panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca no bo to jest niestety odzwierciedlenie zaintereowania siatkowką w Europie i na świecie. Jakkolwiek jest to smutne i przykre, bo ten sport jest atrakcyjny i dobrze się go ogląda, od lat tak właśnie to wygląda. Parę krajów które się rajcują i na tym koniec. Odzwierciedla to też niestety zaangażowanie sponsorów i stosunkowo małe pieniądze jakie rządzą tym sportem. Kolega grał parę lat w ekstraklasie czeskiej siatkówki i tam jest dokładnie to samo. A szkoda jak mówię, bo pewnie trochę rozpropagowanie dyscypliny i trochę osób zobaczyloby że można mieć przy tym niezły fun.
9
"Ludzie nie są gotowi na to, co nadchodzi" - mówi brak portugalskiego napastnika.
Ten brak to wynika z tego chyba że w przyszłym sezonie Felix będzie zmuszony wrócić do Atletico. To nawet ma sens.
0
@Transu96 sędzia będzie biegł za Carletto z punktami w ręku i krzyczał: " Carlo trzymaj, coś Ci wypadło!!!"
1
@Robert_Kubica twoja morda to chyba nie jedyna zamknięta morda w tym sezonie.
0
@Robert_Kubica ja widzę jakiś plus... w Romie nie gra żaden reprezentant Wysp Owczych.
0
@Traba727 Coutinho w Barcelonie też kiedyś grał lepiej niż jakikolwiek pomocnik xD
1
@Comentateiro pewnie Mentzen
0
Barcelona za 60 może tego Kubo nabyć, czy mierdy mogą to przyblokować ?
0
Już chyba wiem, co mni najbardziej cieszy po wczorajszym meczu. Najfajniejsze jest to, że na pytanie kto był bohaterem wczoraj, możemy rzucić praktycznie dowolne nazwisko z przebywających na boisko i właściwie nie będzie można temu zaprzeczyć. Jeden powie Felix, inny Gavi, kolejna osoba że Oriol, a następna że Ferran albo Lewy... każdy będzie miał rację i każdego zdanie się obroni.
P.S. dla mnie Oriol.
0
@Kitek1640 wszystko wskazuje na to, że opcja Cancello w Barcelonie zainteresowane będą wszystkie możliwe strony: Barca, City, Cancello, więc powinni się dogadać. Jedyną przeszkodą realną może być Jebas i jego limity w lidze. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że nie pozwoli wydać ani jednego eurocenta.
1
@as_karo obawiam się że gdyby miało tu nie być krytyków Sharka, to nie byłoby komu i z kim tutaj gadać...
4
nudny mecz jak fix ... wpuściłbym takiego Alonso na środek, żeby trochę pikanterii spotkaniu dodać xD
0
@Criss18Barca ale bym sobie taki sejm bez lewicy obejrzał xD miejsce parodystów jest w cyrku.
5
Super artykuł, taki bez sensu...
Może lepiej zapytać, gdzie będzie Lamine w wieku kiedy legendy footballu były na szczycie? Jedno jest pewne, legendy footballu w jego wieku nie były tak dziko pompowane jak ten chłopak jest w tej chwili. Ludzie nie rozumieją że robią mu tym krzywdę.
0
@Uukasz_93 po prostu przyznaj zamiast filozofować, że boli Cię potężny Obajtek xD
0
@KmN wiesz, jak to jest jak masz żonę ...
1
@Antajbandaj gdyby spotkało to mojego syna, pisaliby, że "policja nie zdążyła zająć się sprawą"
0
@PatriBarca no to rozumiem, ja nie jestem żadnym obrońca PZPNu i Kuleszy, ale uważam, że nie wolno odwracać uwagi od rzeczywistego i największego problemu tej kadry. A to są po prostu wypaleni, niezaangażowani piłkarze, powoływani często na prośbę kapitana który sam już niedomaga.
1
Mam pytanie. Rozumiem wpływ PZPN na szkolenie młodych zawodników, zaklepywanie talentów za granicą i ogólnie rolę w rozwoju piłki nożnej w Polsce. Ale męczy mni jedna sprawa i to pytanie do wszystkich, którzy jako rozwiązanie problemu widzą likwidację i j****e PZPN jak za dawnych lat. Jaki wpływ PZPN miało na to, że tzw. kopacze myśleli że mecz z Mołdawia ma tylko jedną połowę i drugiej już grać nie trzeba bo mecz już jest wygrany? Przyznał się do tego któryś z orłów na wizji więc pytam, jaki wpływ miał na to PZPN? Myślicie że Kulesza dzwonił w przerwie i gratulował wygranego meczu ?
0
@betonito nie wiem nie czytałem tej książki, nie głosuje na tego pana więc mnie to nie interesuje bo wolę inną literaturę. Ty rozumiem że czytałeś tę książkę ?
Ja nie wyrabiam sobie zdania na podstawie wyciągniętych z kontekstów słów z opiniotwórczego sponsorowanego artykułu. Takie podejście jest płytkie i pozwala na manipulowanie i wydzieranie z kontekstu, efektem czego dostajemy inne przesłanie niż autor książki zakładał. Nie twierdzę że tak było tym razem , ale twierdzę że dopóki ja ani ty nie przeczytaliśmy tego to nie mamy o czym rozmawiać.
1
@betonito to się dowalaj do tej konfederacji merytorycznie i z argumentami jakich użyłeś tutaj, a nie z jakimś randomem z któregoś miejsca z listy z okręgu 9, który twierdzi że routery szkodzą. Ten Pan z piwem nikogo nie zachwyca, tylko ludzie wolą go niż dwie kaczki od X lat pierdzące w polityce i daje im kilka (nie wszystkie) argumentów żeby na niego zagłosować bo może dwie kaczki nie dają takich argumentów zarówno swoim sposobem rządzenia jak i nowymi obietnicami.
4
@betonito a może porozmawiamy o tym, jakie absurdalne pomysł wysuwali i wprowadzali w życie przedstawiciele twojej partii, kiedy zaczął się boom na covida ? Może porozmawiamy o tym, jak masowo odcinano chorych na raka od chemioterapii, żeby nie pozarażali się i innych covidem i ilu z nich dzięki temu już nie ma ? Serio będziesz z routerem wyskakiwał, bo jedna nikomu nieznana kandydatka tak powiedziała ?
Jakbym napisał tak głupi post jak Ty przed chwilą, to ze wstydu skasowałbym konto.
0
@takisobiektos to jeden z nielicznych zawodników, których gdy widzę to od razu mi się gęba cieszy xD HArry, bądź i nie zmieniaj się xD
0
@Wojcio no wyjechałeś z tak mocnymi konkretami i argumentami, że faktycznie chyba się uderzę w pierś i wycofam z tych słów xD
0
@masa11 problem polega jednak na tym, że nawet ze mną jako prezesem Polska powinna jednak przynajmniej remisować z takimi tuzami jak Albania czy Mołdawia, albo przepychać wyniki, bo jednak zjeżdżają zawodnicy z topowych europejskich lig i nawet klubów. Dla mnie prezes nie jest tutaj absolutnym wytłumaczeniem. Jak się okazuje Lato nie był jednak aż takim nieudacznikiem, a jego czasy nie były wcale taki złe, jak je malowano. Takich afer jak za Kuleszy nie było, a Polska łapała się jednak z wyjątkami na wielkie turnieje. Moim zdaniem z taką Mołdawia, to przyjeżdżający na kadrę zawodnicy bez trenera powinni jednak ugrywac wynik nawet po dziadowskiej grze. Kulesza wybrał trenera z pozornego topu, trenera który przepychał i którego tuszowały przepychane wyniki (w 2016 roku on nie wygrał na Euro meczu w regulaminowym czasie gry). Santos obecnie jest starszy niż był i to też nie działa na jego korzyść, on powinien odejść do Arabii Saudyjskiej i tam trenować dla zarobków, a nie u nas dla zarobków, gdzie oczekiwania są tak ogromne.
1
@Comentateiro Szantusz wygrał te Mistrzostwa Europy remisując wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry, na Mistrzostwa Europy jednak nie pojedziemy remisując wszystkie mecze. Ci ludzie chyba się temu fenomenowi nie przyjrzeli, podobnie nie spoglądali na wiek trenera, wzięli atut w postaci nazwiska, tak by szpanować przez chwilę za granicą. Była nadzieja, że Santos odwali to co Sousa i paradoksalnie przysłużyłoby się to wszystkim: dziadek zarobiłby bez większej presji, a my poszukali kogoś sensowniejszego niż on.
1
@kynio302 a to jest jakiś warunek wejścia do sejmu ?
1
@Rust_Cohle znam wiele reprezentacji, które machałyby na to ręką podciągając przegrane mecze pod mecze towarzyskie bez stawki i szli z trenerem do końca turnieju.
1
@Rust_Cohle Nie, nie, nie,,, biorę Denzela mimo tego, że zaliczył remis w pierwszej kolejce z Getafe... w tym sezonie to jedyne co mu można pod kątem wyników zarzucić.
1
Co jak co, ale akurat Niemcy w tym przypadku wykazali się dobrym refleksem.
Osobiście czuję, że tam znowu ktoś będzie ryczał, że będzie Loew2.0