5

Nie ma nawet cienia kontrowersji w decyzji Manzano. Ręką ewidentna która zaczęła akcję. Mieliśmy szczęście, ale wszystko legitnie.

2

Chciałem sobie poczytać notatnik, ale zapomniałem że tam wyleciało w powietrze i nie wejdziesz xD

2

A se wejdę na notatnik zobaczę co tam w cyrku grają :D

0

Manzano ? Top !

0

@kiper09 a różny jak najbardziej :)

10

Jeśli komentatorzy nie byli w stanie zauważyć i pochwalić czy zachwycić się genialnym sklejeniem pilki przez Balde w asyście Williamsa, to znaczy że nie nadaje się do komentowania meczy piłki nożnej.

3

Chcielibyście żeby zespół dostał za to coś karnego ? Mało nam ostatnio PRowego gówna?

0

@abram3k Roberto Lewandowski?

0

@kubix05 no wiem, rozumiem, ale zobacz jakie nastroje panowały jeszcze przed meczem, że właściwie nikt go nie chce to my go zgarniemy... chłop strzela bramkę i asystuje i od razu o 180 stopni się zmienia patrzenie ;) Żeby nie było, ja też uwazam, że sam Real będzie stał po niego w kolejce i on do Barcy nie trafi.

0

@kubix05 ale to jest wniosek po jednym meczu ?

0

Oczywiście, że powinien przejść, za darmo lepszego zmiennika, który mógłby realnie rzucić rękawice naszym skrzydłowym to raczej nie dostaniemy. Szkoda jedynie, że on gra głównie na prawym skrzydle gdzie raczej Dembele jest najlepiej fruwającym skrzydłowym, ale Asensio grywał też nieźle po drugiej stronie.

0

@Tomek54321 tu się nie ma co bronić w mediach, wyszedł Laporta, powiedział że klub nigdy nie kupował meczów i sędziów, jak również nie miał takiej intencji, resztę obrony trzeba przedstawić przed sądem i tam udowodnić swoją niewinność. Oczywiście, że na dzień dzisiejszy wizerunkowo to jest tak, jakbyśmy dostali słoikiem z gównem, ale moim zdaniem w argumentach na dzień dzisiejszy możemy spokojnie się bronić. Choćby nawet z tego poziomu kibica i tzw. gołym okiem obserwacji rozgrywek widać jasno, że to nie my byliśmy wiodący, beneficjentem pomyłek sędziowskich. Również w głowie mi się nie mieści, by za kwotę 1,5 czy tam niecałych 2 mln można było kupić kilka lat uznania sędziowskiego.

0

@Tomek54321 i ja się z tym wszystkim zgadzam, tak właśnie jest i z pewnością to się spotęguje, ale nie uważam, aby akurat odczucie wstydu było stosowne dla kogoś kto jest albo uważa się za niewinnego.

0

@P33ck zachowanie też

0

@Tomek54321 aha, czyli np Johnemu Deppowi też powinno być wstyd, jak Amber ujawniła swoje rewelacje, został oskarżony ze wszystkich stron, ludzie się od niego odwrócili, a partnerzy biznesowi pozrywali z nim współprace ?

10

@EKSBOKS ale to może ten wstyd zostaw na czas kiedy już zostanie coś udowodnione i pokazane konkretne oszustwa. Jescze chyba za wcześnie na wstyd...

1

Moim zdaniem nie należy znowu wchodzić pod uzależnienie od Messiego, w sytuacji kiedy uczymy się bez niego żyć. Oczywiście drużyna wciąż nie jest zbudowana na Europę, ten proces trwa, ale moim zdaniem przyjscie Messiego zaburzy pewną równowagę w zespole. Mógłby przyjść w takiej roli jak kiedyś Dani Alves, ale to raczej niemożliwe, w związku z tym lepiej kontynuować proces budowy

0

Prezes Mekambe bmchy a delikatnie mówiąc jest pod formą xD

1

Ja jeśli za free to bym wziął Marco Asensio. Moim zdaniem ten gość pasuje do Barcelony i spokojnie mógłby rywalizować o pierwszy skład. W Realu się nie przebił, ale moim zdaniem do naszego stylu powinien bardziej pasować.

8

To jest niemożliwe, możemy powiedzieć jedno, niemożliwe nie istnieje
człowiek cały czas się uczy...

1

@DonCarletto ja myślę, że on po prostu z czasem pozwala sobie na więcej, bo poczuł się gwiazdą na poziomie Mbappe. On myśli, że teraz on jest Ramosem i Casemiro i wszystko mu wolno, jego niski poziom inteligencji to jest niestety fakt, tyle, że tu podąża jeszcze brak klasy.

0

Zastanawia dlaczego oskarżają tylko Bartomeu, skoro za jego czasów był środek płacenia, czyli ani nie zaczął, ani nie zerwał płatności.

0

@maroon słuszne spostrzeżenie :) on ich wciągnie. Pamiętam, że tam mieli jakiś deal z Rosją, że Finlandii do NATO nie wezmą, ale po inwazji na Ukrainę chyba już NATO tej umowy nie respektuje ;)

9

@Emhyr dla mnie on za bardzo będzie faworyzował Finlandię.

3

Araujo, to za tę czerwoną kartkę to powinien dostać +1,5 albo +2 do noty, bo to jest tak jakby strzelił bramkę albo wybił piłkę na wślizgu z linii bramkowej. Podwyżka noty oczywiście nie z uwagi na zejście z boiska a szybko podjętą, słuszną decyzję.

0

@Rust_Cohle ale może autor pytanie nie potrzebuje wynajmować prostytutki na miejscu na całą noc, w opcji premium czyli bez HIV i bez penisa xD można spokojnie znaleźć inne formy "spędzenia aktywnie czasu"... to jednak znacznie obniż koszty xD

1

@Ojciec5tkidzieci dokładnie, ewentualnie muzyki poważnej a może i każdej innej :D z paleontologii się podciągnąłem odrobinę, od kiedy trwa fascynacja dinozaurami mojego syna :)

4

@michal26 a przechodząc do pytania .... ja myślę, że świat schodzi na psy w Twoim rozumieniu (moim również), ponieważ tego wymagają współczesne czasy. Rynek, pracodawcy, wymagają przede wszystkim specjalistów, czyli ludzi którzy patrzą i znają się na swojej wąskiej działce i są z Nike mistrzami. Posiadanie wiedzy ogólnej nijak się nie opłaca, a jak nie ma za to zwrotu, to kto będzie inwestował ogromną ilość czasu żeby ją nabyć ? Pasja została zabita przez pieniądze, pieniądze nie łączą się z wiedzą ogólną, notorycznie brakuje też czasu na cokolwiek bo skrollujemy, bo jets tik-tok instagram itd., a nawet poza nim bardziej opłaca się dbać o swoje ciało na siłowni niż rozwijać duszę. Kultura stała się mało kulturalna i podawana na tacy. To trochę zaprzeczanie tego, czego uczył nas grany przez Robina Williamsa nauczyciel w filmie Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

2

@michal26 da się. Do 1 z 10 eliminacje, 16 pytań na 20 trzeba odpowiedzieć dobrze, odbywają się dużych miastach w Polsce. Do VB eliminacje są przez Teamsa, jest 30 pytań, ale nie ma określonego progu, trzeba mieć po prostu wysoki poziom :) W tym roku będę znowu w 1 z 10 startował, jestem już po kolejnych eliminacjach i ,czteroletnią karencja za mną :) mimo wygranej odcinka, nie udało mi się wygrać Wilskiego finału więc mam jeszcze rachunki do wyrównania ;)

2

@Don Lucas również byłem i w jednym i w drugim ... Wygrałem i jeden i drugi i muszę powiedzieć że dla mnie trudniejszy jest Va Banque niż 1 z 10. Dlaczego ? Ponieważ w VB oprócz wiedzy potrzebna jest taktyka (np na premiach czy w finale) oraz refleks, zatem nie samą wiedzą człowiek żyje. W 1 z 10 zwykle ogromną wiedza się obroni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?