0

@Comentateiro ale Ty już wiesz o tym, że policja została wezwana, ponieważ kobieta po dokonaniu u siebie aborcji farmakologicznej zapowiedziała próbę samobójczą ... wiesz to tak ?

0

@krol211 Xavi chce Williana.

3

@Luciano99 no i należy jescze dotrzeć do producenta alkoholu... Wiedział że potencjalnie mogą go spożyć kierowcy jadący 160 km/h , z pierdla ten przestępca nie powinien wyjść do końca życia za to co tym chłopakom zrobił.

0

@maroon na pogrzebie chyba nikt dymi nie zrobił, oprócz tego że media relacjonowały go minuta po minucie jakby to prezydenta chowali. Ten patocelebryta powinien teraz po prostu służyć jako przykład dla innych patocebrytów, że nie są niezniszczalni i jednak że nie wszystko im wolno. Co jakiś czas jak widać potrzebny jest ktoś taki jak Woźniak - Starak albo Murański, czy teraz ten patus z Renault...tyle że ta grupa jest tak tempa że raczej niczego ich to nie nauczy.

1

@LM10GOAT Ramosa z Atletico bym anulował. Moim zdaniem po tej LM oni się wykaraskali z lat niemocy twórczej i to była trampolina która pozwoliła się odbic w Europie.

9

@Cygan BRC bo ta banda celebrytów myśli, że im wszystko wolno, że są lepsi niż reszta społeczeństwa która ciężko pracuje i coś robi pożytecznego. Nie życzę nikomu śmierci oczywiście, ale śmierć tego człowieka zafundowana sobie i kumplom na własne życzenie, paradoksalnie mogła ocalić życie niewinnej osoby lub osób w przyszłości. A i on może posłużyć za przykład, wraz z choćby Mateuszem Murańskim, że od bycia synem królowej życia do trumny jest bardzo blisko.

6

@LM10GOAT Neymar do PSG to jest dobry pomysł, bo to wywołało całą lawinę przepłaconych i nieudanych transferów do FCB, tych Dembele, Cou, Griezmana itd.

11

Podoba mnie się ten Felix. Moze nie do końca piłkarsko, ale za to co robi z materacami i za determinację by dołączyć akurat do Barcelony, naprawdę widzi mi się. Swoją droga, takie wypożyczenie wzajemne, Ferran - Felix, mogłoby być rozwiązaniem win-win, nawet win-win dla piłkarzy.

0

@PatrykBarca patrząc na to ze się zupełnie nie wkomponował to zdecydowanie nie przesiąkł. Gorzej tylko że nie potrafił przesiąknąć Chelsea. Pytanie czy on jeszcze jest w stanie przesiąkać?

2

@Dembusio123 gorąco jest... xD

8

Ten Pan, tylko jeden sezon, jeden jedyny będąc napastnikiem zrobił dwucyfrową ilość bramek i było to w Benfice sezon poprzedzający transfer do Atletico. Mogę zostać tutaj zjedzony, ale wyrażę swoją opinię, że prędzej Ferran się przebudzi i pociągnie z przodu zespół, niż Felix będzie realną opcją dodaną w naszym ataku. Całe szczęście mówi się tylko o wypożyczenia i można będzie przez rok to zweryfikować.

0

@tristan87 jasne, Rodri to uczciwa cena uważam xD

1

@Comentateiro ale po co ona byłaby potrzebna Konfederacji? Przecież Konfie tylko spadnie poparcie po takim ruchu xD

0

@RosjaninBut w takim razie co on umie, że Alemany zapłacił za niego tyle hajsu... Skąd ten pomysł gościa, który podobno się zna i odróżnia frajera od cracka

0

@BARCA1899Messi nie no aż tyle to nie , raz że wiedzą że potrzebujemy kasy, dwa że to jednak Ferran...

0

@marcin62 może tu się Ziębice gorąco lada chwila xD

0

@Barca1922 yyy w czym lepszy ? Bo chyba nie w szeroko rozumianej piłce nożnej ? Może jakieś szachy czy bierki.

2

Nawet gdyby to była prawda, nawet gdybyśmy mieli pieniądze, to nie jestem zwolennikiem przepłacania za piłkarzy. Zdecydowanie bardziej wolę jak klub celuje w okazje rynkowe, kończące się kontrakty, a nie kolejne rozdmuchane transfery, które później mogą chociaż nie muszą skończyć się klapą i rozczarowaniem. Jeśli już płacić to wychodzę z założenia że za kogoś perspektywinczego i młodego, utalentowanego.

2

@Gaz mimo wszystko, z tej dwójki wybieram Dembele nad męczennikiem.
. Żeby nie wiem jakie staty robił, żeby nie wiem jak był decydujący, takiego klauna w zespole bym nie był w stanie unieść.

5

@John_Doe chcesz powiedzieć, że na trzy lata poszła do więzienia za wyrwanie tęczowej torby podczas jakiejś manify ? I że w obronie takich sądów, te błazny tyle razy wychodziły ze świeczkami protestować na ulice ? Cyrk na kółkach

4

@draxidox aż się chce krzyknąć: Argentyno !!! Co ty robisz ?!?

5

Podoba mi się, że uczciwie chcą go wypożyczyć, ale nie podoba mi się, że do tak słabej drużyny jak Girona. W takim klubie podobnie jak w Getafe, Torre się wiele nie nauczy, bo tam nie ma od kogo się uczyć. Rozumiem, że to forma zbijania ceny za Romeu, ale nie powinno się to odbywać kosztem rozwoju tak młodego i mimo wszystko perspektywicznego zawodnika. Tzn. chyba był perspektywiczny, bo klub go nie rozwija. Mam nadzieję, że widać teraz, że Koeman odegrał naprawdę dużą rolę w tym klubie i swoje zrobił wprowadzając umiejętnie młodych zawodników, o czym nie miał pojęcia Valverde i z czym nienajlepiej radzi sobie teraz Xavi.

3

@RomanHoffer białko C-reaktywne jest podniesione lekko, bo masz gdzies jakiś mniejszy lub średni stan zapalny. Przy nowotworach te wartości są znacznie znacznie wyższe. Wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu, ale moim zdaniem, te badania dla świętego spokoju można za trzy miesiące powtórzyć, ale to nic niepokojącego. Piszę to nie jako lekarz tylko farmaceuta, ale coś tam ogarniam w tej materii ;)

9

Ja się nie martwie bo jutro będzie że "został wybrany i jest w zasięgu" xD

1

@PatrychoO no a myślisz że dlaczego rozbudowują i przebudowują Santiago Bernabeu? Na starym już się hipokryzja nie była w stanie pomieścić.

1

@TheBestFan nic, jego klub chce za niego jakieś pieniądze, a to już dla nas bariera nie do przeskoczenia xD

0

@Firestone ma, ale póki co nie ujawni... Byłoby to na szkodę jego śledztwa. Inspektor Rafalala Muniak wciąż zbiera dowody.

1

@Bobo25 no ja właśnie Cię dobrze zrozumiałem, dlatego nie oburzałem się jak poprzednicy, a podałem dwa różne przykłady. Moim zdaniem posłużyłeś się nie najlepszym przykładem na refleksje bo są pewne prawdy historyczne prawie absolutne i moim zdaniem Wołyń taki właśnie jest. Dlatego też reakcja była jaka była.

3

@Bobo25 to zależy, którą prawdę historyczną chcesz negować. Jeśli chcesz negować Wołyń i to kto tam był ofiarą a kto ludobójcą, to oszczędź sobie robienie z siebie pośmiewiska. Oczywiście znajdą się przykłady akcji odwetowych, kiedy to AK czy oddziały samoobrony w odwecie lub też uderzając na wioski współpracujące z UPA zamordowało ukraińskich cywili... tylko w ocenie prawdy historycznej we wszystkim trzeba zachować proporcję i spojrzeć całościowo... a całościowo to był promil, ułamek procenta wszystkich takich akcji i ofiar Wołynia.
Jeśli chcesz zapytać o Żołnierzy Wyklętych, to oczywiście element polityki historycznej polskiej prawicy, która do jednego worka powrzucała prawdziwą partyzantkę antykomunistyczną oraz złodziei i morderców, którzy także dopuszczali się na małą co prawda ale jednak skalę mordów nacjonalistycznych.
Nie wiem jeszcze o jakiej prawdzie historycznej chcesz dyskutować...
Wracając jeszcze na moment do Wołynia... nasza prawda jest najprawdziwsza z prostej przyczyny, my chcemy ją wyjaśnić i opowiedzieć do końca, Ukraińcy nie chcą i bronią się, nie pozwalajac na ekshumacje i prace na ich terenie. Chyba całkiem łatwo się domyślać, dlaczego się przed tym bronią. I tak, jeśli maja coś do ukrycia i chcą bazować na swojej "prawdzie" to w tej sytuacji nasza jest prawdziwsza, bo to nam zależy na zebraniu obiektywnych dowodów, a im na ich zatajaniu,

2

@paweldunajecfcb https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5020329/potega-podswiadomosci

sądząc z opinii, wydaje się, że to grafomańskie gówno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?