panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To jest niebywale, że bardzo dobra, wręcz perfekcyjna gra z kontry jest w stanie zdominować football do tego stopnia, że drużyny grające dobry ofensywny football są na straconej pozycji. Przecież te Brazole, czyli piekny to spółki z brazylijskim cyganem to w drużynie pokroju City czy Liverpool to byłaby ławka rezerwowych, a w takim Realu wychodzą na czołówkę światowego footballu. Szalony jest ten sport, a raczej te rozgrywki. Najlepszą opcją dla takiego City byłoby oddać im po prostu piłkę i pozostać w stagnacji.
6
@Muevertigo twoja wypowiedź jets tak śmieszna, jak tweet Realu Madryt, który z jednej strony wspiera Valverde kiedy odpowiedział na atak na swoją rodzinę a z durugiej storny wstawia cytat o nasraniu na ojca Laporty. To jest właśnie ten poziom hipokryzji, niezmienny w całej brudnej historii Realu.
1
@Tridente2015 ale przecież to jest jak: "Real Madryt nie rozmawia o sędziach xD"
0
@Pewex jaki jest przykład takiego konkretu z którym Laporta mógłby się podzielić z dziennikarzami na konferencji prasowej?
0
@Pewex a czego Ty oczekiwałeś ? Ze siądzie z panami dziennikarzami i zaczną czytać na głos raporty ?
0
"powrót.... na mecz z.... został praktycznie wykluczony" czy tylko ja mam wrażenie że od kilku tygodni czytam to samo nawet w przypadku niektórych zawodników jak Dembele czy Pedri przez bodaj miesiąc?
0
Jak nie wturlaja tego jednego dropsa to jutro Asyi Marci będą głosić "liga płonie"!
0
@supraomnes1 no to te wymagania niestety nie idą w parze z "płcią piękną" :D
1
@Sekstet2009 no niestety zdaję sobie sprawę że jest tak jak piszesz. Bardziej chodzi mi o to, że zostanie ukarany wizerunkowo. Niestety Barcelona prawdopodobnie przypłaci aferę wyrzuceniem z Ligi Mistrzów, nawet jeśli później ywjdzie, że była to burza w szklance wody. Tebas nawet jeśli się okaże że to prawda, będzie cierpiał wizerunkiem i spadkiem zaufania, to też jest istotna kara z punktu widzenia jego dalszej kariery.
1
@Sekstet2009 oczywiście, ale na bazie takiej akcji rzucił słoik z gównem w Barcelone, podczas gdy sam robi to samo. W zwiazku z tym że domagał się tłumaczenia od Barcelony, teraz sam powinien się tłumaczyć.
2
@JimMorrisonFCB chyba krzyknął na końcu ol rajt ! :D
0
klasycznie, lekarz i informatyk :) pewnie też prawnik, ale ten jeśli jest ustawiony z zapleczem rodzinnym... natomiast to jest na ten moment bo nie wiadomo co będzie za 5 lat, kiedy skończy studia cała chmara lekarzy (ostatnio utworzono mnóstwo nowych kierunków lekarskich kształcących bardzo wielu absolwentów) i cała chmara ludzi porobi kursy programowania, testowania oprogramowania itd., bo jak się okazuje do tego wcale studia nie są nikomu potrzebne :)
4
Jeśli są konkrety, no to misiek jesteś w dupie :D
1
@ini_barca "Gdybyśmy nie wydali 200 mln latem to bym się w 100% z Tobą zgodził." to nie jest żaden wyznacznik... za Valverde 160 mln wydaliśmy na jednego grajka, z którym za 1,5 roku już nie wiadomo było co robić i nikt go za bardzo nawet wypożyczyć nie chciał.
0
@norbo80 tak jest w tym pewna racja, teraz społeczeństwo jest bardziej gotowe i domaga się zmian, aczkolwiek w kwestii marihuany, wołania słychać już od dawien dawna, a inne kraje już to miały przynajmniej zdepenalizowane. Dlatego właśnie choćby w kontekście marihuany mówię, że nie zalegalizowaliby, ale zdepenalizowali i mieliby pewnie poparcie przynajmniej swoich wyborców. To samo w kwestii związków partnerskich, małżeństw homoseksualnych by nie wprowadzili, ale związki już tak. Nie chciało się im nawet pierwszego kroku zrobić w kierunku który sami wyznawali i ich wyborcy w sumie też.
2
@MesQueUnClub_87 no oczywiście że tak. Ja bym jednak tutaj docenił istotną zmianę w Polsce, że to co się jeszcze niedawno wydawało nie do ruszenia, stało się, mianowicie weszła lecznicza marihuana, jako - nie oszukujmy się- droga do legalnego zdobycia marihuany i palenia w domowym zaciszu. Mówię "nie oszukujmy się" ponieważ znaczenie leczniczej marihuany w terapii jest znikome, marginalne i jej działanie w różnych jednostkach chorobwych tak naprawdę nigdzie nie jest mocno udowodnione dowodami naukowymi, a już na pewno nie jest jakimś tam krokiem milowym dla pacjentów. Ja bym zwrócił tylko jeszcze uwagę na to, że zrobili to rządzący od tych wszystkich starych ramoli... mieliśmy wcześniej przez 8 lat rząd, który przedstawiał się jako liberalny, europejski i nowoczesny... ten rząd nie wprowadził ani regulacji na posiadanie niewielkich ilości, ani nawet medycznej marihuany... i taki przykładów jest multum, nie tylko tyczy to marihuany, ale to samo jest ze związkami partnerskim, gdzie wszyscy burmuszą się że pis z przydupasami nie zalegalizują tego wczesniej, a nikt nie zapyta, czy 8 lat rządów platformy wcześniej nie wystarczyło by to zrobić. Takie są fakty.
1
@JimMorrisonFCB nie , ja lubię Messiego xD
10
@MesQueUnClub_87
https://www.stonerchef.pl/czy-marihuana-jest-legalna-w-czechach/
W Czechach marihuana na użytek rekreacyjny jest nielegalna. Ale moglibyśmy wziąć przykład z Czechów pod względem depenalizacji. Nie jestem zwolennikiem uwolnienia całkowitego marychy, jej palenie ma wiele skutków ubocznych o których się nie mówi, wystarczy jednak spojrzeć na kogoś jarającego latami. Natomiast robienie komuś szamba w papierach z tego powodu, jest oczywiście szkodliwe. W Polsce natomiast głównymi użytkownikami medycznej marihuany są osoby rekreacyjnie stosujące ją i mówię to ja pracujący w aptece gdzie taki towar się wydaje.
0
@talizmo Bilbao chyba nie ma w LM
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@GeneralXavi dokładnie, dlatego moim zdaniem zachował się dokładnie tak jak trzeba, mimo wszystko powinien zostać ukarany ale trzymam kciuki i mam nadzieję ze będzie to jak najmniejsza, wręcz symboliczna kara.
7
@Sulimo chyba ktoś nieźle musiał spieprzyć ten sernik świąteczny u Ciebie w domu, skoro takie błędne wnioski wyciągnąłeś xd
0
@QuaReL musieliby chyba dołożyć jeszcze Grealisha
5
Komentarz usunięty
3
czuję, że ta rewolucja dokładnie tak jak Francuska pożre finalnie własne dzieci xD
0
@YeastMoss no z tym się zgadzam. Ja uważam, że w Valverde musiało to gdzieś bardzo mocno tkwić, że nie zareagował na to wtedy i być może źle się czuł z tym, że nie stanął w obronie własnej rodziny, może miał z tego powodu wyrzuty sumienia... narodzone dziecko generuje w człowieku nieprawdopodobne, najczulsze instynkty i w to uderzył ten śmieć z Villarealu. Sam jestem ojcem i wiem, że w przypadku choćby najmniejszego, chamskiego i nieuzasadnionego uderzenia w mojego syna, prawdopodobnie zareagowałbym podobnie. Próbuję sobie wyobrazić, w jaki sposó Fede mógłby rozwiązać ten konflikt werbalnie, z gościem o tak niskim poziomie. Zwyzywać jego, jego rodzinę? Nie rozumiem kompletnie, wyzywania go od bandyty.
0
@msmsms zdanie szanuję, ale się z nim nie zgadzam. Baena dokładnie na taką reakcję Fede liczył i dlatego powinien się z nią liczyć. Po drugie: atakując w ten sposób rodzinę Fede, jego nienarodzone dziecko, zniżasz się do poziomu niżej śmiecia. Po trzecie, Fede nie zachował się jak zwykły bandyta, tylko odpowiedział na słowną napaść na jego nienarodzone dziecko i ciężarną żonę. Tutaj też nawiązanie do wypowiedzi @YeastMoss ... czy myślicie Panowie że przemoc słowna zawsze jest słabsza niż fizyczna? Przecież przez słowa ludzie popełniali samobójstwa, odreagowywali psychicznie, człowieka można dużo bardziej zniszczyć psychicznie niż uderzeniem w twarz. Nie uważam, żeby Valverde zachował się bandycko w tym przypadku, po prostu zrobił to, co w mojej ocenie należało zrobić, odpowiedział na niczym niesprowokowany atak słowny na swoją rodzinę.
3
@MESSIah16 prawda jest taka, że gdyby zrobił to ktoś z Barcelony na miejscu Fede, to 99 procent tutaj byłaby zachwycona męskim rozwiązaniem sprawy. Nie ma najmniejszych podstaw sądzić że Fede sobie to wymyślił i narażałby się na srogie kary i lincz medialny dla jakiegoś wymysłu. Gra dla Madrytu ale to dość spokojny i cywilizowany chłopak. Ja go rozumiem i popieram, rodzina jest najważniejsza.
0
@P33ck no to za chwilę przeczytamy: "Dest zamierza zostać w Barcelonie i powalczyć o pierwszy skład" ...
0
@Mns21 na 8. nastawiałem się, że nic nie wygramy, więc dla mnie te dwa trofea to i tak super, ale jeszcze ważniejszy jest dla mnie rozwój drużyny, który moim zdaniem zmierza w dobrą stronę.