panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Limit_l3ss Dembele to chyba jedyny zawodnik z zespołu który potrafi przedryblować zawodnika drużyny przeciwnej. To powinno zamykać dyskusje czy szkoda by było jego odejścia za takie marne grosze czy nie.
0
Ale swoją drogą Dembele że Mbappe w Paryżu to nawet nie zjazd... To lawina błotna w dół jeśli chodzi o poziom w zespole.
0
@Hosh dokładnie, jeśli chodzi o żel informacje transferowe jest akurat zawsze ten sam schemat, ludzie trzymający się kurczowo nadziei krzyczą "poczekajcie na oficjalke" a później droga w jedną stronę. Dembele już pokazał że to nie jest człowiek mocno osadzony w klubie, raz był już jedną nogą poza nim.
1
@MesQueUnClub96 no to już wiadomo że Dembele w Paryżu
11
Nie łykajcie wszystkiego jak leci... Dziennikarze podali kiedyś że Neymar odejdzie do PSG, później wymyślili że Guler wybrał Real... nic Was to nie nauczyło i dalej łykacie te dziennikarskie kaczki jak pelikany xD
0
Zawsze uważałem że Ferran > Dembele xD
1
@Barcasub z całym szacunkiem, ale młody żeby nie wiem jak zdolny gracz nie powinien mieć kontraktu na poziomie Alonso zestawiając CV piłkarskie jednego i drugie. Może jeszcze inaczej... młody perspektywiczny gracz nie powinien na dzień dobry, zaczynać od patrzenia na hajs i kasę i uczestniczyć w przepłacaniu swojej osoby przez kolejn kluby. Taki zawodnik powinien wybrać miejsce, w którym uważa że będzie lepsze dla jego rozwoju. Jesli on uznał że takim miejscem jest Anderlecht to ok, ale jeśli uznał że idzie do Brukseli bo mu wiecej zapłacą, to znaczy że coś tu jest nie tak i komuś się pomyliły priorytety.
4
@HighestInTheRoom pamiętam kiedyś jak Legia leciała do Luksemburga to po tych dwóch godzinach lotu, umiarkowanej temperaturze spotkanie z fanatycznymi kibicami mistrza Luksemburga to był dramat xD
7
@marcin62 zawsze się zastanawiam, czy jak taki śmieć umiera to przyjeżdża karawan czy śmieciarka.
7
@GeneralXavi wiadomo już dawno było, że nic. Święta Krowa Madryt zawsze bezkarna i urzędy dmuchają wiatr w żagle.
18
Błąd jest w zdaniu pod tytułem na głównej. TO nie o wymagania Felixa chodzi tylko wymagania Cancelo.
1
@saczers438 no jak chcesz mieć blisko do morza, to raczej logiczne, że Austria odpada... ja powtórzę za kolegą wyżej, Korfu jest fantastyczne, piękne widoki, zamki i twierdze po Joannitach, fantastyczna stolica wyspy łączaca cechy Weneckie, Brytyjskie, Francuskie i Greckie... no i wyspa w przeciwieństwie do innych greckich jest zielona ...
0
Komentarz usunięty
1
@BordowyPtak a coś o Valverde ? zapomniałeś wyjaśnić Valverde... ! Czekaj... może spróbuję Cię wyręczyć i pójśc w twoją "hala-logikę" ... czekaj ... mam ! Baeana szedł, potknął się i wpadł na wyciągniętą pięść Valverde, który akurat stał na parkingu i z nerwów po meczu bawił się piłeczką antystresową. W sumie to powinni Baene zawiesić za napad głową na pięść biednego, poczciwego Valverde... Dobrze wyjaśnione ? xD
0
@VegetaPolska jasne, wiadomo przecież, że Baena się potknął na tym parkingu, a Valverde akurat palił szluga obok...
8
@SenseiFCB Real to stan umysłu, a większość ich kibiców to mentalna gimbaza i dresiarnia; niewielu z nich potrafi racjonalnie patrzeć na to co się dzieje i przyznać że ten klub jest faworyzowany... To się dzieje na każdym kroku, jak choćby cofnięcie im bana transferowego , kiedy Barcelonie został utrzymany. Valverde też bezkarny, podwójne standardy.
1
@DaPidejpi lądowanie w śmietniku xD
0
@Michau98 no to doinformuj nas o oświecony Michale urodzony w 98'
0
@MalanFCB zobaczysz dopiero jaki będzie cyrk jak będą chcieli Feeraninho sprzedać komukolwiek
0
@masik86 xD xD ... od czegoś trzeba zacząć... Żółw będzie szukał swojej koszulki i w poszukiwaniach zawędruje do Barcelony, a tam Laporta go pożre i wypluje w koszulce Barcelony :D
13
Ferran j Eric za Mbappe to wydaje się uczciwa cena.
0
@Faro ooo to jak Ferran. Też pamiętam że zagrał kiedyś parę dobrych meczy xD
12
O retyyy... i znowu ludzie będą wierzyć, że Valverde jest dobrym piłkarzem...
23
@Soetie Koeman personalnie na nikogo winy nie zrzucał, zwracał tylko słusznie uwagę, że oczekiwania należy dostosować do kadry którą dysponował. Koeman w kwestii wprowadzania nowych zawodników do zespołu zrobił jakieś 35 razy więcej w ciągu swojego pobytu w Barcelonie niż Valverde przez całe te 2,5 roku co tam siedział.
0
@barcelonaLM zgadzam się ze zdaniem, że Donald Tusk nie może rządzić Polską ... gdyby dodał jeszcze coś w stylu "ja też nie mogę rządzić Polską" to byłoby już 100% racji Jarka
0
@Comentateiro obrazki rzeczywiście były delikatnie mówiąc nieciekawe. Zwrócę jeszcze tylko uwagę na dwie kwestie ... Jeśli już zgadzamy się że podłoże i tło tej interwencji nie było aborcyjne, to musimy przyjąć, że równie dobrze taka akcja mogła spotkać mężczyznę. Zatem o jakims "piekle kobiet" nie możemy tu za bardzo mówić, tym bardziej że akurat w tym kraju jest wiele aspektów, gdzie to realne pieklo mężczyzn istnieje a kobiety mają raj (np rozwody i przypieczętowany los dzieci).
Po drugie jest to jeden przypadek i nie można na nim budować obrazu całego kraju. W tym przypadku zawaliły służby oddolnie, moim zdaniem oczywiście.
2
@Comentateiro no i nikt nie mówi, że wszystko co zostało przeprowadzone wykonano prawidłowo czy dobrze. Lekarka prawdopodobnie zrobiła dobrze wzywając policję, ponieważ pacjentka chciała popełnić samobójstwo i miała taki plan. Nie wiem czy to prawidłowa procedura, ale sądzę że tak... Do kumpla z ciężką depresją na wizycie prywatnej (!) Psychiatra wezwała policję kiedy przyznał się że planuje samobójstwo. Policja ... Tu prawodpodobnie nie wszystko wykonano tak jak powinno, nie zdzwiloby mnie to wcale jak patrzę kto idzie w tej chwili do policji, a w większości są to bezmózgi i ludzie którzy sami nie wiedzą co z sobą zrobić. Tu jak z tym laptopem pojawiają się dziwne zachowania i czynności.
Mnie natomiast drażni najbardziej to, że zupełnie inne podłoże tej sprawy przedstawiasz niż było w rzeczywistości. Napisałem że kręcisz dramę ponieważ od początku odpisujesz to jak interwencje na skutek aborcji farmakologicznej i że mamy generalnie w związku z tym Iran w państwie. Podobnie jak bliskie Ci media pomijasz najważniejszy fakt czyli chęć popełnienia samobójstwa. Znowu pytam ... Po co ?
3
@Mezocyklon87 @sokot no właśnie zastanawia mnie jedna rzecz u osób tak rozdmuchujących każdą taką akcję w internecie jak ta z tą kobietą... czy nie zastanawia ich, dlaczego pierwszy i najgłośniejszy przekaz jest kłamliwy albo niepełny - pomijający jakiś bardzo istotny fakt, który ma okazuje się najważniejsze znaczenie w temacie. Czy @Comentateiro nie zadajesz sobie pytania po co to jest robione ? Na dodatek Ty tutaj jeszcze kręcisz dramę, tak jakby te prostujące i dodatkowe informacje nie zostały przekazane. Chłopie, Ty się zastanów. ...
0
@Comentateiro ale Ty już wiesz o tym, że policja została wezwana, ponieważ kobieta po dokonaniu u siebie aborcji farmakologicznej zapowiedziała próbę samobójczą ... wiesz to tak ?
0
@krol211 Xavi chce Williana.