10

@DonMatteo901 to bardzo dziwne że ta Pani tego nie rozumie i bardziej bulwersuje ja przerwanie wystąpienia, niż "merytoryczna- niemerytoryczna" treść takich wystąpień. No ale jak tak jej kazali to się bidulka próbuje jakoś w tym odnaleźć.

0

@Dominx a Szejku: dam 55 i Roberto zostaje u was.

1

@doc no ale super sobie chłop radzi. ja bym go zostawił, on tak naprawdę jeszcze za Koemana wygladał w wielu meczach dobrze lub co najmniej przyzwoicie. Co najważniejsze nie bał się pojedynków, chociaż te decyzje nie zawsze były słuszne. Jesli go sprzedać, to tylko za dobre pieniądze.

2

@Kgorecki2500 lektura Wiedźmina była jak najbardziej fajna, dobrze się to czytało, fajni bohaterowie, nawiązania, fajny świat itd. Ale to LOTR sprawił, że ciary przechodziły mi przez plecy, a czytałem trylogię jeszcze zanim wyszedł pierwszy film. Później czytałem drugi i trzeci raz i myślę, że przeczytam też czwarty ;) Wiedźmin nie trafił do mnie zdecydowanie aż tak bardzo. Ale moje zdanie i zdanie pozostałych kolegów potwierdza starą łacińską prawdę: "de gustibus non est disputandum"

0

Jeśli ta oferta ma być tak sowita i spektakularna to stawiam: 10 mln + 2 mln zmiennych+ 10 procent od następnej sprzedaży.

0

@kondzix2115 a Real jest ? Jeśli tak, to my też jesteśmy bo jesteśmy nad nimi w Lidze Hiszpańskiej. Chyba zamykam dyskusję, bo to trochę chore, żeby lista najsilniejszych klubów na świecie obejmowała tylko jeden zespół: Manchester City.

0

@Memtzen07 wychodzimy z takiego założenia, ponieważ FDJ bez pivota traci 70% swoich możliwości boiskowych i staje się cieniem piłkarza który gra u boku pivota. To już przerabialiśmy i widzieliśmy...

0

@VegetaPolska no to mogłoby pyknąć, brzmi rozsądnie. Na pewno nie jest to człowiek skrojony na pomocnika, on nie nadaje się do jakiejkolwiek dyscypliny taktycznej, zwyczajnie się w niej nie odnajduje i traci na tym.

1

Taki Parejo na zmianę z Christensenem oraz od biedy Ericiem Garcią, na przeczłapanie roku w poszukiwaniu ogarnięcia sytuacji finansowej klubu oraz jakiegoś konkretnego defensywnego pomocnika... to taka zła opcja ? Oczywiście pytam w obliczu problemów finansowych klubu, bo kogo to ja bym nie kupił jakbyśmy mieli arabskich sponsorów to ja nawet nie chcę wymieniać. Dla mnie to i tak lepsze niż jakiś Oriol Romeu ...

0

@Graves Fede Valverde pomocnikiem jest po prostu kiepskim i nie ma do zaoferowania za wiele, poza dobrym strzałem z dystansu. Inaczej rzecz się ma, kiedy jest ustawiany na skrzydle i w czasie meczu ma więcej swobody, mogąc opuszczać pozycję. Wtedy widać jak haruje i sporo daje zespołowi. Gavi to z kolei lider pressingu, tak jak napisałeś, płuca i serce zespołu, zawodnik totalny, atakujący, ale też pierwszy obrońca. Potrafi niszczyć rywali i odbierać im chęć do gry. Patrząc obiektywnie, mimo że między jednym i drugim jest tak naprawdę duża różnica wieku, ja dzisiaj zdecydowanie wolę mieć Gaviego w zespole niż Valverde, który po MŚ po prostu zdechł, zniknął, został ciałem obcym i zwykle bywał najsłabszym zawodnikiem na boisku. Myślę, że szybko się to nie zmieni, bo Carlo zaczął grać na skrzydłach Viniciusem i Rodrygo i dla FV nie ma już miejsca na skrzydle, a w pomocy ten gość jest poniżej przeciętnej.

12

@Guess Afellaya to Ty szanuj za tę asystę którą wysmarował w półfinale LM. Gdyby nie ciężka kontuzja jego byt w Barcelonie mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.

7

Fajnie jakby ten Lenglet był licytowany jeszcze przez kogoś oprócz Tottenham. Totkom na nim raczej zależy, ale chcą mocno zaoszczędzić, a wiedzą, że my się musimy go po prostu pozbyć. Aż dziwne, że po niezłym sezonie jakiś West Ham czy inny lepszy-średniak nie przystępują do negocjacji ceny za Klementynę. Wtedy Totki śpiewałyby zgoła inaczej.

0

@tbas Parejo i Guler. Brozovic to zamiana między ligami, Parejo w zeszłym sezonie wyglądał naprawdę dobrze w Villareal i to solidny zawodnik. Dwa sezony może jeszcze tutaj pograć i to na wyższym poziomie niż Busquets, po prostu lepiej się starzeje jest bardziej skupiony i wciąż głodny sukcesów. Gdyby wraz z nim przyszedł Guler to byłoby super.

0

@DonCarletto tak jest, w małych ilościach. Chciałem to jednak doprecyzować, bo Czechy wbrew pozorom nie są aż tak wielce liberalne jak je piszą.

1

@Memtzen07 no i Arthur był szklany i lubił imprezy ale mial bardzo obiecujące początki.

0

@Deviler mieszkając, pracując i żyjąc w Czechach przez cały 2021 rok odniosłem wrażenie, że to kraj identyczny jak Polska tylko wolniej wychodzący z socjalizmu i nie stojący na religii, ale za to z koszmarną administracją, urzędami i ludźmi słabo mówiącymi lub wcale w języku angielskim.
PS. maryha w Czechach jest nielegalna.

10

Jestem trochę zdziwiony, że wiele osób tak deprecjonuje to kim jest Gavi, jak się rozwija i ile daje zespołowi. Dla mnie to gość, którego stawiam na równi z Pedrim, chociaż i zupełnie innej charakterystyce niż Pedri, ale również potrzebny. Jego waleczność nakręca to co jest tak dla nas ważne: wysoki pressing na rywalach. Oprócz tego jest w stanie genialnie zagrywać, potrafi zadryblować. Osobiście mam nadzieję że od Gundo się będzie uczył, a być może będzie trafiał na lewe skrzydło.

0

@Mroziu no i tak i nie... bo to jednak jest relacja nauczycie-uczeń... a rywalizacja dwóch uczniów o jedną pozycję w klubie to jest prawdziwy challange... tak mi się wydaje przynajmniej. Patrząc na rozwoje talentów młodych, to statystycznie wypala i tak może z 30% więc posiadanie dwóch świetnie się zapowiadających graczy i tak nie gwarantuje sukcesu, ale zwiększa prawdopodobieństwo, że jeden z nich zostanie i wyrośnie na cracka.

6

Mbappe i Męczennik w jednej drużynie... to musi jebnąć aż z wielkich hukiem słyszanym nawet przez miejscowych w Nowosybirsku. Jeśli jeszcze Real ma za te wystrzały zapłacić 200 mln, to jestem jak najbardziej na tak.

1

@KamQiX Konfederacja, bo jeśli Konfederacja uzyska wysoki wynik, to ani PiS ani opozycja nie utworzą większościowego rządu. Boję się zarówno dalszych pomysłów PiSu i ich rządów, jak również przewrotu w kraju który dokona się po dojściu do włądzy opozycji.

0

@Mroziu możesz, wtedy tych dwóch młodych rywalizuje i to ich tylko napędza.

15

@Mroziu Ansu też już wchodził z buta i przed nim już wielu takich było co wchodziło z buta...

21

Jeśli to kwestia 17,5 mln to naprawdę nie powinna ręką zadrżeć przy sięganiu po portfel. Gość ewidentnie ma skilla i zespół może zyskac piekielnie zdolnego zawodnika, który z czasem wejdzie do pierwszego zespołu. Na pomocnikach powinien ten zespół stać, tak jak robi to Pep w City Guler wydaje się naprawdę dobra opcją, mimo że priorytetem jest wciąż pivot. Nie wiem jaką kasą będzie dysponował klub w tym okienku, ale takie talenty rynkowe nie mogą nam uciekać i iść do Realu. Już wystarczająco ich straciliśmy.

0

@Adamski69 to pewnie tam prezesem jest teraz Bartomeu a dyrektorem sportowym Abidal ...

0

@kynio302 no to tym bardziej gitóweczka ;)

13

Wolę 34 letniego Gundo za darmo, niż 22 letniego Ferrana za 60 mln. To jest gwarancja jakości choćby nawet na 30 minut z ławki rezerwowych.

8

@Deviler myślę, że powiedzieć o tym piłkarzu jak i innych z tej kadry, że mają jaja, to duże nadużycie, nawet jeśli nie odnosimy tego tylko do gry w piłkę.

0

Ciekawe jak Robcio w nocy premie od Mateusza podzieli...

1

Gundogan moim zdaniem gra na przyspieszenie transferu i otrzymanie gwarancji do rejestracji, czyli w praktyce pospieszą sprzedaż zawodników. Zostawia przy tym drzwi otwarte w City, czyli że jeśli jego warunek nie zostanie spełniony to jest otwarty na wyłożenie lepszej oferty przez City. Ja go rozumiem, bo każdy zawodnik chce jak najszybciej moc podjąć decyzję o swojej przyszłości, a do tego musi znać warunki.
Wszyscy zgodnie powinniśmy jednak odetchnąć, że opcja Nevesa rozzmywa się jak poranna mgła. A gość nie był jakiś wybitny, jeśli aż Arabia Saudyjska musiała go klepnąć a nie nikt z europejskich potęg.
Cieszy na pewno Vitor Roque, to jest człowiek, którego tutaj od wielu lat brakowało. Mam dobre przeczucia co do jego transferu, mimo że oglądałem go tylko na filmikach z YouTube;)

0

@Firestone Myślę, że nie musiałeś oglądać Koeamana w akcji, wystarczy poczytać odrobinę, że piłkarsko to ikona drużyny Cruyffa, ale zostawmy to. Ja myślę, że z perspektywy czasu nawet jako trener pokazał, że Koeman dużo dobrego zrobił dla zespołu. Fakt jest taki, że trenował drużynę w najgorszych z możliwych okresów, czyli między odejściem Bartomeu a wszystkimi dźwigniami Laporty. Przez ten czas musiał (podkreślam to), wprowadzać młodych zawodników do zespołu, ale robił to na tyle umiejętnie, że zostawił Xaviemu bardzo dobrą bazę do budowy drużyny na lata. I to nie jest wcale łatwe, taki Valverde przez trzy lata nie był w stanie wprowadzić ani jednego młodego zawodnika do drużyny, który stanowiłby o sile pierwszej jedenastki w przyszłości, zresztą on nawet wieliomilionowych transferów nie był w stanie wprowadzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?