0

@gumaz no Jordi Alba chyba :(

1

@DonCarletto no i dlatego że tak robią nie mają racji i na pozycji kapitanów lądują osoby które się do tego nie nadają.

3

@Comentateiro oczywiście że bardzo dobrze, tylko piłkarz powinien skupić się na grze a nie odpalaniu motłochu. Motłochu z trybun się nie pozbędą nigdy, musieliby pozamykać stadiony. Zacznie krzyczeć jeden, dołączy dziesięciu, za moment znacznej wrzeszczeć cały stadion. Na stadiony nie przychodzą i nie będą przychodzić gentlemani. Rola piłkarza jest nie dawać karmy, nie prowokować, nie odpalać, Vinicius swojej roli nie spełnił, a motłoch przekracza wszelkie granice. Teraz jest płacz Realu ale na sytuację swojego gracza zapracował on sam swoim zachowaniem.

2

@Matheu12 ale Puszczę to Ty szanuj...xD za

2

Takie słowa nie powinny paść dla PRowego spokoju chociażby ale... W dobie kiedy Scholz i Niemcy świętują 9 mają wyzwolenie spod okupacji nazistów Niemiec, uznaję że można wszystko... Równie dobrze Balde i Roberto mogli kierować swoje słowa do antyputinowskiej opozycji

1

@GeneralXavi zrobiłeś mi dzień... Nie pomyślałem, mówię poważnie:) dzięki Generale

0

@Medium i Chelsea i Liverpoolu:)

2

Niektórych niepokoi najbardziej sytuacja na środku pomocy, kto zastąpi Busquetsa, innych prawa obrona, jeszcze inni martwią się o skrzydła albo o obsadę środkowego napastnika jako alter dla Lewego.

To co mnie najbardziej martwi to los opaski kapitańskiej: pierwszy kapitan Sergi Roberto, drugi kapitan Jordi Alba. Przecież jak tylko o tym myślę, to nie jestem w stanie pojąć jak ktoś do tego mógł dopuścić. Chyba gdybym miał wskazać dwie najbardziej niekompetentne osoby do noszenia tego zaszczytu, to wybrałbym właśnie tych Panów. Już nigdy nie będę się zastanawiał, czy Messi był dobrym kapitanem czy jednak nie był odpowiedni na tę pozycję, ba... w obecnej sytuacji wstyd mi, że miałem kiedyś takie rozterki. PRzecież on przy nich to Kapitan Ameryka w zestawieniu z Bolkiem i Lolkiem.

0

@AmigoBlancos Stary, olej tę sektę. Tutaj byłeś, jesteś i będziesz mile widziany. To jest krąg wzajemnej adoracji i szkoda w ogóle z tymi idiotami dyskutować.

16

Czego byśmy nie napisali o Vinim to pisanie o nim w jednej linijce z Gavim jest irracjonalne, głupie i obraźliwie dla Hiszpana. Gavi to zawodnik z natury waleczny, mi przypomina osobiście do znudzenia Gattuso, a Vinicius to piłkarz który od kiedy się pojawił pokazujący swoje "gwiazdorstwo" zanim jescze na to zapracował, prowokujący wyśmiewający zanim jeszcze pojawił się ten wielki hejt na niego. To skrajny debilizm. A Vinicius... Teraz to już sam nie wiem co możnaby z nim zrobić... Zmiana ligi niewiele mu pomoże bo z takim zachowaniem on będzie uruchamiał rasizm gdziekolwiek się pojawi i widać gołym okiem że on uruchomił problem również dla Realu który oczywiście broni go jak swojego, ale piłkarze sami dostrzegają jego zachowanie. Dzisiaj Brazylijczyk na stadionach ma to na co zapracował, ponieważ wśród motłochu zasiadającego na stadionach zawsze znajdą się tacy wkurzeni którzy będą mu wytykać co tylko mogą, zaczynając od mało atrakcyjnego wyglądu a kończąc niestety na kolorze skóry. To od piłkarzy wymaga się żeby tego motłochu nie odpalali, a dzisiaj Vini i Real płaczą właściwie o to że motłoch jest motłochem i nic nie da się z tym zrobić.

0

@Kettger to podobnie jak Baja Mynsia

0

@lucca87 jak niegdyś Verattiego z PSG xD ?

1

@626 @adi7adi8 oczywiście, fajnie... ale Bayern nie puści go tam gdzie biznesu nie zrobi, a z nami nie zrobi... i może bez zgody piłkarza zażądać wypełnienia kontraktu czyli usadzi go na tyłku ;)

2

Z tym Kimichem to bym zamknął temat. Wystarczy rozważyć kwestię, dlaczego mieliby go sprzedać Barcelonie za 60 mln a nie np. PSG za 90 mln ? albo choćby Madrytowi za 75 mln ? Przecież kto jak kto, ale Bayern to jest biznes jakich mało i oni na widzimisię i preferencje piłkarzy nie patrzą, liczy się kto da więcej i żeby biznes był dobry. Także nasi gołodupcy są raczej bez szans, nawet święty Mati Alemany tu nie poradzi.

1

@Sulimo nie tylko nie musisz, ale nie powinieneś iść na pogrzeb. Pogrzeb to pożegnanie, ostatnie oddanie czci i szacunku, Ty odczuwasz z tego co czytam maks obojętność, jeśli w ogóle nie duża niechęć. Że tam towja obecność jest niepotrzebna i daj sobie spokoj. Zmarła wyobcowana osoba, niech żegnają ją bliscy i przyjaciele, Ty do nich nie należysz. Tak to widzę ;)

1

@Men27 Real też wykonuje swoją zmianę pokoleniową i mają zdecydowanie kim grać... Różnica jest tylko że my zaczęliśmy od tyłu a oni od przodu, ale wygląda na to że atak i pomoc mają gotowe. U nas zupełnie odwrotnie, obrona i pomoc zbudowane, ale z przodu bieda z Ferranem i Fatim jako Filip i Flap.

5

Komentarz usunięty

0

@Firestone to jest drugi Asensio, oprócz dobrego uderzenia z dystansu i hukniecia to ten piłkarz nie ma nic do zaoferowania, jest cineki jak sik pająka i hypowany jak to w Madrycie zwykli robić z młodymi zawodnikami z własnego gniazda. Valverde dla mnie to najbardziej przereklamowany grajek ostatnich lat, a kamyczek dorzucił Carlo tekstem o rzucaniu papierów trenerskich... Tymczasem jest półkę niżej niż Nacho o którym sie wiele nie mówi, dla przeciwwagi.

3

Fede Valverde to najbardziej przereklamowany zawodnik obecnie, nawet nie ma o czym dyskutować.

0

@SirBobby z Liverpoolu w Barcelonie chętnie zobaczyłbym kiedyś tylko Arthura... podobno to następca Xaviego xD

2

@Serducho i trzynastkę da i czternastkę i piętnastkę ... Pan Prezes to jest złoty człowiek, Ci poprzedni nic nie dali...

3

Mimo wszystko szkoda tego duetu Alemany-Cruyff... z zewnątrz wydawało się, że panowie się uzupełniają, jeden bardziej patrzy jak na biznes, a drugi na stronę sportową. No ale jeśli się nie dogadywali, to chyba jednak lepiej, że z tej dwójki ostał się właśnie Mateusz, który ma większe doświadczenie, jest lepszym negocjatorem i ma większą sieć kontaktów.

1

@FcPortoFan1999 ostrogi w przyszłym sezonie, jeśli to będzie dalej tak chodzić i zespół się rozwijać powinni dać radę awansować do play off. Ogólnie fajnie że tam zrozumieli swoją potrzebę kompletnej przebudowy zespołu. Niektóre zespoły nie chcą się temu poddać i przez to przez lata wyglądają tak jak wyglądają.

5

Szkoda mi duetu Cruyff Alemany i trochę jestem zły na Laporte, ale z drugiej strony pamiętam, że najlepsze decyzje Laporty to były właśnie te najmniej popularne, jak utrata Beckhama, przyjście Ronaldinho, zatrudnienie Guardioli. Dajmy czas i szansę, póki co kadencja Laporty na plus, znów tryumfujemy.

2

@catalanian09 gorzej, że z Barcelony jest niezły BAMBIK

2

@zombie Guardiola dostał 2/3-gotowca po Rijkardzie ;)
Xavi dostał 1/4 gotowca po Koemanie ;)
To jeszcze ta różnica,
Jeśli chodzi o porównanie Xavi-Guardiola, porównanie w ogóle nie dotyczyło stylu i jakości gry, bo to wiadomo, że nie ma porównania, ale Xavi nie ma takich wykonawców mimo wszystko.

9

@zombie Xavi i Valverde to zupełnie inna sytuacja. Valverde dusił z resztek po Guardioli i Lucho ile mógł i wszyscy jesteśmy zgodni, że mógł wydusić więcej. Xavi ma być nowym Gaurdiolą, który na dodatek z klubu "ubogiego" i zadłużonego, chwiejącego się finansowo ma zbudować drużynę odnoszącą sukcesy. To mistrzostwo smakuje X razy lepiej.

1

@FcPortoFan1999 zdobyłby gdyby poszedł do Denver i przesiedział cały mecz na ławce. Jako top player ciągnący zespół nie zdobyłby nawet obrączki mistrzowskiej, po prostu nie ten typ by liderować czy wspoliderować. W przyszłym sezonie o tym samym dowiedzą się w Dallas w przypadku Irvinga...

0

@RomanHoffer aaa, no to lej go w mordę ! :)

2

@RomanHoffer Romuś... Czy Ty znowu pijesz ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?