4

@MessiForeverTheBest ja jestem z pokolenia gdzie skrót PC rozwijano jako personal computer, ale nijak mi do tego kontekstu nie pasuje.

1

@VegetaPolska ...podobnie jak Mbappe, wiadomo... xd

0

@Emhyr wydaliśmy trzy razy mnie niż Antwerpia, naprawdę ciężko będzie powalczyć choćby o te Ligę Europy w tym roku xD

0

@Firestone liczyłem jednak , ze ostatnie zdanie to będzie zapytanie: "co to za piłkarz?" xD

4

@MessiForeverTheBest nie wiem, ale zapewne chodzi o umęczoną ofiarę rasizmu Viniciusa, natomiast każda inna odpowiedź oznacza, że rasizm się szerzy i trzeba szybko reagować.

7

Cała Rambla jest przeciwko Felixowi (ze mną włącznie) i grubo kwestionuje ten transfer, zatem niemal pewne jest to że się doskonale odnajdzie w Barcelonie i nawiąże do świetnych czasów w Benfice.

5

Ten przylot Cancelo to mi się kojarzy z przybywającym Moralesem, a Laporta z Deco czekają jak Wonski z Siarą z kwiatami na lotnisku. xD

0

@Zoker tak powiedział komentator w trakcie meczu...

2

@draxidox Ty to te prowokacje chyba lubisz xD Ale to już było i wszyscy chyba znają xD

10

Całym sercem z Rubialesem, ,mam nadzieję, że wczoraj opublikowany film z celebracji skutecznie zmyje tę lewicową hipokryzję zawsze trwającego "piekła kobiet".

0

@gumaz Lens, bo to najmniej szkodliwy wyjazd by się zapowiadał

0

Fati: out -> Felix: in

i pytanie: Barca po tym silniejsza, słabsza czy pi razy drzwi taka sama ?

6

@against_modern_football myślę, że tu jest naprawdę duża, bardzo duża szansa, że będziemy opłacać mnie niż połowę jego pensji xD O to ile zarobimy to nie pytaj, bo to nie z nami te numery xD

0

To kto na tej lewej stronie będzie grał finalnie ? Gavi ?

0

@Encore City znowu rozbiło bank xD

0

@Emhyr niestety wiemy ...

12

Komentarz usunięty

0

@Barceloniarz0 Gra o Tron ...

0

ale przecież padło już słynne "Here we go... "

1

@Mixtape i o to właśnie chodzi, żeby uczyli się na błędach i nie zrobili mu tego co zrobili Fatiemu.

0

@Tomek54321 no wiadoma sprawa, ale w miejsce Amigosa z wysoką pensją, sprowadzili Amigosa tańszego tylko że X razy słabszego jednak... dlatego właśnie piszę, że sportowo to się nie broni, tylko ekonomicznie, ale to już zostało tutaj chyba pierdyliard razy napisane ;)

10

Czemu ten Felix sobie to zrobił... Wycelował w drużynę która wcale go jakoś wybitnie nie chce. Trochę na zasadzie, "nooo może moglibyśmy go przygarnąć ale w sumie nie możemy za bardzo i nie potrzebujemy". A teraz młody ma problem. Zagrał trochę va banque i to rozumiem, ale nie mając odpowiednich kart w ręku.

Z dwójki Alonso- Eric to tutaj moim zdaniem nie ma dyskusji. Alonso to parodysta który lepszy nie będzie. Eric pokazał już, że dobre mecze potrafi zagrać i mimo tego że jest elektryczny jets po prostu lepszy. Jedynym ale ważnym argumentem jest to, że Alonso to zmiennik na lewą stronę, gdzie po odejściu Alby nie ma już nikogo. Dziwi więc takie pilne pozbycie się Alby, który zwyczajnie był dobry i dawał radę na tej lewej stronie. Jako zmiennik Balde mógłby spokojnie w drużynie zostać. Rozumiem kwestie finansowe ale jednak sportowo to był strzał w kolano.

1

@Jakchcesz człowieku, przecież tam jest potężny Joselu... boli Cię potężny Joselu ? xD

0

@michal1899 przperaszam bardzo ale ktoś na tej ławce musi siedzieć i wolę mieć tam Garcie który jescze może zrobić progres i wskoczyć na wyższy poziom niż Alonso który już będzie tylko gorszy niż jest. Garcia w tym sezonie wygląda lepiej niż w poprzednim i warto dać mu kredyt zaufania na jescze jeden sezon, zwłaszcza że alternatywa to wypożyczenie na którym nic nie zarobimy.

1

@BordowyPtak Douglas też w klubowej piłce wygrał już wszystko... i o czymś to świadczy ?

2

@PiotrR uważaj, Roberto wygryzł już kilku nominalnych prawych obrońców jak Semedo i Dest.,

31

wystarczył jeden mecz Roberto na prawej stronie i w kilka godzin Cancelo trafił do Barcelony i osiągnięto porozumienie.

9

Wczoraj całkiem sensowną zmianę dał. Ja bym się go nie pozbywał.

0

@tbas ale jak to się ma do tego że Totki chciały go kupić za 5 mln i w ten sposób całkowicie uwolnić nas od tego wirtuoza jeszcze rzucając jakieś drobne na stół ?

1

@Janas11224 ale kebab osiedlowy to Ty Mistrzu szanuj !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?