panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azacca nie , po prostu Sosnierz pierdzieli głupoty, które nijak mają się do programu konfederacji i opowiada je jako swoje prywatne zdanie. Najlepsza jest i tak twoja manipulacja i przekładanie tego na postulat całej partii. Prawda jest taka, że nawet gdyby konfederacja jakimś cudem samodzielnie rządziła, to nic takiego jak ubijanie psów nie miałoby miejsca, a kwiczysz tylko żeby narobić propagandowego smrodu.
1
@Azacca tak i jednocześnie zaznacza, że takiego rynku w Polsce nie ma i nie byłoby na niego chętnych. Sośnierz zauważa też, że zwyczajnie pies nie jest w niczym lepszy od krowy i ma tutaj rację. Ty masz wrażliwość w stosunku do psów, ale ktoś inny może mieć np. do krów... to znaczy że mamy zakazać uboju krów ? Nie masz problemu z zabijaniem krów ? Uważasz, że krowy to tylko maszyny z mięsa i nie mają żadnych uczuć ? Podobnie świnki, konie, kury itd. ? Sośnierz dokładnie na to zwraca uwagę... i jeśli dobrze się zaznajomiłeś Scherlocku z jego wypowiedzią to chyba wyciągnąłeś z niej, że nie ma tam żadnego, realnego nawiązania do zmian tych regulacji w polskim prawie. No i na koniec może jeszcze podaj na której stronie programu Konfederacji jest taki postulat jak zniesienie zakazu uboju psów ?
0
@Emhyr no właśnie otóż to... zatem w Celcie niech zostanie... ja odnoszę się komentarzy sprowadzających Oskara tu ponownie, albo bluzgających że został sprzedany. Przy czym zaznaczam, że bardzo bardzo go zawsze lubiłem :)
0
Dopiero Mingueze wywoziliście na taczkach z klubu... tak dla przypomnienia...
0
@Azacca mam problem raczej z takim sianiem kłamliwej propagandy jaką uprawiasz. Dobrze wiesz zapewne, że Jabłońska, została za tę wypowiedź skreślona z list Konfederacji w wyborach, a Witold Tumanowicz odniósł się do sprawy mówiąc:
"W programie Konfederacji nie ma i nigdy nie było znoszenia zakazu uboju psów na mięso - przekazał szef sztabu Konfederacji Witold Tumanowicz."
może porozmawiamy o twoim nowym idolu Kołodziejczaku na łożu śmierci Kornela Morawieckiego ... przepraszam, w RMFie powiedział że dwa razy był na jego łożu śmierci...
0
@Azacca chce wierzyć, że Ci za to płacą, ale jeśli faktycznie Ci za to płacą to chyba powinieneś się bardziej postarać i trochę wyjść powyżej poziomu żenady.
1
@VegetaPolska jeśli chodzi o umiejętności to Borubar w czystej postaci. Jeśli chodzi o karierę to Jerzy Dudek i nie ma tutaj żadnej gadki. Ale umiejętności miał moim zdaniem mniejsze niż Boruc, tylko lepiej pokierował karierą i wykorzystał momenty.
0
@Emhyr powiem tylko tyle jeszcze odnośnie Kowala, Ciebie i innych. Jesteśmy chyba jednym z niewielu narodów na swiecie, którego kibice są w stanie masowo zmieszać z gównem pożreć i wypluć swoje legendy piłkarskie i najwybitniejszych zawodników historii. Kiedyś to zrobiliśmy z Grzegorzem Latą, pierwszym i chyba ostatnim królem strzelców MŚ który poprowadził nas do medalu imprezy... tylko dlatego że okazał się słabym i obciachowym prezesem. Dzisiaj to samo robimy z drugim (być może trzecim albo czwartym - to sprawa subiektywna) najwybitniejszym zawodnikiem w historii naszego footballu. I piejemy z zachwytu, bo jeden z byłych reprezentantów potrafi fajnie pobluzgać na zawodników, fajne dobiera przekleństwa i docinki pod ich adresem. Człowiek który takiemu Lewemu pod względem kariery mógłby buty czyścić.
0
@Emhyr no a to nie możesz podejść do jakichś dwóch -trzech typiarzy pod GSem albo budką z browarami i zapytać co myślą ? Przecież to na to samo wyjdzie. Oni też "mówią prawdę"
0
Komentarz usunięty
0
@karolup ja myślę, że już jest przegrana. Ta przepaść tych dwóch punktów jest nie do nadrobienia...
1
No tak to my nigdzie nie zajedziemy...
0
@szymonekk w sobotę będzie tak: "Cancelo niemal na pewno zostanie piłkarzem Barcelony, do uzgodnienia pozostała nieobowiązkowa klauzula wykupu i kilka innych szczegółów, w klubie panuje optymizm"
6
Jeśli ktoś czeka na aktualizację w sprawie Cancello to polecę spoilerem:
"Umowa wypożyczenia do Barcelony jest naprawdę blisko, do ostatecznego porozumienia zostały jedynie szczegóły"
Jutro z kolei będzie:
"Umowa wypożyczenia do Barcelony jest bliższa niż kiedykolwiek, do ostatecznego porozumienia zostały naprawdę drobne szczegoliki"
0
@Nazio_87 za to ten komentarz, to jak dla mnie "komentarz dnia"xD ... nie mniej jednak bardzo trafny.
9
Tak się teraz zastanawiam... dlaczego jak rozbija się samolot z Prigrożynem na terenie Rosji, to wszyscy wiedzą, że to zamach nie potrzebując do tego dowodów i śledztw, a jak rozbił się Tupolew w Smoleńsku, to każdy "rozsądny" odsyłał twórcę teorii zamachów do szpitala psychiatrycznego.
29
Media: João Cancelo planuje przylecieć jutro do Barcelony! [Aktualizacja 14:03]
Media: Nie ma już biletów [aktualizacja 15:29]
1
@Nagi Czy często się Pan uśmiecha ?
@Nagi : Nie, zwłaszcza jak widzę durnego idiotę Marka Marucha. Możecie mu to pokazać, że jest idiotą, że mam go w dupie i chętnie bym go pobił, możecie to nawet puścić.
12
@Jakchcesz no właśnie w tej akcji Ferrana pokazał naprawdę niezłą szybkość. Biegł z piłką szybciej niż obrońca który go gonił i zrobiłco najważniejsze to, czego nie zrobiłby np. Dembele. Czyli zabił bramkę.
0
@BordowyPtak generalnie pisząc o podludziach, dałeś sobie najlepszą wizytówkę... może brałeś udział w królowych życia albo innym gównie ... masakra...
Osobiście gardzę ludźmi, którzy gardzą innymi ludźmi i to oni są dla mnie jak już to "podludźmi"
0
@JohnB no oczywiście jest to przerysowane i miał jakieś błyski, tyle, że ani na chwilę nie złapał takiego okresu dobrej formy i pokazywania talentu, który podobno posiada. Jest zupełnie inny niż Abde... czy lepszy ? tego nie wiem na dzień dzisiejszy, to że kosztował tyle hajsu mnie nie przekonuje, bo nawet o Cou ludzie do końca pisali, że to fantastyczny piłkarz tylko coś mu się porobiło. Na pewne wytłumaczenie dla Felixa, można wysunąć, że Atleti to jest niezwykle specyficzne miejsce na mapie Europy i nie każdy się odnajdzie, a Chelsea to z deszczu pod rynnę xD
Ale pod tym drugim akapitem się podpisuję i tak sobie myślę, że to mogłoby tak chodzić jak to widzisz.
0
@cules100pro no z pewnością lepsi są ludzie, którzy piszą że "byłby on naszym najlepszym graczem z ataku ", w sytuacji kiedy dobry mecz Felixa ostatni raz widziany był kilka lat temu w barwach Benfici...
Inna jest jednak kwestia tego, że Felix nawet mając podobny poziom jak Abde, to mogłby w Barcelonie być bardziej użyteczny, bo taki Abde to jednak typ jeźdźca dla zespołów grających z kontry. W ataku pozycyjnym widać się gubi, jak tylko nie może się rozpędzić nie wie co zrobić. No ale Felix, nie daje najmniejszych podstaw do tego, by twierdzić że będzie naszym najlepszym piłkarzem z ataku.
0
@Luciano99 cytaty słynnych ludzi vol 2. Daniel Obajtek: ",,kurwaaaaa" xD
1
@Bartula Messi, Ronaldinho... a później możemy wymienić kogo chcemy i jak chcemy. Tych dwóch zawodników potrafiło zrobić z piłką kosmos, ja nie jestem w stanie z nimi na półce ustawić kogokolwiek innego, z całym szacunkiem do Zlatanów, Zidanów, Kak i Wojtków Kowaczyków.
0
@th@les Panie, a czy ja napisałem, że ja popieram ten pomysł z zakazem handlu ? Napisałem tylko, że w wielu krajach on istnieje i ludzie nie mają z tym problemu, bo gdzieś w sobie już wyrobili tę mentalność, że jeden dzień w tygodniu poświęcają na wyciszenie, odpoczynek, rodzinę, wyjazd za miasto, spacer ... cokolwiek i społeczeństwo po prostu łapie trochę oddech. W mojej wymarzonej sytuacji, społeczeństwo powinno rzeczywiście tak postępować, ale nigdy w zyciu nie powinno to być regulowane zakazem handlu w niedzielę i zmuszaniem ludzi do łapania oddechu i zajmowania się czymś innym niż konsumpcjonizm. Przeciez jak to wyglądało wcześniej? Niedziela, tłoki w galeriach handlowych, TkMaxach itd... mamusia z tatusiem i dwa bąbelki i na zakupy heeeja, mama sukieneczkę, tatuś spodnie, na końcu ciasteczko z kawką w Coście. Nie podoba mi się to i nie podobało mi się to, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy by regulować to ustawami. Natomiast też nie zgadzam się z reakcją części społeczeństwa, że jest to absurdalny, wielki skandal i właściwie zagraża to naszemu życiu i funkcjonowaniu. Nie, nie zagraża, trochę zmusza do organizacji życia i planowania, jest pewną niedogodnością, ale raczej nikt przez to nie umrze, że sobie nowych jeansów nie kupi w niedzielę.
Chciałbym tylko jedną drobną rzecz skorygować w twojej mądrej (bez sarkazmu) wypowiedzi: nie wiem gdzie te 2,5 dniówki widziałeś, osobiście nie słyszałem by takie stawki ktoś komuś płacił za niedzielę, kiedy handel był uwolniony, sam kiedy jeszcze pracowałem w aptece dostawałem dodatkowo okrągłe piękne 0 zł więcej za niedzielę, również inni znajomi z tego biznesu, zarówno pracujący w małych aptekach jak i dużych sieciach.
0
@majaczek normalnie nie używam takich argumentów, ale autor dyskusji @MarioVeB! jest znanym i cenionym "germanofilem" ... xD
0
Caicedo - debiut marzenie ! :)
0
@WALDEMAROS1920 Walduś, czy Ty od tego mieszkania w Belgii już polskiego zapomniałeś i nie rozumiesz. Teraz taka moja wypowiedź którą napisałem wcześniej:
"to nie tylko w Niemczech. Pojedziesz do wielu krajów za granicę i w niedzielę handlu po prostu nie ma i nie ma z tym problemów"
"pojedziesz do wielu krajów za granicą", to nie jest to samo Walduś, co "pojedziesz do każdego kraju za granicą" i Twoja Belgia jest tylko JEDNYM z krajów, w którym w niedzielę sklepy są otwarte. Ciągle o tym zakazie piszecie, jakby to PiSowcy kościółkowcom zrobili dobrze, ale, że obowiązuje to w innych krajach absolutnie laickich to już nie łaska wziąć pod uwagę.
22
@takisobiektos to nie tylko w Niemczech. Pojedziesz do wielu krajów za granicę i w niedzielę handlu po prostu nie ma i nie ma z tym problemów. I tu nie chodzi o katolicyzm... To kwestia tego, żeby jeden dzień ludzi trzymać od konsumpcjonizmu, ale oczywiście w Polsce ludzie wciąż są tak zachłyśnięci konsumpcjonizmem że kwik dalej trwa bo nie można sobie spodni czy taczek kupić.
0
To musi być Mateu Alemany -the last dance... Mateusz... Wiesz co masz z nimi zrobić... Wiesz prawda?!? Nie, nie tak jak zrobiłeś z Griezzmanem, zupełnie odwrotnie. To my tym razem w tym układzie mamy być z tyłu a Atleti z przodu xD