19

@Khajio ale że jak, FC Baja, wzór cnót wszelakich, tak świetnie zarządzany, taka super atmosfera, fantastyczne transfery ...

0

@Pawlak1992 przecież Southampton nie załapało się do Ligi Mistrzów... oni się załapali w tym sezonie tylko do drugiej ligi angielskiej xd

1

czwarty finał LM z rzędu z wynikiem 1:0... no te mecze po prostu kiepsko się ogląda.

3

Takie indywidualne błędy jak w tym finale, ostatni raz widziałem w meczu Wisły Kraków z Puszczą Niepołomice xD

0

@KrychaFCB jak można dzisiaj w ogóle komukolwiek kibicować ? Nie lepiej po prostu oglądać football ?

5

@draxidox @HighestInTheRoom jeśli chodzi o TVN i TVP, to najlepiej określa poziom rynsztoku i gówna wektorowa skala jak pojęcie stricte z fizyki: ten sam kierunek, ta sama wartość, lecz przeciwny zwrot.

0

@AbelKabel no mają obaj tyle samo tytułów mistrzowskich, ale to Hamilton ma więcej zwycięstw w F-1 ( 103- vs 91), a Hamilton wciąż jeździ.
@RichardWinters myślę, że to jednak nieadekwatne by takim kryterium (jednego sezonu czy jednego występu) oceniać najlepszego w historii. Hamilton na dzień dzisiejszy ma równą z Schumacherem ilość mistrzostw i większą ilość zwycięstw w F-1.

1

@MichuZ44 mimo całego braku sympatii do Hamiltona chyba trzeba będzie powiedzieć wprost: nie jeden z najlepszych a najlepszy kierowca F1 w historii.

6

@molibden na facebooku, zaraz zaczęła by się przepychanka właścicieli niebezpiecznych ras, czy to był amstaff, czy pit bull czy mieszanka, czy srak wie co... jakby to było najważniejsze na świecie , później byłoby wrzucanie słodziuchnych zdjęć z "pupilami" i dziećmi, żeby udowodnić, jakie te rasy są przyjacielskie i łagodne. Prawda jest taka, że ludzie kupują sobie niebezpieczne psy głównie po to, żeby wzbudzać strach wśród innych ludzi, a później jak wydarza się tragedia, to dyskutują o pierdołach, udowadniają na siłę, że to pojedyncza sytuacja z błędu człowieka i że piesek jest na pewno dobry tylko ofiara zawiniła. Tak był jak pit bulle zagryzyły w Przemyślu 12-letniego Kamilka, mój sąsiad jako ratownik był na miejscu i widział w jakim stanie był chłopczyk, a raczej co z niego zostało, wtedy jeszcze kilka godzin żył. Te rasy powinno się po prostu zakazać hodować i rozmnażać.

0

@koziar ja nic nie ćpam, ale Ty ewidentnie nie czytasz co tam napisał @Rust_Cohle a on napisał że "( tak wiem, że odszedł, ale to jest na sezon, który właśnie się kończy gdyż nawet nie ruszył jeszcze presezon nowego )" , czyli dotyczy to obecnego sezonu.
W tym sezonie tak jak napisałem Valverde do MŚ trzymał jeszcze poziom, podczas gdy po MŚ to było najsłabsze ogniwo pomocy, nie dorastał i w mojej opinii oczywiście był znacznie poniżej poziomu Gaviego. I nie mówię tu o statach bo te są na korzyść Valverde, wykręcone w pierwszej części sezonu i strzałami z dystansu, ale ponad strzały z dystansu, Valverde na dzień dzisiejszy i od MŚ nie ma nic do zaoferowania. No może to jeszcze, że dzięki jego obecności liczba zawodników Realu na murawie wynosiła przepisowe jedenaście.

2

@QQL5 to już chyba lepiej zadać pytanie tu na Rambli, albo opowiedzieć o problemie. Vegeta tak robi i jeszcze żyje.

0

@Rust_Cohle Gavi jest niezwykle wojowniczym piłkarzem i nie ma dla niego straconych piłek. Jest typowym walczakiem, jak kiedyś był niejaki Gattuso, bardzo dobrze gra pressingiem, świetny w odbiorze.
Nie rozumiem zarzutu o narażaniu na grę w osłabieniu ... w poprzednim sezonie zanotował aż 0 czerwonych kartek, zatem naraził drużynę na grę w osłabieniu aż wcale.
Valverde do MŚ grał rzeczywiście dobrze, nawet bardzo dobrze, ale głównie bazował tutaj na dobrym strzale z dystansu czym wykręcał statystyki i dlatego Carlo powiedział swój słynny tekst o papierach trenerskich. Po MŚ ten gość nie grał nawer przeciętnie, to ciało obce, które jeśli tylko zostało przypisane do jakiejś pozycji i roli w pomocy, to po prostu znikał na boisku i regularnie był jednym z najsłabszych ogniw zespołu. Jedyne co mu wyszło to bijatyka na parkingu, wtedy faktycznie udowodnił swoją wyższość, od MŚ to cienki Bolek na boisku.

1

@Rust_Cohle w momencie w którym padło, że Valverde przerasta Gaviego, przestałem to czytać i uznałem że to marna prowokacja zwykłego trolla.

0

@Bocheno1 ale takiego kalibru jeszcze nie przerabiano w jego przypadku... chyba ...

31

Kłopoty... kłopoty Tebasa !

1

@zeko0 byłaby rzeczywiście fantastyczna, najlepiej gdyby dołożyć do niej jeszcze kogoś takiego jak Zubimendi, Amrabat albo marzenie: Kimmich. Frenkie jak poprzedni sezon pokazał, uwalnia przy takiej konfiguracji cały swój potencjał, a Gundo z Pedrim spokojnie operują z przodu.

0

@zeko0 to inny typ pomocnika oczywiście, ale nie powiedziałbym że zjada De Jonga. Raczej powiedziałbym że są na tej samej półce, ale co do reszty to się zgadzam.

2

A czemu ma odchodzić? W momencie jak przychodził nie był ani lepszy ani gorszy niż obecnie, wzięliśmy rezerwowego City przepłacając za niego 60 mln baniek. Pretensje tylko do siebie. City zostaje szyderczy brecht, a Ferranowi trzymanie się jak gówno okrętu i krzyk: " płyniemy" .

2

Skoro pojawił się temat Neymara to może jeszcze przewinie się Radziu Majdan. Sądząc po tym ile czasu Neymar jest kontuzjowany wnieśliby podobnie "duzo" do gry. Ja nie mogę już czytać tych komentarzy w stylu "wracaj do domu magiku" i na youtubie filmików z podkładem " I'm coming home"... Trzeba a rozmawiać o poważnych osobach w kontekście Barcelony a nie wypalonych piłkarzach, tylko dlatego że na ich widok pojawiają się sentymenty.

0

Już chyba wolę oglądać Tebasa po wejściu na główną...

2

Ja bym powiedział że trochę mniejsza kasa niż u Arabów, ale za to życie w normalności w fajnej codzienności, bezpieczeństwo i i swoboda rodziny. Poleciał na kasę, ale wybrał ją relatywnie mniejszą, żeby nie pozbywać się komfortu życia codziennego.

3

@martin43 bidakowi nie starcza do pierwszego ...

6

Cieszę się ze tak się stało, chociaż żałuję, że jakiejkolwiek drzwi były otwierane. To już powinno dawno zostać ucięte. Barcelona wyleczyła się z zależności od Messiego, Messi chce sobie zrobić rozbrat z poważnym footballem na najwyższym poziomie i ma do tego prawo. Niepotrzebnie tylko obie strony otwierały te drzwi, nakręcając ludzi , robiąc nadzieję tym co tego chcieli i szum. Messi to już dawno rozdział zamknięty w Barcelonie i teraz trzeba się skupić na Viktorze Roque i Gundoganie, być może Bernardo Silvie i ogarnąć następcę Busiego.

0

@Herato bo sam otwierał drzwi których później nie przekroczył. To zdecydowanie większą rysa na jego związku z Barceloną niż odejście do PSG.

0

podobno jeśli chodzi o Messiego, do gry właśnie wchodzi Broendby Kopenhaga ...

5

@kejdzi nie wiem, czy Kessie zasłużył na aż tak mocne słowa jak "całkowicie beznadziejny". Zacznijmy od tego, że Kessie grał bardzo mało, miał mecze takie, że widać było na pierwszy rzut oka, że to ciało obce i nie pasuje, ale miał też mecze bardzo dobre, szczególnie klasyki z Realem i nie mówię tu tylko o golu który dał nam La Ligę.

0

@Medium przypomina mi bramkę Iniesty z Chelsea.

0

@Pedri16Future jasne, ale chcę jeszcze podkreślić, że nikt nie uważa, że to był dobry sędzia, jedynie wskazujemy na to, że wcale nie był najgorszy, chociaż zdecydowanie najbardziej odjechany xD

2

@Pedri16Future @barcadreed ma rację... Lahooz starał się być szefem i czasami wychodził z tego klaunem, ale odwalał cyrk dla jednych i dla drugich. Taki Manzano jest o tyle gorszy, że jest cholernie stronniczy i Madryt ma wypisany na ryju.

1

Najbardziej w tym drugim meczu finałowym NBA szokuje to, że Miami było w stanie wyszarpać zwycięstwo, na wyjeździe i tu uwaga, przy relatywnie co najwyżej średniej dyspozycji Butlera (nie tyle punkty co stosunkowo słaba skuteczność).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?