1

@kuz myślę że jak każde dziadostwo poczuje ten zapach z paszczy to zawraca xS

2

@MesQueUnClub96 *w każdym innym klubie

0

@MarianekFCB jak dla mnie golden boy, a jak nie golden to silver boy, no moze w ostateczności brown boy.

2

@FCBparasiempre oooo to dzisiaj będzie dominowało hasło: spieprzyliście nam 121 urodziny xD

5

Kurde, dziwnie się czuję po tej varokracji w meczu z Valencią, niby trzy punkty są, ale jakoś takie poczucie że nie zasłużone. Nie zazdroszczę kibicom Realu, dla nich to chleb powszedni, no chyba że przez długie lata już przywykli i wyciszają to poczucie.

3

Podoba mnie się ten sędzia, taki obiektywny bardzo :)

0

@require idź chorągiewko kibicuj Realowi.

0

@barcanawieki Minut nigdy nie był w połowie na takim poziomie na jakim BYŁ Fati i ja też nie żartuje.

0

@Borry chodziłby albo nie chodził

1

Valencia oddała strzał na bramkę Barcelony...
Valencia > Real Madryt

1

Bardzo dobrze że zagra Fati. W jakich meczach ma się odbudowywać jeśli nie od pierwszej minuty z bodaj przedostatnią drużyną w tabeli. Takie mecze jak ten, powinny dawać prawdziwe odpowiedzi, czy na koniec sezonu w kwestii Fatiego będzie o czym rozmawiać i dyskutować, czy też czas na zmianę otoczenia czyli Getafe.

0

Drugi dzień z rzędu bez "pięknego" na przynajmniej jednej okładce ... Bardzo doceniam

0

@fortunate_son absolutnie nie był ... była za mały ten klub, wchodząc z ławki nie dawał żadnej jakości i wartości dodanej. Zaliczył może dwa dobre mecze w Barcelonie. Nie był żadną konkurencją dla Alby.

15

Alonso oczywiście spektakularnym transferem nie jest jeśli ocenimy jego przyjście na tle Christensena czy Kounde, ale biorąc pod uwagę, że przyszedł za darmo tak solidny zmiennik, to nie można nie docenić wybitnej roboty dyrekcji sportowej. Przypomnę tylko, że w ostatnich latach, na lewej stronie gościli sprowadzeni za gruby hajs Firpo i Digne, którzy na lewej stronie nie dawali połowy tyle jakości co Alonso, a największą ich zaletą był młody wiek. Jest także z pewnością lepszy niż Lenglet, który też najtańszy nie było na środku obrony. Alonso to oczywiście nie jest zawodnik na pierwszą jedenastkę, ale to nieprawdopodobnie wartościowy zmiennik, a ławką to my akurat solidna nie grzeszymy.

0

@Pewex w porównaniu tego klauna do Gaviego i stawianiu ich na równi nie ma zupełnie proporcji. To jest tak jakby porównać katastrofę w Czarnobylu do palącej się stodoły i tu i tu tragedia.

2

@Worny Pedri, Kounde, Gavi, Araujo i Ferran

0

@MatiSh no to odlecieli albo sobie jaja robią, ale wysoka klauzula to zabezpieczenie dla klubu, niska klauzula to zwykle korzyść dla zawodnika.

33

A ja tam go lubię. Moim zdaniem to odpowiedni zawodnik na ławkę lub zapchajdziura. Ostatnio miewał dobre mecze, może coś wnosić. ponadto nigdy nie gwiazdorzył, ma taki fajny spokojny charakter, potrafił się mobilizować na ważne mecze. Nigdy nie był wirtuozem, ani gwiazdą, ale na nienominalnej pozycji wygrywał x nominalnymi prawymi obrońcami, co należy docenić. Jeśli zszedł z pensja do rozsądnych kwot, to moim zdaniem ma miejsce w klubie wlasnie jako zmiennik.

0

@Azi Typowe dziecko z Rambli, daj spokój, może on jeszcze z tego wyrośnie.

0

Rambla lubi jak zwykle skupiać się na tym co złe, a nie na tym co dobre i tak po tym meczu, częściej pada nazwisko Fati niż Kounde, Araujo, De Jong czy Kessie... zatem jak też skupię się na Fatim. Ta sytuacja, kiedy wybronił wczoraj strzał Kessiego to jest wizytówka jego obecnego sezonu... bardzo ciężkiego sezonu, który spędził na kontuzjach. Chłopak jeszcze chyba nie miał 17 lat jak eksplodował z formą i zapowiadał się fenomenalnie, ale później jego rozwój spowolniły, zatrzymały i wreszcie cofnęły kontuzje, trwające dwa lata niemal ciągiem. Moim skromnym zdaniem, on jeśli ma wrócić na wysoki poziom, to na pewno nie w tym sezonie i nie oczekiwałbym tego od niego. Fati potrzebuje czasu, dobrze spędzonego okresu przygotowawczego i pewnego kredytu zaufania i dopiero w przyszłym sezonie będziemy mogli ocenić. Ja osobiście bardzo mu współczuję tej wczorajszej sytuacji, to z pewnością -10 dla niego do pewności siebie i tym samym odbudowania psychiki. Mimo wszystko liczę na jego jakieś przebłyski w tym sezonie, wczoraj widziałem już pewną dynamikę i bodaj dwa odejscia z piłką którymi czarował. Dzisiaj nikt o tym nie wspomni oczywiście słowa, bo wczoraj wybronił Realowi bramkę, ale moim zdaniem, Fati potrzebuje wsparcia i cierpliwości, także od kibiców.

2

@Worny biedny Benz musi tę małpe pacyfikować i łańcuch skracac co by sędziego tymi warami nie pożarł xD

0

Araujo już przyzwyczaił wszystkich, że takiego kiepa jak piękny to wsadza do kieszeni i nie wypuszcza, więc tytuł MoM moim zdaniem powinien otrzymać Kounde, a wyróżnienie FDJ. Pozytywnym zaskoczeniem utytułowałbym Alonso, którym wszyscy sobie tutaj mordy wycierają jak ma grać. Dobry był też Kessie. Najsłabsi to wiadomo kto... tak bezzębnej Barcelony nie widziałem dawno, chyba ostatni raz z Almerią xD

0

Brazylisjki rumun stoi tam jak Błaszczykowski na pamiętnych Mistrzostwach w meczu z Japonią xD

1

@Rust_Cohle wyczuwaj ile chcesz, ale zmień ten avatar bo na tego pięknisia to już patrzeć nie można xD

9

No to: Marcos Alonso Don Omar - "Danza Kuduro" REMIX xD

0

@Survier Dembele, Pedri, Lewandowski, Christensen... Czterech z jedenastu zawodników pierwszej jedenastki wypada, , ponad 1/3 składu... A nie od dziś wiadomo że ławkę mamy gorsza niż Real. I dlatego przestaliśmy być faworytem.

2

@Survier ale co się nie zgadza ? Wszystko jest właściwie aktualne, tylko w ostatnim punkcie powstrzymały nas kontuzje.

1

@Kidd ja bym nie miał na Twoim miejscu tak wielkich pretensji do tej osoby, tylko raczej do systemu. Ta osoba po prostu przekalkulowała w brutalny sposób co się jej najbardziej opłaca i co zasili jej portfel w największym stopniu i wyszło jej, że lepszy powrót to UP niż pozostanie u Ciebie i budowanie jakiejś pozycji/awans i rozwój. W perspektywie długoterminowej to oczywiście wydaje się gorszy wybór, natomiast tu i teraz osoby które ledwo wiążą koniec z końcem i pracują za najniższe wynagrodzenia, kombinują i szukają i naprawdę nic ich nie obchodzi czy żerują na podatnika czy nie... tutaj już wychodzą trochę instynkty i w jakimś tam stopniu chęć przetrwania, więc nie ma się co dziwić. To zwykle też jednak osoby słabo wyedukowane, więc nie ma się co też dziwić, że myślą krótkofalowo, bez planu z dłuższa perspektywą. Tak mi się wydaje.

1

W czwartek przystąpimy do meczu w sytuacji największej bolączki, jaka mogła nas dopaść, czyli wąskiej ławki rezerwowych i braku wartościowych zmienników. Dźwignie Laporty jak widać dostarczyły nam bardzo dobrej, solidnej jedenastki galowej, ale zabrakło na dobrą ławkę ludzi. Można teraz gdybać, po co było wypożyczać Abde, sprzedawać Jutglie itd. ale to nic nie zmieni, bo Ci zawodnicy na Real czy United też nie dostarczyliby wymaganej jakości , jeśli zmiennikami rywala są Camavinga czy Tchouameni. Xavi to z pewnością odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, ale nie wiem, czy jest w stanie ulepić bicz z ten materii co ma. Niestety druga fala kontuzji przyszła, kiedy była najmniej do tego potrzebna, czyli na United i dwumecze z Realem, a wcześniej wywaliła nas z Ligi Mistrzów. Najlepszą postawą jest chyba w tej sytuacji brak oczekiwań, ale jednak z nadzieją, że solidna defensywa, ogromną determinacja i reżim taktyczny pozwolą wyciągnąć wynik przynajmniej stykowy.

0

@DonPancio mistrzu Ty rozumiesz jaka przemiana pokoleniowa się tutaj wydarzyła w zeszłym sezonie i Ty rozumiesz że to jest proces ? Ja rozumiem pieprzenie, że to jest Barca itd itd. ale Ty mówisz o klubie który opuścili bo się zestarzeli wszyscy zawodnicy stanowiący o sile zespołu oprócz Busiego, a z superstar Messim na czele i zastąpili ich żółtodzioby, albo nowi sprowadzeni. Ty rozumiesz, że Xavi buduje ten zespół od zera i tak jak Arteta potrzebował czasu tak i on potrzebuje czasu na to ? Dodam, że wszystko to ma miejsce w klimacie ogromnego kryzysu finansowego klubu i afery wizerunkowej. Dociera to do Ciebie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?