Ferran s Ansu byli lepsi niż ten z Bożej łaski drybler za pięć groszy" xD
4
@zaky274 Arnolda to ja bym nie chciał, nawet gdyby Laporta miał zamontowaną w tyłku drukarkę pieniędzy i miał ją rozgrzaną do czerwoności o produkowania Eurasów.
1
@Santodomingo1234 nie wiem po co cytujesz statystyki tych zawodników, skoro napisałem, że w stylu Realu odnajdują się wybornie i dzięki temu wychodzą na czołowych zawodników świata. Nie wiem też o co Ci chodzi z kulturą, Vinicius otrzymuje taki szacunek, jaki sam okazuje innym graczom, kibicom itd. natomiast nic nie zrobię z tym, że Rodrygo wygląda jak cygan i w niczym mu to moim zdaniem nie umniejsza, ponieważ cyganie według mnie nie są podludźmi i zasługują na taki sam szacunek jak inni... rozumiem przez twoją wypowiedź, że masz inne zdanie na ten temat, trudno, rasiści zdarzają się wszędzie.