2

@RomanHoffer Romuś... Czy Ty znowu pijesz ? xD

0

@jacobFCB chyba nie wypada by nie wygrała Ukraina xD

0

@pacjentzchoroszczy Cama, to Ty ? :)

0

Tam w Niemczech to już odjebało totalnie, najpierw świętują wyzwolenie Niemiec spod władzy nazistów 8 maja, teraz wpuszczają jakiś dziwolągów scenicznych... nie jest dobrze.

9

@J4no no to chyba jesteś jednym z nielicznych który nie napotkał takiego Ukraińca z tych wypowiadających się tutaj, jeśli nie jedyny. Może jednak żyjesz w innej Polsce.

24

@creativeopinion a jak Wy płacicie bezpośrednio sędziom to też konfliktu interesów nie ma ? :)

0

@JaroBoss no tacy jak Ty wierzą że niektórzy ludzie są bez grzechu poczęci chyba i nieskalani i nie można na nich złego słowa powiedzieć.

10

Bezdyskusyjnie Robert powinien być pierwszym kapitanem. Sprawdził się jako kapitan kadry i pokazał jak dba o zespół. Kiedy Morawiecki rzucił publiczne pieniądze to w nocy wykłócał się ze sztabem trenerskim o pieniądze dla siebie i zespołu zamiast spać, mimo że na dniach czy nawet na godzinach czekała go mecz 1/8 finału MŚ z obrońcą trofeum. Taki kapitan to skarb i nie powinno być wątpliwości w Barcelonie kto bierze opaskę po Busim, żadne Araujo żadne Ter Stegeny tylko Lewy.

2

@VegetaPolska bo dla Modrica prędkość nie ma tak kluczowego znaczenia jak dla Benzemy. Modric bez szybkości dalej jest w stanie robić różnice, u Benzemy już gorzej, tym bardziej że warunków fizycznych jak Lewy też nie ma.

0

@PietrasCoelho walczącym o publiczne pieniądze od premiera kilka godzin przed meczem w 1/8 MŚ. Nie wiem czy to argument na opaskę kapitana

10

Że zacytuję Daria ze Ślepnąc od Świateł: "no i nie podobasz mi się" .

0

@partymaker pewnie jescze z tej promocji z Biedry 12 + 12

2

@Comentateiro zamiast tyle pisać , podsumujmy to po prostu: ma DNA Barcelony.

4

@kostek579 a to może wypierdzielisz na swoją stronę poczytać jakieś "fajne" komentarze jak te tutaj Ci się nie podobają ?

3

Ibrahimovic miał racje na temat Guardioli, to filozof, który będzie brnął w swoje dziwne decyzje na przeciw rzeczywistości. Dzisiaj postanowił nie robić zmian i nie robił, wbrew temu co na boisku, wbrew logice, rzeczywistości. Dlatego właśnie City nie przejdzie Realu, kolejne dziwne decyzje Guardioli ułatwią im zadanie.

2

Tego Silvę to on trzyma na boisku żeby trudniej mieli ? Bo nie widzę sensu ... Guardiola przerypie ten dwumecz na własne życzenie .

0

@adi7adi8 no jeden mecz Raphinia grał na Camavingę i dzisiaj jeden mecz Bilvy na Camavingę... więcej nie miałem żeby porównywać, a na Raphinię dużo krytyki spłynęło, że sobie nie radzi z chłopem co gra na nie swojej pozycji.

8

Bilva na tle Realu i Camavingi nie wygląda wcale lepiej niż Raphinia... Taki wniosek mi się nasuwa.

1

Bardzo dużo smutku słyszałem w tym krzyku Kevin De Bruyne

0

@Xpert77 od kiedy to mierda fauluje, jak wejdzie tak zawodnik City to sobie sędzinio przypomni że to jest jednak przewinienie.

0

Karwakretyn faulował a później się turlał jak piękny.

1

Mierdy grają padake więc za chwilę chyba strzelą xD

0

@Barwindg dziękuję za odpowiedź rzeczowa;)

0

@partymaker nie oglądam City więc pytam poważnie...

0

Ten Grealish się jakoś rozegrał że dzisiaj w pierwszym składzie czy Pep znowu coś głupiego wymyślił ?

0

@talizmo a dlaczego to Liga Mistrzów ma być akurat tym wyznacznikiem?

2

@Kinginiesta @NeKenI menda powinna być rozszarpana gołymi rękami i polewana wrzątkiem, ale no własnie ilu ludzi ma krew tego chłopczyka na rękach to jest nieprawdopodobne. Opieka społeczna tak jak mówicie, cała do wypierdzielenia na zbity ryj.

0

Damian Żurawski (radny Sosnowca) napisał na facebooku:

"Właśnie czytam, że w listopadzie 2022 roku znaleziono na przystanku autobusowym 8-letniego Kamila, który przebywał tam w samej piżamie, był wychłodzony i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej.

Okazało się, że chłopiec wielokrotnie uciekał z domu przed swoim okrutnym ojczymem, a jego obrażenia sugerowały, że był skrajnie zaniedbywany. Nawet do szkoły chodził posiniaczony z złamaną ręką.

To niewiarygodnie tragiczne, że nikt wcześniej nie zainteresował się losem Kamila. Nikt nie zapytał go, co się dzieje, nikt nie zabrał go do siebie, a kolejny raz odwozili go do domu, gdzie czekało na niego kolejne piekło.

Wielu ludzi swoją znieczulicą i obojętnością przyczyniło się do tak straszliwego losu dziecka.????

W takiej sytuacji wystarczyłoby jedno słowo, jeden gest, aby ocalić życie Kamila. "

w głowie się nie mieści...

0

@Jojek to prawda, chociaż na Clippersow nie chodzą tak namiętnie :) z NBA jest chyba tak, że raczej trudno darzyć jakiś klub taką niechęcią czy nienawiścią jaką można w sobie wygenerować w piłce nożnej. Ja przynajmniej tak mam, ale ze zawsze lubiłem Chicago to Lakers i Pistons nie przepadałem i tak mam do dzisiaj:)

0

@Pustelnik myślę że najbardziej pasowałaby mu czapka stańczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?