panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde a teraz to już po co ? sezon się wczoraj praktycznie zakończył
2
Jak widzę Roberto w pomocy na Real, to robię się dziwnie spokojny o wynik meczu :)
5
@Ojciec5tkidzieci i dzięki temu przypomnieniu jets okazja żeby się co nieco napić wieczorem :D czy dzieci nie przybyło od tego czasu i nic dalej aktualny ? :)
1
@draxidox ok rozumiem to trochę wyjaśnia, jednak nie masz racji twierdząc, że nie łamiesz zatem regulaminu. Sam się do tego przyznajesz w ostatnim zdaniu pisząc, że się dobrze bawisz tutaj z osobami powyżej które się do Ciebie prują. Jets to ewidentne złamanie punktu 9.3.3. regulaminu, moim zdaniem oczywiście. Nie będę Cie oczywiście podkablobywał i oznaczał tutaj moderacji bo nie o to chodzi ,ale wielokrotnie piszesz o zgodności swojej aktywności z regulaminem, podczas gdy sam przyznajesz w innym miejscu, że prowokujesz innych dla beki, szczególnie że rozmawiasz na tematy dla wielu osób dość wrażliwe. To trochę jak @masq który zawsze w sposób kulturalny wypowiadał swoją dezaprobatę dla Messiego i go połowa użytkowników tutaj linczowała i odsyłała do psychiatry.
7
@draxidox tak czytam jeszcze to co piszesz już trochę biernie nie idąc dalej w dyskusję i muszę powiedzieć że chyba strasznie Ci się odkleiło z tymi dziećmi. Oczywiście argumenty o wygodzie są logiczne i egoizm jest zrozumiały. Brak dzieci jest zawsze lepszy niż jakbyście mieli z partnerką je bić albo usmiercić dla odzyskania własnej swobody, bo i takie rzeczy się w społeczeństwie zdarzały. Osobiście jednak jestem mega rozczarowany twoją postawą. W sumie zawsze uważałem Cię raczej za rozsądnego użytkownika forum i ceniłem twój głos w dyskusjach, ale no tutaj no kasujesz się zupełnie. Ty nawet nie jesteś neutralny w tym temacie tylko wręcz wrogo nastawiony i mówisz z pogardą o tych co dzieciaki mają i o samych dzieciakach. Z jednej strony szczerośc to duża zaleta, ale chyba jednak wylewność w tym przypadku pokazała dużo złego.
14
@draxidox a tak odnośnie jeszcze tych "bękartów brata"... czy do brata też mówisz o jego dzieciach używając zwrotu per "bękarty" ? :)
0
@draxidox ale to nie jest analogiczny przykład... system emerytalny składa się z dwóch ważnych elementów: 1) składek odprowadzanych przez obecnie pracujących ( i tutaj wiadomo, że dzietni i bezdzietni na to pracują i odprowadzają proporcjonalne składki) 2) przyszłych pokoleń, które będą na nas pracowały i tutaj bezdzietni nie podtrzymują tego systemu...
Z systemem zdrowotnym, układ polega na tym, że każdy dokłada się proporcjonalnie do swoich zarobków i stanu majętności, rzeczywiście nie są to kwoty jednakowe, ale każdy daje tyle ile mu wyliczono, budując wspólnie system.
P.S. Podatek nie jest odprowadzany na emeryturę...
1
@draxidox ok, ale co posiadanie dzieci ma do zarabiania więcej pieniędzy i odprowadzania więcej podatku i wreszcie co to ma wspólnego z systemem emerytalnym ? Przecież system emerytalny jest oparty na pieniądzach, które my obecnie odprowadzamy do ZUSu dla obecnych emerytów, tak jak kiedyś pracujące nasze dzieci będą odprowadzały składki dla nas.
Rozwiń bo nie rozumiem.
5
@draxidox "Patrząc na wykresy na szczęście idzie ku lepszemu. Kobiety inwestują bardziej w siebie, kariera, praca a nie chodzące inkubatory. Szczególnie tracące na rynku pracy."
Jedynie szkoda, że za kilka lat to dzieciaki moje, @Ojciec5tkidzieci i innych będą zadupcać na emeryturę tych którzy zasłaniali się strachem przed utratą komfortu. Ja do tego nic bym nie miał czy Ty te dzieci będziesz chciał mieć czy nie, nie lubię też argumentu o podcieraniu dupy bo nie chciałbym, żeby moje dziecko się tym zajmowało, ale uważam, że osoby bezdzietne powinny pobierać znacznie mniejszą emeryturę, bo jednak nie dołożyły kluczowych elementów do całego systemu, a różnicę powinny sobie doskrobać z kariery, którą kręcili gdy inni wychowywali dzieci.
Rozumiem Twoje zdanie na ten temat, ale wypowiedź zacytowana powyżej, to chyba jakaś prowokacja
0
@Kgorecki2500 podobno wysoko na liście faworytów jest Olo 40% Kwaśniewski.
1
Jest taka marka slabej jakości ubrań sprzedawana w Tesco F&F ... Nie wiem czemu kojarzy mi się z duetem Ferran Fati.
0
@Medium jeśli chodzi o skillsy to nikt nie stał obok Ronaldinho. Między i powiedzmy drugim co do skillsów Messim jest przepaść.
0
@NorbiTBOB Alonso z punktu widzenia pragmatycznego i jakościowego daje więcej niż Eric... i niestety trudno z tym dyskutować.
4
@Deviler zdecydowanie tak, realne problemy to rzecz względna.
0
@Jacu327jak dla mnie może przyjść Zidane, przynajmniej piękny i Rodrygo znów zaczną się kopać po czole i z czasem wylądują na ławce.
2
@Kondziubarca czy to Santos nie wrócił się za akcja tylko na chillu truchtał jak Gumny i kiedyś Bielik? Nie... Dopóki w kadrze są taki pipy dotąd należy te kadrę zlewać tak jak Ci kopacze zlewają kibiców i naród. Osobiście bardziej szanuje bohaterów alkoawantur w kadrze bo Ci się tajniaczyli przynajmniej, a kopacze wykazują brak zaangażowania na oczach milionów ludzi. Santosowi bardziej współczuję, przynajmniej chłop dobrze zarobi na emeryturkę..
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a FDJ nie daje nam prowadzenia ?
10
Od afery premiowej mam wywalone na reprezentację Polski w piłkę nożną. Nie oglądałem piątkowego meczu i jestem z tego powodu zadowolony, ale jak widzę kolejne orędzie do narodu, wielkiego Bora jeżdżące po Santosie, a później widzę filmik na którym Gumny robi dokładnie to samo co Bielik na MŚ, to ja się pytam, Borek co Ty ćpiesz ?
Na repkę i Lewego w repce mam wywalone, ale na miejscu Santosa, dla Bielika, Gumnego i każdego jednego frajera, który pokazuje brak zaangażowania i przyjeżdża na kadrę spotkać się z innymi mordami ... zamknąłbym drzwi na zawsze, bez opcji powrotu.
11
Znajdą u Manzano korkociąg z herbem Barcy, a u Hernandeza dlugopisik i wywalą z Ligi Mistrzów :D Tebas publicznie ogłosi że doszło do korupcji, a są podejrzenia że kanapki też były jedzone na koszt klubu, ale niestety kupa po nich już odpłynęła kanalizacją w kierunku morza i nie da się pobrać próbek dowodowych xD
8
Przynajmniej przerwana zostanie niefortunna passa odpadania na etapie grupowym ligi mistrzów.
4
@draxidox tak właśnie powinno to wyglądać, pod warunkiem, że tak samo wyglądałoby w przypadku rozmów z przedstawicielami USA, którzy również najeżdżali niepodległe kraje jak Irak.
8
@Cotutajsiedzieje skonsultuj się z @VegetaPolska , ale uprzedzam, że on trochę bierze za psychoterapie
1
Była jakaś sensowna, respektowana i obiektywna analiza pokazująca że tam nie było spalonego? Czy też mierdy są tak przyzwyczajone do pomyłek sędziowskich na swoją korzyść, że gdy sędzia i system je wyłapuje to wyją że system nie działa ?
0
@Poro6niec oczywiście, ale tez inny staż w klubie i inny przewidywany czas pozostania w klubie. Nie napisałem Lewe żeby Roberickowi w jakiś sposób umniejszyć, ale żeby wskazać całą pozostałą grupę zawodników aspirujących do opaski.
1
@Survier po podobnie jak Carletto twierdzący ze spalonego nie było.
25
Araujo powinien w przyszłym sezonie zostać pierwszym kapitanem Barcelony i moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na to. Nie wiem czy zwróciliście uwagę wczoraj, ale jego respektem daży nawet ten turlający się kalafior, a Araujo nawet pomimo całej otoczki medialnej, tych wszystkich memów i napinki jak to chowa do kieszeni, traktuje te rywalizację czysto sportowo, bez złośliwości. Po starciach pomagał mu wstać, przybijał piątkę i gra toczyła się dalej. Widać na pierwszy rzut oka, że Araujo wzoruje się na Puyolu i moim zdaniem jest już gotowy na opaskę.
P.S. drugim kapitanem powinien zostać MATS i to dla mnie również jest niedyskutowalne, trzecie i czwarte opaski mogą brać te Roberty, Lewe itd.
0
@Destroyer_of_Worlds czyli Xavi out!
2
Busiemu jednak od czasu do czasu włącza się tryb "pusi" .
0
@Krzysztof1987 tak jest... ale głównie zauważyłem go, bo mi komentator wspomina jaki to genialny piłkarz, jak to umiejętnie się ustawia itd.
1
Nie mogę już słuchać tych achów i ochów komentatorskich pod adresem Valverde. Chyba smarują mu, żeby na siłę wmówić ludziom, że średniak jest panem piłkarzem i że wzrok ich myli...